אנדיוני באתונההההההההההההה!!!!!

PRINCER

New member
אנדיוני באתונההההההההההההה!!!!!

http://www.itftennis.com/olympics/news/newsarticle.asp?id=12112

כתבה

רשמית: רם, ארליך וסמאשנובה ישתתפו באולימפיאדה איגוד הטניס הבינלאומי פירסם את רשימת הטניסאים שיקחו חלק במשחקים באתונה בחודש אוגוסט; כצפוי, גם סמאשנובה-פיסטולסי בפנים. יו"ר האיגוד הישראלי: "זה הישג גדול. מגיע לאנדי ויוני להיות שם; אנה מייצגת את המדינה למרות שהיא לא גרה בישראל" ynet איגוד הטניס הבינלאומי (ITF) פרסם הערב (ה') את הרשימה הסופית של הטניסאים שישחקו באולימפיאדת אתונה 2004. לישראל יהיו שלושה נציגים: אנה סמאשנובה-פיסטולסי במשחקי הנשים, ויוני ארליך ואנדי רם בטורניר הזוגות. באיגוד הטניס שמחו מאוד לשמוע על פרסום הרשימה ועל כך שלראשונה מאז אולימפיאדת ברצלונה ב-1992, אז ייצגו את ישראל שני טניסאים (עמוס מנסדורף וגלעד בלום), ישלח הענף נציגים למשחקים. בסיאול 88', אגב, שלחה ישראל ארבעה נציגים - מנסדורף, בלום, שחר פרקיס ואילנה ברגר. עד היום היה ברור שסמאשנובה תיכלל ברשימה עקב דירוגה הגבוה בעולם, אולם באיגוד היו ספקות לגבי שיתופם של ארליך ורם. יו"ר האיגוד, איאן פרומן, אמר בעקבות הידיעה המשמחת: "אני חושב שזה הישג גדול. מגיע ליוני ולאנדי להיכנס לאולימפיאדה אחרי שנה כל כך טובה. אני בטוח שיש להם סיכוי לקחת מדליה. הם לא רק טניסאים טובים אלא נציגים יוצאים מן הכלל עבור ישראל - לא רק על המגרש אלא גם מחוצה לו. השגרירים הכי טובים שיכולים להיות. "בנוסף לכך, אנו מאוד גאים באנה, שהיא בהחלט אחת מהטניסאיות הטובות ביותר שהיו לנו אי פעם. למרות שהיא לא גרה בארץ, היא מייצגת את המדינה גם על המגרש וגם מחוצה לו, ומגיל צעיר תמיד היתה ילדה מיוחדת בעבודתה על המגרש ויחסה אל אנשים. יש לנו קבוצת טניסאים שאנו יכולים להיות גאים בה ולאחל להם בהצלחה". (01.07.04, 22:22)

הגרלת המשחקים

בכל הענפים האישיים ההגרלה היא כמה ימים לפני התחרות, וטניס לא יוצא דופן... רק בענפים הקבוצתיים לוח המשחקים נקבע חודשים מראש... ההגרלה תתקיים לפי המקובל בהגרלות בטורנירי טניס, לפי הדירוג האחרון, כלומר זה של 9 באוגוסט. ההבדל היחיד הוא שבאולימפיאדה מפרידים בהגרלה בין טניסאים מאותה מדינה שלא יוכלו להפגש בשלבים המוקדמים. בטורניר היחידים יהיו 16 מדורגים, בזוגות 8 מדורגים. גם לאנה וגם לאנדיוני יש סיכוי להכנס לרשימת המדורגים (לפי חישוב שעשיתי אנדיוני מדורגים עכשו במקום 8, ורק אנדי מפסיד נק' עד 9 באוגוסט).

nitsansh

New member
אתה ממש חוצפן!!!

העתקת הודעה של מישהו אחר בפורום אחר כאילו היא שלך!!

nitsansh

New member
איזה קישור???

הקישור היחיד שאני רואה זה לפורום יס בחתימה שלך... ומה עם קרדיט??

alonshin

New member
באמת לא יפה !

לא מתאים , העתקת בדיוק את מה שnitsansh כתב בפורום טניס 20 דקות קודם, כתשובה לשאלה שלך ! לפחות היית מצטט או משהו , גם אני הייתי מתעצבן במקומו.

למעלה