אני בחזרה בצפון!

סופהו 1

Well-known member
מניסיון באירועים קודמים הוא כנראה שורץ חיילים. ואלה היו אירועים הרבה פחות משמעותיים.
ניסיון לעבור דרכו קרוב לוודאי יוביל להתקלות בהם ולשאלות מי אני ומאיפה אני. זה בתקווה שלא יירו בי קודם.
אני פחדן מכדי לבדוק.
אם הוא לא שרוף, כבר טוב

dory30

Well-known member
יש לך את הנ.צ של קלייטון? כי הוייז יקח אותך לנמל ביירות ולא לבקתה ביער.
טרם הזדמן לי לברר. כתל-אביבי, מאוד אהבתי את הגולן בילדותי. במיוחד את קצרין וביה"ס שדה גולן. חבל שהפכו את המקום הזה למטווח.

mיטלמן

Well-known member
בצד"י או בסמ"ך?
וגם הוא מבין שקלייטון רכוב על אופניו מתחנת הרכבת בנהריה או עובר ליד מחסום באכזיב הוא לא בדיוק ברמה"ג,
אלא אם כן בעקבות רעידת האדמה האחרונה הועבר הים התיכון למקום אחר.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
בצד"י או בסמ"ך?
וגם הוא מבין שקלייטון רכוב על אופניו מתחנת הרכבת בנהריה או עובר ליד מחסום באכזיב הוא לא בדיוק ברמה"ג,
אללה אעלם !

כוכבית מצויה

Well-known member
בצד"י או בסמ"ך?
מציץ בשני צ' אחת רגילה ואחת סופית.

mיטלמן

Well-known member
נא לא לבלבלני.
סדאם חוסיין
صدام حسين

צדאם חסין
וגם גילגוליה של צד"י:

mיטלמן

Well-known member
הגעתי אתמול בערב רכוב על האופניים מנהריה. וזו אחת הנסיעות הכי שמחות שעשיתי אני חושב בחיי.
במחסום ליד אכזיב איפה שכתוב "הנך נכנס לאיזור מאויים" עמדו החיילים המשועממים הרגילים. חשבתי שהם יתרגשו למראה רוכב אופניים שעובר אותם בדרך צפונה, אבל לא.
ביישוב עצמו לא נתקלתי באף אחד. אני אעשה סיבוב היום, ארד לסופר למטה להצטייד כי הבית ריק, ונראה מה הבחור שם מספר.
כל התקופה שלא הייתי עקבתי אחרי ההתראות באפליקציה של פיקוד העורף והתגעגעתי לאזעקות והפיצוצים.
עכשיו אני בחזרה אז יאללה תכו בי.
כל הטוב הזה מתאפשר כי האשה נסעה לחו"ל לחודש. בענייני עבודה שלא יכלה לדחות כבר.
היה ברור לשנינו מהרגע הראשון שאיך שהיא יוצאת לשדה אני יוצא לרכבת. לא היה צריך לדבר על זה.
ואכן יצאתי ביחד איתה, סוחב את האופניים, ליויתי אותה לרכב, ומשם לרכבת אל נהריה.

סופהו 1

Well-known member
כיום הם נקראים רט"ג יעני רשות טבע וגנים.
אכן.
איחדו את רשות שמורות הטבע ורשות הגנים הלאומיים, לגוף לאחד.
לא מתנגדת לסיבוב בשמורת יהודיה, החצבאני או הבניאס, או להבדיל, עין גדי, או רשימה ארוכה.. אבל חם, גם מבחינת מזג האויר גם מבחינת מזג הבטחון.:confused:
יש למה להתגעגע

למעלה