אנחנו טסים ואירלנד ולסקוטלנד

תוצרת חקלאית בטיסה
תקרא את הקטע באנגלית -- תבין למה הרשויות מתכוונות --ותעשה את החשבון
זה לגבי ארה"ב כדוגמא בלבד.

ה דיווה

New member
אנחנו טסים ואירלנד ולסקוטלנד

יש לי שאלה האם מותר לקחת במזוודה שעולה לבטן המטוס תפוחי עץ?
תודה לתגובה מראש.

תפוחי עץ במזוודה
לכל מדינה יש את התקנות שלה.
כדאי להתעדכן בתקנות המכס/משרד החקלאות של אותם הארצות כדי לא למצוא את עצמכם במצב לא נעים.
דוידי

ה דיווה

New member
תודה לתגובתך ,לקחנו תפוחי עץ

במזוודה למטוס והם שימשו אותנו יופי, לא היתה בעיה להיכנס איתם לסקוטלנד ולא לאירלנד.

Roaicc

New member
לא הבנתי ...יכולים לעצור מישהו על זה ששם תפוח עץ במזוודה?

אני לא זוכר שקראתי איפשהו פעם , על הגבלת מזון ?

אולי לא הבנתי אותך נכון?

ואם אני רוצה לשים במזוודה שלי ביסלי או במבה.....אני באמת צריך להתעדכן בתקנות משרד החקלאות
של אותו איזור?

אני לא כל כך בקיא בכל עיניין הטיסות וכו,
אז אשמח להסבר
תודה

הגבלת מזון
אנשים לא מודעים שיש מדינות עם הגבלות לנושא הכנסת מזון בעיקר בשל החשש מהעברת מחלות של החי והצומח בין מדינות ויבשות.
הנה דוגמא מביקורת הגבולות של ארה"ב שאתה מחוייב להצהיר על כך שאתה מעביר פירות וירקות ואם לא תעשה כך אתה צפוי לקנס של 10000$ (לקרוא עד הסוף)
לא כדאי להקטין ראש בנושא הזה.
ולא מדובר על אוכל מתועש כמו ביסלי ובמבה
U.S. Customs and Border Protection
Travelers bringing food into the U.S. for personal use
Can I bring in food as a traveler (fruit, cheese, meat, etc.)?
The information contained in this answer does not apply to foodbeing sent to the United States (U.S.) through the mail, courier services or other means.
This information only covers food (fruit, cheese, meat, etc.) entering the U. S., in passenger baggage for personal use.
For information on food for resale, Please see How do I import food(canned goods, meat, vegetables, fruits, bulk food, etc.) for resale?
You may be able to bring in food such as fruits, meats or other agricultural products depending on the region or country from which you are traveling. Restrictions are placed on these products to protect community health, preserve the environment and prevent the introduction of devastating diseases to domestic plants and animals.
You must declare all food products. Failure to declare foodproducts can result in up to $10,000 in fines and penalties.
דוידי קליר

למעלה