אנטישמיות בעליה

shyi1

New member
לא רק שונאים את היהודים

אף אחד לא אוהבים את ערבים ומוסלמים!

הפרומנד

New member
סמלים וכיפות ומה מושך אש

לא הרבה יודעים, העניין הוצנע והועבר בשושו בין הנהלות בתי הספר היהודיים וההורים לפני שבועיים באזור בטהרסט ולורנס 2 ילדים רוכבים על אופניים ולראשם קסדות עוצר אותם מישהו ומוריד להם באלימות את הקסדה מהראש לבדוק אם הם חובשים כיפה הם לא חבשו כיפה הוא ציין שיש להם מזל! מה תאמרו על זה?

משה204

New member
בשביל זה אנחנו צריכים לעשות משהו

העברתי בפורום אתמול הודעה על אתר וידאו יהודי מדהים באינטרנט, במסגרתו שודר שם סרטון קשה שצולם לפני מלחמת העולם ובו ילדים על גבול הונגריה שרים התקווה ממש לפני המלחמה. דיברתי עם מפעילי האתר הם פועלים מישראל הם לפני השקתו של האתר, בשלב זה הם לקראת סיום איסוף החומרים והם מעוניינים בתמונות / עדיפות לסרטונים על אירועים בעלי עניין יהודי על מנת להעלותם באתר. האנטישמיות גואה והם מעוניינים לתת לזה ביטוי. אני אישית העברתי מאמר בנושא ומי שרוצה להוסיף דברים שיפעיל את לשונית יצירת הקשר באתר הכתובת היא http://www.jewishgate.com

סיפור שהיה לפני 3 שנים

אני לא זוכרת את כל הפרטים אבל בגדול זה הולך ככה: באזור באטרסט ולורנס בחור דתי חרדי יצא ממכוניתו ובאותו רגע עברה אישה עם רכבה וכמעט דרסה אותו ופגעה ברכבו, תוך כדי שהיא צועקת הערה אנטישמית, הבחור הגיש נגדה תלונה ובנוסף תבע אותה. שהגיעו לבית המשפט השופט שמע את שני הצדדים (לבחור היו עדים, כך שלא היה לה מה לשקר יותר מידי), אבל ניסתה לבכות לשופט שהיא אם חד הורית, עובדת כאחות ואין לה כסף לפיצויים. ואז השופט פנה לבחור שלנו ואמר שהוא לא רשם איזה סכום פיצויים הוא רוצה והציע לו כמה אפשרויות. הבחור קם הסתכל על השופט ואמר שהוא לא רוצה פיצויים, הוא רוצה שהאישה תפתח תוכנית חיסכון ע"ש בנה בלבד, וכל שבועיים תפקיד 100-200$, כמה שתוכל, וזה יהיה ללימודים של בנה (באותו זמן הוא היה בן 6). השופט הסתכל עליו במבט תמוהה, ושאל למה? הבחור שלנו אמר שהוא אישית לא רוצה את הכסף, אבל שבנה יגדל וילך לאוניברסיטה היא והוא ידעו שבחור יהודי דאג להשכלתו. ואולי ככה היא תפסיק לשנוא יהודים ללא סיבה.

משה204

New member
סיפור יפה מאוד

הגיע לידי מייל שחשבתי להפיצו הוא נוגע לזכויות של ניצולי השןאה בארץ מי שרוצה להתרשם http://www.kavud.info/ רק להחברים הנחמדים כאן בפורום לא יאשימו אותי במשהו

drz400e

New member
וכשאתה אומר משהו , אתה מתכוון-

הצפה? כי זה המונח הנכון למישהו שנתנו לו אצבע , אבל רוצה את כל היד. הבנו שאתה מקדם אתר מסוים , וכיבדנו את התוכן שלו בזה שבניגוד להודעות דומות , לא מחקנו מיד את ההודעה וחסמנו את הכותב. עכשיו תואיל אתה בבקשה אדוני לכבד את האינטיליגנציה שלנו , ותאמין לנו כשאנחנו אומרים לך שפעם אחת מספיקה. ראינו את האתר שלך , תודה , ואם תמשיך להשתמש בכל הודעה אחרת כדי לדחוף אותו , תחסם. מצטער , אבל כבוד עובד בשני כיוונים

אם זה היה משנה לך לכאן או לכאן

אז בשבילך הייתי הולכת ומחפשת ברשת את הכתבה המקורית (שהיתה ב 7 ימים). אבל אני אומנם לא כותבת פה הרבה אבל בהחלט קוראת, והספקתי להבין שמה שאתה מחפש בעצם זה ויכוחים ופרבוקציות, לכן חבל על הויכוח. רוצה - תאמין, לא רוצה - אל תאמין.

אני לא מאמין לכלום

ולא אמרתי שמה שהבאת כאן זה שקר, כי בינתיים אין לי הוכחה לזה.

drz400e

New member
ומי בדיוק מאמין לעיתונאים....?

אם יש משהו שאני לוקח בערבון מוגבל ביותר זה עיתונות , ביחוד ישראלית. אני מופתע שמיהו בכלל מתנהג כאילו מילה עיתונאית חקוקה בסלע

לא הייתי אומר עד כדי כך

אבל מה שכן הייתי אומר זה שידיעות אחרונות הוא לא עיתון, בטח לא מוסף 7 ימים (וכל זה בתיאוריה, כי עדיין לא שמענו בדל ראייה בנושא)

פעם אחרונה שאני מציקה לכם בנושא

אבל למה אתם כ"כ צינים וחסרי אמונה בבני אדם? אני לא בדיוק פתי מאמין לכל דבר, אבל איפשהו כן רוצה להשאר נאיבית, וכן רוצה להאמין לדברים עד שיוכח לי אחרת, או שאולי לא "עבדו" עלי הרבה בחיים. בלי שום קשר לכתבה ההיא, קצת עצוב לי לחשוב שאנחנו חיים בעולם שיש חוסר אמונה וסקפטיות באופן אוטומטי. זה הפך קצת לפילוסופי מידי אבל תשארו קצת (טיפה) נאיבים, אולי העולם יראה לכם קצת יותר טוב.

למעלה