אמהות רצות

• פותח הנושא wojo
  • פורסם בתאריך

wojo

New member
אמהות רצות

כל הכבוד למור על הפורום! הבת שלי היום חוגגת 9 חודשים - והיום רצתי איתה (בעגלת ריצה) 40 דקות. זאת שיא אישי מאז שהיא נולדה אומרים שזה לוקח 9 חודשים להביא ילד ו-9 חודשים להחזיר את הגוף ובמקרה שלי זה נכון אבל יחד עם זה אני מרגישה מצויין בלי עגלת הריצה אני לא יודעת אם הייתי מצליחה להתמיד בטח יש לאמהות אחרות שיטות מוצלחות אני מאוד אשמח לשמוע אנאיס

susieada

New member
אחרי לידה! ../images/Emo140.gif

אנאיס! איזו בת חמודה ושמחה! רואים את השקעת האהבה! גם - ספורטאית לעתיד - תראי איך היא מחזיקה ומרימה את עצמה בידיים! דרך אגב זה בכלל לא ברור ש 9 חודשים אחרי הלידה חוזרים למצב הגופני של לפני ההריון! זה אך ורק תלוי בהחלטה והשקעה והתמדה שלך!!!! כל הכבוד שהגעת חזרה לרוץ 40 דקות! העגלות המיוחדות לריצה הן מתנה לתינוקות ולהורים! תמשיכי, תהני ותעדכני אותנו!! חיבוק, סוזי

wojo

New member
תודה רבה רבה

תודה על התמיכה, פירגון ואהבה זה באמת עוזר אנאיס

מור שלז

New member
מה יהיה - שוב ברחה ההודעה ../images/Emo46.gif

קודם כל, איזה ילדה מדהימה יש לך! ושאפו ענק על הריצה. בצניעות אופיינית גם שכחת לציין שלפני חודש עשית טריאתלון נשים. איזה כיף היה לראות אותך אחרי: חזקה, מאושרת ו...אמא
אני חושבת שהרבה מאיתנו כאן ישמחו לשמוע רשמים וחוויות וטיפים לגבי עגלת ריצה. איזה סוג? למה לשים לב כשקונים? הכנות מיוחדות לפני ריצה עם תינוקת? מוזמנת לחלוק מנסיונך.

למעלה