אמריקן פסיכו

supes

New member
אמריקן פסיכו

לכל מי שראה את הסרט המוזר אך טוב הזה מוזמן להסביר לי מה לעזאזל הסוף של הסרט!!!!!!!!!

leeloo

New member
סרט ג ד ו ל!! H-)

למי שלא יודע אמריקן פסיכו מבוסס על הרומן הקונטראוורסאלי של ברט איסטון אליס. את הסרט עצמו ביימה מרי הארון (במאית מצויינת לדעתי). הסוף של הסרט בעצם מסביר את כל הפואנטה של הסרט המוצלח והמשובח הזה. אני כל-כך מאוהבת בסרט הזה (וגם בשחקן החתיך המצוין הראשי -כריסטיאן בייל) שאפילו קניתי את הדי.וי.די של זה ויש לי מן שני דפים שלמים ביומן מוקדשים לסרט שבו יש תמונות מהסרט (עם השרירים והמקדחה), והסבר קצר על הסרט. הפואנטה של הסרט הוא שלמרות שפאטריק בייטמן התוודע על כל מעשיו הנוראיים אנשים כל-כך עסוקים בעולם החומריות של בגדים יפים, כרטיסי ביקור, הזמנות למסעדות יוקרה שלא אכפת להם והם אפילו לא שמים לב כשאדם כמוהם מבצע דברים כאלה. וזה רק בה להראות את עולם החומריות והעסקנות העצמית של עשירי ארה``ב. פשוט סרט נפלא וחכם! מי שמבין מה הקטע של הסרט יהנה מאוד! מומלץ לאלה מכם שאוהבים אימה, מתח וסרטים מוזרים אך חכמים! ואני יכולה להמליץ לכם כל כל סרט שרק תרצו כי היא ראתי כמעט הכל בדי.וי.די, אז פנו אליי להמלצות. ודרך אגב, אני חייבת להמליץ לכם על סרט שנקרא באנגלית ``Little nicky`` הסרט החדש של אדם סנדלר (שיש איתו היום את זמר חתונות- סרט ממש חמוד) וזה סרט מצחיק ברמה! זה סרט על הבן המעוות והדי נחמד של השטן שצריך להחזיר את שני אחיו המרושעים שברחו מהגיהנום כדי שאביו האהוב לא ימות. סרט מצחיק, ומומלץ לאלה שאוהבים את אדם סנדלר (כמוני!!).

למעלה