אם כבר אגדות אז...

shabaz

New member
את ממש סוטה מן ההקשר

שאת כותבת בננה-זה מושפע מן המציחאות. אומנם למה שאת מתכוונת איננו יודעים כי לכי תדעי איזה מעשים עשית עם בננה <<סוטה!>> אבל זה עדיין מושפע מן המצאיות-כי ראית וחווית <<אם את יודעת למה אני מתכוון>> בננה.

shabaz

New member
לא!

אינכם מבינים?! העולם הסוריאליסטי כביכול שאתם יוצרים הוא מושפע מן המציאות שלכם. אתם בוחרים להעביר כל מיני ביקורות או מסרים דרך העולם שאתם יוצרים לעצמכם. אין סיכוי שהוא יהיה דמיוני כי אחרי הכל אתם מושפעים מן המציאות. אתה לא חייב להעביר לאנשים משהו, אלא אולי רק לעצמך... אולי אתה משתמש במסרים וברמזים שרק אתה מבין כי זאת הפרספקטיבה האישית שלך <<למשל אם ראית בבון מעופף בשמי ברזיל, ואתה רוצה להעביר ביקורת על כושים בעליל דרך פואטיקה תכתוב: שחור לא מתאים ללבן, כבבון המרחף מעל שמי ברזיל>> אין לדעה שלה סוף, כי היא לא נכונה.

shabaz

New member
לאוף-

אני לא מבין עילגית. אנא ממך לכתוב תחביר עיברי תיקני שאנשים יוכלו להבין את מה שאת רוצה להעביר.

shabaz

New member
הציירים

שציירו לפי הפרספקטיבה שלהם, ציירו לאו דווקא באופן שאנשים רגילים אליו, אלא במן קודים כאלה שהם עצמם מבינים. כמו כותבי פואטיקה, שהם משתמשים במן רמזים ודימויים לגבי דברים שהם רוצים להעביר. בכל אופן, הפרספקטיבה שאנשים מקבלים, מה שיוצר להם מציאות שונה אחד מהשני, זה סדרת מאורעות שיצרה את האישיות שלהם. רובם טיפשים-מושפעים אך עדיין יש להם אופי קצת שונה. המציאות הפנימית של הסופרים הללו מושפעת מן הדברים שהם חוו... אני אומר לך משהו-כאשר את סוטה מן הנושא, אל תכתבי את זה פה. את יכולה למחוק את יודעת...אנחנו לא רוצים לראות את הטעויות שלך. זה מעורר רחמים גרידא. לא. לא אפשרי. ועוד דבר שלא התייחסתי אליו ממקודם. כאשר אומרים לך לא לחשוב על פיל אתה תחשוב על פיל. זה מן מחקר מטומטם כזה שערכו. אני משער לעצמי שמוצאו מן הרצון הלא מודע של בני האדם לא לשמוע לאנשים שלדעתם, באופן לא מודע כמובן, מושפעים מערכים מטומטמים... סתם תיאוריה...

seeyou

New member
אדם לא יכול לכתוב בלי שום קשר לכלום

מאיפה למדנו או הסקנו את הדבר הזה? מהבנק הגדול ביותר-מוח! מרגע יציאתנו לאוויר העולם,המוח מתחיל לקבל אינפורמציה 24 שעות ללא הפסקה...דרך החושים שלנו . ה-CPU האנושי מסוגל לייצר בעצמו "תמונות רשמים על פי נוסחה לא ידוע לנו ,האם היא רנדומלית ? או פועלת על פי חוקיות שעדיין לא מובנת לנו? אם ה"כותב" את הסיפור יצליח להתעלות על עצמו ולהתנתק ממחשבותיו שרצות ומתרוצצות במוח בזמן כתיבה אז הסיפור הוא "נקי"...זה כמו לפתור משוואה מתמטית...האדם מתרכז ו"שולט" במוחו

ailag

New member
הכל קשור לכל

אבני הבניין של העולם - אם אלו אטומים ומרכיביהם או אנרגיה - כולם אותו הדבר. ובכל זאת, הכלבה שלי והמחשב שלי שונים. למה? כי הגדרתי שאם הצורה והצבע שלהם שונים אז הם שונים. לסורק ולמסך יש את אותו הצבע, אבל גם הם שונים. לשני ספרים יש צבע שונה אבל הם דומים. הכל ההגדרות שלנו. כך גם במחשבה, לדעתי - בסופו של דבר המחשבה מורכבת מחלקים בסיסיים של אנרגיה. מהן מחשבות מקוריות ומהן מחשבות מועתקות? אנחנו מגדירים על ידי המרחק של המחשבות ממחשבה אחרת. הנוסחאות של תורת היחסות היו קיימות עוד לפני איינשטיין, הוא פיתח אותן והבין מה הן אומרות. הוא מקורי או שהמחשבה שלו נתקבלה ע"י השראה מאחרים? הכל עניין של ההפרדה שאנחנו, סובייקטיבית, עושים. *פלשבאק לשיחה על הספינה*

seeyou

New member
מחשבות מקוריות ?../images/Emo63.gif

האדם הוא תוצר של זרע וביצית...על פי "תוכנה על"... בהתפתחותו ה"תוצר" מקבל "תכונות"..."יכולות" ...כמו מחשב חדש-! גודל הCPU-יכולתו נקבע מלידה האם מועברים גם "רשמים" מדורות קודמים דרך ה-DNA או רק ...מחלות! המחשבה מורכבת מחלקים בסיסיים של אנרגיה? היתי אומר שהמחשבות מורכבות מ"תמונות" בסדר לא "ברור"... "האנרגיה" של סידור התמונות נעשה על פי יכותו של ה-CPU האנושי... כך אפשר להבין אדם שיושן לו מתחת לאץ מבלי לעשות דבר...אפילו לא לחשוב ובין אדם אחר אשר מעסיק את מוחו כול היום... ...אנרגיה...זאת גם תכונה תורשתית...לא נלמדת...

ailag

New member
תשובה

לא סתרת את מה שאמרתי, אם נדַמה הכל למחשבים תחשוב על המחשבות בתור הRAM. המחשב מייצר וכותב את מה שבRAM עצמאית - אבל, הוא לא ממציא לא את ה-0 וה-1, ולא את הascii או מה שהוא כותב בו. גם את התוכנות שרצות ונמצאות בRAM (אל תתחילו עם זיכרון וירטואלי! זה לא דימוי מושלם) הורדנו מאיפה שהוא, אבל את הקומבינציה של שימוש במחשב ובRAM כדי להכנס לפורום פילוסופיה ולכתוב את אותן אותיות שאתה קורא עכשיו רק אני ביצעתי. אתה יכול לומר שאתה רואה טקסט מקורי (לא מבחינת התוכן אלא המראה), אתה יכול גם לומר שאתה רואה אותיות שכבר ראית בסדר שונה. למה התכוונת ברשמים שעוברים דרך הDNA? אבולוציה? (ד"א, אם כבר אז הDNA הוא הROM) למיטב ידיעתי, תמונות הן לא מרכיבים של דברים ביקום כמו אטומים. התמונות שתיארת נראות כמו אנרגיה שמרכיבה תמונה (לא במובן הויזואלי..) אדם שישן (בבקשה, כולם חזרו אחריי : ישן. לא יושן. נו אופנס אבל השגיאה הזאת מציקה .. אה כן, בהזדמנות-גוף ראשון עתיד - תחילית א´ תמיד וכאלה) הוא אדם שהתמונות שלו לא מסתדרות? או מסתדרות בכיוון העצל? לדעתי, כוח לפעול הוא בעיקר תכונה נלמדת ולא תורשתית. היא נראית תורשתית כי אנחנו לומדים אותה מההורים, בין השאר.

seeyou

New member
התכוונה ברשמים שעוברים דרך הDNA

האם ה"הבנה-הידע " שלך בקשר לפילוסופיה תעבור באחד מהגלגולים הגנטי שלך לצאצאים ?? תינוק לא נזהר מאש עד שלא מקבל כווייה ! כך,לכול הדרך של "התבגרות".... גם לאחר גיל ההתבגרות האדם לא מאמין לניסיון של אחרים ורוצה להתנסות בעצמו עם כול הסכנות שבדבר!

neko

New member
נהוג להתייחס לDNA ולתכונות

התורשתיות כחומרה, ולתודעה כתוכנה. כאשר אדם חדש נוצר, ההארד דיסק שלו ריק, אבל יש לו תוכנת ROM מאד בסיסית שמאפשר להארד דיסק להתמלא בחומר מהסביבה. נ.ב: דעה רווחת היא שהאדם עובד על RAM והארד דיסק - הRAM נמחק כאשר אנחנו ישנים, והחומר שהיה בו עובר להארד דיסק - הזכרון לטווח ארוך. גישה זו מסבירה את מהות ה"דז´הוו" - מידע שנכנס להארד דיסק במקום לRAM.

למעלה