אני בהתלבטות

מה שחשוב באמת

תראה שמנה זה עניו חיצוני תב יכול לצאת עכשיו אם משהיא שחיפה ועוד שנלוש שנים כבר לא יעלה עליה כלום, מצד שני אתה יכול לצאת עם משיהיא שמנה והיא יכולה לעשות דיאטה ולרזות, או להשאר שמנה.... שומה בלחי אפשר היום להסיר בהרבה דרכים,,, בקיצור מה שאני ואמרת שחיצוניות משתנה אבל אם כיף לך וזורם לך זה איתה וגם בהשקפות אתם מתאימים אז זה מה שחשוב, בסוף היום אתה רוצה לחזור הביתה לאשה טובה שתקשיב לך ויהיה לך כיף לדבר איתה... ושתתמוך בך ובהחלטות שלך וכו בהצלחה

טופ שופ

New member
דעתי הצנועה,

בקשר לנושא השני של עבודה במקום לימוד, אין לי מה להגיד. לכל אחד יש עקרונות בחיים ועליהם אסור לוותר. אם העקרון שלך זה להמשיך ללמוד ועוד בתחילת חיי הנישואים ק"ו, אז אתה חייב לעמוד על שלך, או שמא אני טועה, איני יודעת, מה שבטוח שבמקרים האלה צריכים להתייעץ עם גדול תורה, כי... מצד אחד קשה לך לוותר עליה (?) ומצד שני קשה לך במקביל לוותר על סוג של עקרון שהוא לימוד תורה. ולנושא הראשון, אסור להתחתן עם מישהי שלא מוצאת חן בעינך. זה לא אומר שהיא בחורה לא טובה, לא איכותית ולא בעלת מידות טובות אם אתה אומר לה לא... אולי פשוט כי לא אהבת את המראה שלה ומותר לך שלא לאהוב. אני אישית לא אתחתן עם נמוך או שמן, למה? ככה. יודעת בברור שלא אוהב אחד כזה וחייבת להיות משיכה בין בני הזוג, אם אתה רואה שאין מצב למשיכה, לאהבה חיצונית וכדומה... אני במקומך מפרקת את החבילה. לא מסכימה עם זה שאומרים שאסור להסתכל יותר מידי על המראה החיצוני ושהפנימיות זה העיקר. ברגע שאני לא אוהבת- לא ממשיכה. אפילו אם מדובר בגדול בתורה, ירא שמיים ואדם טוב... כי יודעת שאהיה מסכנה מזה שלא אוהב את המראה שלו, ובמקביל גם הוא יהיה מסכן. חייבת להיות משיכה ויהי מה. ושוב, זוהי רק דעתי ויכול להיות שאני טועה, כל אחד "והשריטה" שלו בנושא. שבוע טוב.

קליט

New member
טופ שופ

אין ספק, את צודקת . יתכן שרוב האנשים פחות חשובה להם חיצוניות מבריקה.. וזה לא משנה . אנו אמורים לקחת מישהוא שאנו מחבבים ומסמפטים . - אם נחפש `משיכה` אנו עלולים להסתבך נראה לי...

בכאלו מקרים

שנראה שהחיצוניות רק מפריעה אני עושה פגישה נוספת שבה אני מתמקדת דווקא רק במראה (ולא מדברת על נושאים גבוה גבוה ותאום צפיות. אלה דווקא שיחה הכי סתמית) ומנסה להבין עד כמה המראה של ההוא באמת מפריע לי בכדי להתחבר אליו כחבר.

שםאנילא

New member
יש פיתרון לכול דבר..כולל השומה שמפריעה תוכל

תמיד לעשות ניתוח להסרת השומה כמובן לאחר בדיקות וברכה להצלחה מרב... לגבי זה שהיא שמנה כרגע...זה לא משנה כל כך היות ובזמן ההריונות ואולי גם לאחריהם היא לא תהיה רזה... כך שבהנחה שבע"ה תזכו לילד שנה לאחר החתונה זה אומר שתיאורטית תראה אותה רזה למשך שנה... אז מה שווה יותר? שנה ברזון או אישה טובה לתמיד בע"ה???? אתה יכול גם לבקש ממנה בעדינות לבקר במכונים להרזיה אני לא מאמין שאתה מתכוון לשמנה שמנה..כי אחרת היית דוחה אותה לפי התיאור שלך... אם אתה מרגיש שטוב לך איתה תשקול את האפשרויות שהצעתי לך... בהצלחה

ארטיימר

New member
אמממ

אולי כדאי פגישה נוספת.. לא נשמע שמדובר בדחייה וזה דבר גדול שיש תקשורת יפה ביניכם, שאתה מרגיש בנח איתה אם זה ימשיך להפריע אז לפחות תדע שניסית.. בהצלחה

למעלה