אם מדברים

san shou

New member
לא סתם

הרי לכם אמנות לחימה קלאסית. אתם רואים שלושה נזירי שאולין בחדר שבו במשך מאות שנים נוצרו מהמורות כתוצאה מאמוניהם האינטנסיביים. מאחור, על הקירות במעומעם, ישנם ציוריי קיר עתיקים.

san shou

New member
מגוגל

אגב, מה זה גוגל? נראה לי שזו יחידת מידה הכי גבוהה של מספרים או משהו כזה, אבל אני לא בטוח?

eladי

New member
קבוע מטורף בתורת המספרים

משהו עם הרבה אפסים... אמצא מחר בספר של תורת המספרים המודרניתץ

san shou

New member
עד אז

אני כבר אספיק לבדוק את הנושא במילון! אם לאו אשמח לקבל תשובה. אפשר להשתגע מריבוי הפורומים בנושא אמנויות לחימה באתר. מדלג לי מאחד לשני בלי לדעת איפה אני. אני מרגיש אבוד ואובד. נראה לי שאכתוב על זה ספר. הא :) נ.ב מאיפה משיגים את הסמיילים האלו שאתה כל הזמן משבץ במשפטים שלך? זה נותן אינדיקציה לגבי ה-"טון" שנאמרים הדברים.

אייקונים

כשאתה כותב הודעה, שים לה שמשמאל לשורת הנושא יש כפתור "[סמיילים וסימנים לנושא]". בלחציה עליו יי]תח חלון נוסף עם שלל אייקונים. כנ"ל מתחת לחלון כתיבת התגובה ("[סמיילים וסימנים לתוכן]"). הייתי שמח לצרף צילום מסך, אבל חייב לטוס לעבודה.

eladי

New member
הנה מפה חלקית של emoticrons

הסמיילים האלו נקראים emoticrons, והנה אני מצרף תמונה עם תפריט חלקי (את המלא תוכל לקבל ע"י לחיצה על "סמיילים וסימנים לתוכן" כאשר תזכור את ה"קודים" תוכל פשוט ידנית לרשום... למשל:
נרשם ע"י : - ) (בלי רווחים).
; - )
P - )
8 - { ועצה אישית - זה הופך את הכתיבה ליותר יפה, עסיסית ואתה יכול להביע הרבה יותר מאשר סתם מילים. צריך להנהיג את זה בכל טקסט כתוב (לא רק במחשב). אשמח לקרוא את הספר על הדילוג בין הפורומים - גם אני לא אוהב את המצב החדש (שלושה זה באמת יותר מדי).

san shou

New member
זה באמת מספר גבוהה

מעניין איך שמספר ניטרלי (כזה מספר אפס :)) כמו אפס נותן משקל עצום למספר (גוגל-עם עזרה קטנה מהאחד מצד שמאל). (אני מדבר קצת שטויות שלא קשורות לאומנויות לחימה בגלל שמשעמם לי-ישנתי בצהריים ואני לא מצליח להרדם) תודה לטאו על התשובה!

san shou

New member
אבל

אנעים את שהייתכם בפורום עם שבירת כד שמתבצעת ע"י שי הונג שינג

Tonjin

New member
לא ממש טועה, אבל -

כל המתמטיקאים כאן שוכחים שהשם הנכון של המספר הוא גוּגוֹל (או Googol) באנגלית והשם של מנוע-החיפוש הוא גוּגל (כלומר Google). האגדה מספרת שכשלארי וסרגי (להלן ה"מייסדים" והנה אנו שומרים על תוכן "קלאסי" להודעה) רצו לרשום את ההמצאה החדשה שלהם (שנקראה אז BackRub משום שנתחה את הלינקים שבBack של האינטרנט) הם חשבו על המספר כדרך להדגים את כמויות המידע שהוא מטפל בהן. משם הדיעות חלוקות על התהליך שגרם לשיבוש השם - יש האומרים בעיות של דומיין, ישנם הטוענים שזוהי תוצאה של שגיאת הקלדה ברישום שהמייסדים אהבו את הצליל שלה וכו' וכו' וכו'

eladי

New member
אמת ויציב

ולמיטב זכרוני, השם הגיע מבנו של אחד מהחוקרים שהתקשקש עם המספר המדובר.

eladי

New member
למה, למתמטיקאים אין חיים ? ../images/Emo6.gif

או שהם פשוט מתפרפרים ... עניין הנישואים היה כבר בסיפור פרס נובל (שבעצם נובל לא היה נשוי).

Tonjin

New member
לא, בגלל שלא זכור לי שמישהו מהם

התחתן, גם אם כן - גוגל בן 6, הם בני 32. כדישהבן "יתקשקש" אם המספר האמור הוא צריך להיות לפחות בן 3, לא? לא נראה לי שלמישהו מהם היה ילד בגיל 23.. בקשר לפרס-נובל, אין לי מושג על מה אתה מדבר...

למעלה