אני בא למפגש ! עם ידידה ^_^

dorkiflitz

New member
נו... אתה חייב לבוא XD

אחרי הגילוי שהלך בצ'אטיוי XD (סתם תירוץ עלוב)

Rock This Party

New member
הוו הי

גם אני אולי באה למפגש ^^ אממממ אני בת 13 נתניה השיר האהוב עלי זה sacred גם בגרמנית וגם באנגלית אבל זה משתנה כל הזמן ו....לומדת תופים (סנר? XD )

3has3

New member
את בת 13 , חמישה חודשים ושישה ימים ../images/Emo9.gif

אעאעאע איזה פלא! גם אני

3has3

New member
../images/Emo69.gif חחח DDD:

אבל אני נולדתי שעתיים לפנייך
נהנהנה

סנפ XD

New member
אח .. השיעמום ../images/Emo6.gif../images/Emo214.gif../images/Emo11.gif

אני ספיר, בת אממ..עוד מעט 14 נו ! . אני גרה בכפר יונה . אל תנסו לחפש במפה או כל דבר אחר D: לסבית מוצהרת . סתם לא D: והכרתי את ט"ה דרך תמונה של חברה במסן שבכלל התאהבתי בביל ואז גיליתי את טום XDDD מגניב ^_^ [email protected] 449286265 זהו :X

dorkiflitz

New member
אעהעהאהאהעהאהה את באה../images/Emo70.gif

אומג$@!%^!# הולכת להתאמן על קפיצה למרחק/גובה/כלשהיא כי הקפיצה שתקבלי ממני תרמוס אותך@!#@@%

אוקיי^^

רעות.. בת 15 מגבעת זאב.. חור ליד ירושלים^^ אני 80% צמחונית
הכרתי את ט"ה דרך ערוץ MCM TOP ששידרו שם את דורש דן מונסון. השיר האהוב עליי הוא... אממ..לאדעת.. חח וזהו.. ^_^

YuviR

New member
היי איב =] השם שלך מגניב.

חעחע חרוז. הממ, אני יובל, גרה בכפר ורדים (חור בצפון) אני בת 15 וחודשיים :] עולה לכיתה י'. הכרתי את ט"ה דרך בנדוד שלי, וממש צחקתי עליו שהוא שומע כאלה להקות מוזרות, ואז כשהוא הלך חיפשתי תמונות וכאלה והתאהבתי P: אם המפגש הוא ב15, אני לא באה, כי אני טסה ללונדון (wOOt!!) וזה ממש מעצבן כזה כי רציתי לפגוש את כולכם :( המממ אני אוהבת חתולים והלהקות שניא הכי אוהבת חוץ מט"ה הן קווין, הביטלס, מיי כמיקל רומנס, והמ. זהו. ובוב דילן עושה לי את זה. אבל ביל יותר. 3> חפרתי

למעלה