אני אוהבת לקנות בקאסטרו

Absolut May

New member
אני אוהבת לקנות בקאסטרו

אבל בזמן האחרון הבגדים שם די מזוויעים לצערי. אז ככה ש...אני לא קונה בגדים בקאסטרו יותר. אני אוהבת את החולצות של TNT, אבל רק החולצות. זארה..גם התחילו להזוויע. אמממ.... אני אוהבת את הנעליים של בפאלו..למרות שאין לי, אני חושבת שהן לא מתאימות לי מי-יודע-מה. זה הכל לשרשור הזה.

פלוק!

New member
מה להזוויע?!

הקולקציה הנוכחית זו אחת הקולקציות הטובות ביותר שלהם. (של זארה).

BliNk 1 8 2

New member
שונאת את הנעליים של באפלו!!!

איך אפשר ללכת על הדבר הזה בכלל?
איכס... אותי זה מגעיל! גם לשלם יותר מ-500 שקל על הדבר הזה... יש מיתון, אנשים!

אינ מתה על בפאלו!!!!!!!

אבל לא יכולה לממן את זה....
אז מצאתי תחליף! טיילתי בסוקולוב(לחולונים בינינו...) וראיתי באיזה חנות חיקוי זול (200ש"ח...) ואני הכייייייי אוהבת אותם בעולם!!!

Katy Cat

New member
סוקולוב בחולון זה מקום נחמד

או לפחות היה מקום נחמד (לא נכנסתי שם לחנויות בגדים לפחות שנתיים) לכאלה שלא אוהבות מותגים או חברות מסוימות. אני לא קונה בקאסטרו וזארה בגלל המותג אלא בגלל שהרבה יותר נעים לקנות שם מאשר בחנויות קטנות, צפופות ומלאות עשן (ככה זה בדרך כלל בסוקולוב).

יההההההה

באיזה חנות בסוקולוב? תגידו, גם הנעליים האלה עם הלהבה זה של באפלו? גם אותם ראית שם? כי את הנעליים הגבוהות אני לא אוהבת..לא מצליחה ללכת איתם

כן! הנעליים עם הלהבות של באפלו

והן עולות איזה 300 ומשהו אם לא יותר... הן ממש יפות!!! רק חבל שהן יקרות! לבזבז על נעל כזה מחיר-אמא שלי תפרק אותי ואת הנעל יחד

גמדית

New member
ייווואאאווווו!!!!!

אני מתה על הנעליים עם הלהבה! איפה אפשר לקנות אותן?

Absolut May

New member
התכוונתי לאלו עם הלהבה..

אני שונאת את העוגם ענקיות האלה...מזוויעות...וגם אין דגמים יפים בכלל

Gum Cigarettes

New member
אמ..

מאיזה שיר החתימה שלך? וקטי.. היי! באתי לבקר. תגידי, חשבתי על משהו. את עכשיו מנהלת שני פורומים לא? את חולון אזור ואת זה.. אז.. לא יהיה לך קצת קשה? גם ככה כשאת עוזבת ליום אז כל הפורום מוצף לגמרי. אני דואגת לשלומו של פורום חולון..

יש כאלו יפים../images/Emo85.gif

יש כאלו יפים
ויש כאלו מגעילים זה תלוי אני יכולה ללכת ברחוב ולראות באפלו מגעילות ויש כאלו ממש מהממות!

Katy Cat

New member
גם אני חושבת שהבגדים בקסטרו

הפכו לקצת מזוויעים בזמן האחרון. לזארה כמו תמיד יש את החלק המזוויע והחלק הנורמלי, אבל זה בגלל שיש להם מגוון רחב של בגדים ואביזרים. TNT הם בסדר, ככה ככה. אפשר למצוא דברים טובים, אם משתדלים.

popistit

New member
את TNT אני לא ממש אוהבת...

החולצות שם צמודות כאלה... ויש שם שילובי צבעים מוזרים, אני מעדיפה את פוקס. קסטרו גם נחמדים, דווקא אהבתי חלק די גדול מהקולקציה שלהם...

Katy Cat

New member
כן, האמת ה-מקום לטי שרטים בארץ

זה פוקס, לדעתי. בחו"ל ESPRIT .נראה לי שיש לי את כל הקולקצייה שלהם בארון..

Absolut May

New member
יש את איספריט גם בעזריאלי

אם אני לא טועה. ובאמת יש להם חולצות ממש יפות. ושוב, אני שונאת פוקס.

Katy Cat

New member
אני חושבת שהאספריי שבארץ לא

ממש משתווה בקולקצייה שלו לאלה שבחו"ל. אני למשל ביקרתי בשניים כאלה בחו"ל , שכל אחד מהם היה 4 קומות.

למעלה