אמנון יצחק מגמגם מול דעת אמת

SmartCat

New member
אמנון יצחק מגמגם מול דעת אמת

רוצה לשאול את הרב אמנון יצחק שאלה? תשכח מתשובה! מקסימום תקבל חוברת וגם זה רק במקרה הטוב. תלוי במצב רוחו כמובן... רק תיזהר שלא יהרוג לך כינה עם פטיש
מסתבר שכששואלים שאלות באופן ביקורתי אין לאמנון יצחק ולמערך ההטפה החרדי שום תגובה ענינית! כדאי להוריד את קובץ הקול ולשמוע את אמנון. האזנה וקריאה נעימה! SmartCat אגב, אני מוכן להתערב איתכם שאמנון יצחק עומד להוציא קלטת על התפוצצות המעבורת "קולומביה" - אין כמו אסונות כאלו כדי לשבח את הבורא, ישתבח שמו...

שמירה

New member
בתור משקיפה אובייקטיבית...

אני רק יכולה לומר שרואים שאותו יוסי רק רצה לקנטר את הרב אמנון יצחק ובאמת לא רצה לשמוע תשובה אמיתית. הוא שאמרתי, אתר חופש מפיץ רק שנאה ושטנה לכל מה שנודף ממנו ריח של יהדות.

עמלק

New member
ברור שאת אובייקטיבית...

הודעתך משקפת את האובייקטיביות... ואני אשאל אותך - כיצד השאלה קנטרנית ? הסיבה שהוגדר שמותר להרוג כינה היא כי היא... לא "פרה ורבה"... אבל מה לעשות ששום דבר לא נוצר מזיעה...

שמירה

New member
ועוד משהו

הקריקטורה שמוצגת באתר מראה אדם חרדי תוקף אדם חילוני. תמונה אנטישמית לכל הדעות. תגידו, איזה סוג של
אתם

ינקידוד

New member
אולי בהמות?

ככתוב - יתד נאמן " אלא בגלל שאנחנו פועלים על פי מה שבורא עולם אמר לנו בסיני... ואילו הם חרצו על עצמם את הדין, שהם בהמות. אולי בהמות משוכללות, לא נעים להגיד, שהרי צורתם החיצונית צורת אדם. אבל זהו. עד כאן. מעבר לפוחלץ השווה, הם קבעו על עצמם דיני בעלי חיים ואנחנו נותרנו לבדנו בני אדם. זאת פרשת הדרכים שבסופו של דבר מכתיבה שבני האדם יגורו בבית והבהמה ברפת הבקר... מכאן מתחילות אפילו הבעיות המדיניות. שהרי לבהמה אין מדינה ואין עם. אין כלום. אז למה ללכת לשדות הקרב, למה לריב... לכן הם מוכרחים להפסיד בקרב עם הערבים... ולכן אלה שעומדים היום בחזית ברובם שומרי מצוות שהבסיס האידיאולוגי שלהם כמובן שונה. ולכן בבוא היום גם אנחנו, החרדים, ננצח אותם, את הבז'בוז'ניקים, חסרי האידיאולגיה, עובדי פולחן הגוף. כי להם אין מחר ואין עתיד.. "

למעלה