אני.. ארצח את עצמי.

אויש לא משנה..

כאן חוזרים לנקודת ההתחלה, נולדתי ב 27.11.86... מפריע לי שנולדתי, מפריע לי שאני חי, מפריע לי עצמי.. אני שונא את עצמי כ"כ.... לא משנה, תעזבי, את לא תביני, =\

LIHILM

New member
אולי עכשיו אני מבינה יותר על מה אתה

מדבר אבל לדעתי יש דרך לשונת את זה שמפריע לך שאתה חי

לא... הכל כבר נגרם, הכל נגמר...

שום דבר לא ישנה את מה שקרה שום דבר לא ישנה את העובדה שנולדתי. הדרך היחידה היא לשחרר את עצמי, לחזור חזרה ללפני שנולדתי. נולדתי ב 27.11.86, אבל אולי גם עכשיו הגיע הזמן לקבוע תאריך פטירה. פשוט אני צריך לעשות את זה ולא יותר מדיי לחשוב... ואז יהיה טוב, פשוט לתת לעצמי לשחרר את עצמי, אבל בכל מקרה זה בטוח יקרה מתישהו.... כי הכל כל כך דפוק בפנים...

LIHILM

New member
לא..

אתה לא יכול לשחר את עצמך. זה לא התפקיד שלך, זה פשוט לא ילך. תירגע, בבקה.. תן לעצמך קצת זמן לנסות בכל זאת

ילך ילך.. חקרתי על זה קצת..

תמיד אפשר להזריק.. תמיד אפשר לקפוץ מעזריאלי.. תמיד אפשר לשלב חומרים מסוכנים ........ שאני לא אפרט.

LIHILM

New member
טריגר הודעה לפני וכנס יובל

לא התכוונתי לזה התכוונתי לשחרר את עצמך, זה לא התפקיד שלך ולכן זה לא ילך.. לא אמרתי שפיזית זה לא ילך, אמרתי נפשית עזוב לא רוצה לדחוק בך לעשות משהו למען עצמך (בעצם כן רוצה..) ר

אני זוכרת את כל הדברים שקנית..

אתה זוכר את היום ההוא?
יו כל כך התגעגעתי ילדון.

יערה..

אני זוכר הרבה דברים.. אני זוכר את כל הימים שנפגשנו בהם.... אנחנו צריכים להיפגש שוב פעם... דברי איתי על זה! (אבל לא השישי-שבת הזה) אבל ניפגש מתישהו.. אנחנו צריכים, אני ממש רוצה.

shani שני

New member
אולי תיקח את היומולדת שלך

כתאריך שבו התחלת להלחם בכל מה שמפחיד. יובל, אתה לא דפוק מבפנים. כל מה שרע ומפחיד וכואב, הכל יכול להשתנות. אתה מזלזל בעצמך, ואני שונאת שמזלזלים באנשים שאכפת לי מהם. אז אל תזלזל בעצמך, בנפש שלך, בצרכים שלך. תטפל, אל תזניח. כבר נמאס לך לדבר ולדוש בעניינים, ואני מבינה אותך. די לדבר, צריך כבר לעשות. כ"כ דברים עשית בשנים האחרונות, מאז שאנחנו מכירים, ותמיד נשארת. עכשיו, כשהכל מגיע לשיא, יש לך 2 דרכים: לשבור הכל ולגמור, או לקחת את זה לכיוון השני, הטוב. אתה באמת רוצה לגמור את הכל? הרי יש לך חלומות ורצונות שהם כ"כ טובים ונכונים. אתה רוצה לתת לכל זה ללכת? שבת שלום
מקווה שתפסיק לרצות לרצוח את עצמך, כי רק אתה בדעה הזו. שאר האנשים פה רוצים לחבק אותך.

למעלה