"אני בתחילת הדרך הייתי תמימה, חשבתי שרוב האנשים טובים, אבל הם לא".

1ספי11

Well-known member
אני כבר לפני מעל 20 פתחתי פוסט בפורום נענע במילים: "אני מתנחל גאה בהתנחלות חיפה".
צביעות ימנית פשיסטית אופיינית.
אתה טוען שאין פלסטינים ומתבכיין שהם רואים אותה מתנחל.
אגב, המושג "מתנחל" חזר לשימוש עם הגאוליסטים שראו את עצמם ממשיכי יהושע.

evglev1

Well-known member
מנהל
צביעות ימנית פשיסטית אופיינית.
אתה טוען שאין פלסטינים ומתבכיין שהם רואים אותה מתנחל.
אגב, המושג "מתנחל" חזר לשימוש עם הגאוליסטים שראו את עצמם ממשיכי יהושע.
אני לא מתבכיין ואני מבין שאין פה מקום לשתי מדינות ומי שמסכים לשתי מדינות מוותר למעשה על הריבונות ומסכים להיות מדינת חסות של הקוורטט או חלק/ים ממנו, ולכן אני מבין גם את ה"פלסטינים" שמתנגדים לפתרון הזה.

1ספי11

Well-known member
אני לא מתבכיין ואני מבין שאין פה מקום לשתי מדינות ומי שמסכים לשתי מדינות מוותר למעשה על הריבונות ומסכים להיות מדינת חסות של הקוורטט או חלק/ים ממנו, ולכן אני מבין גם את ה"פלסטינים" שמתנגדים לפתרון הזה.
נסה להבין שאין אפשרות לקיים מדינה יהודית ודמוקרטית בלי לאפשר לערבים לקיים מדינה נפרדת.
מדינה אחת מהים לירדן לא יכולה להיות דמוקרטית ולכן אין לה זכות קיום.

נסה להבין שאין אפשרות לקיים מדינה יהודית ודמוקרטית בלי לאפשר לערבים לקיים מדינה נפרדת.
יכולה להיות חוץ מזכות השיבה.

בדיוק כמו המדינה שלנו עכשיו רק יותר גדולה.

אז ככה. מדינה יותר גדולה שחצי מהאוכלוסיה שלה הם לא יהודית תהיה או יהודית או דמוקרטית.
אתה נתלה על הכמות אבל זה פחות חשוב,כמו במניות שליטה כל עוד שפחות מ 50 אחוז של האחרים

השליטה בידיים שלך.

מה קורה עכשיו?

גם המדינה יהודית ודמוקרטית ואתה לא מצפצף מילה שיש 20 אחוז ערבים שלא יכולים להביא ערבים מבחוץ,

כל עוד ששאר הזכויות(כמעט למעט דברים ביטחוניים) קיימות.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם למדינה לא דמוקרטית אין זכות קיום אז למדינה פלסטינית (ולמעשה לאף מדינה ערבית) אין זכות קיום.

1ספי11

Well-known member
אם למדינה לא דמוקרטית אין זכות קיום אז למדינה פלסטינית (ולמעשה לאף מדינה ערבית) אין זכות קיום.
יכול להיות אבל זאת לא בעיה שלנו.
ישראל אירנית כפי שאתם מנסים ליצר היא בעיה שלנו.

lemner40

Well-known member
אני כבר לפני מעל 20 פתחתי פוסט בפורום נענע במילים: "אני מתנחל גאה בהתנחלות חיפה".
חיפה אגב, היתה המקום הראשון של בריחת הפלסטינאים מישראל שהוביל את כל הפעולות אחר כך של היהודים, של גירוש הערבים, לבעית הפליטים הפלסטינית ולאיסמיזציה של לבנון.
כל הבעיה או הפתרון לפלסטינאים בישראל התחיל בחיפה,
חיפה היתה עיר ערבית גדולה, והיהודים חיו רק למעלה על הכרמל,
תחילת מלחמת העצמאות, אחרי ארוע נקודתי, היהודים התחילו לירות מלמעלה למטה על חיפה עם מרגמות,
לערבים לא היה סיכוי להשיב אש,
חלק גדול מתושבי חיפה הערבים ברח לנמל, שם היו כל האוניות הבריטיות שהתכוננו לעזוב את ארץ ישראל חזרה לבריטניה, והם רצו שהבריטים ישמרו עליהם,
הבריטים העלו את כל הערבים על אוניות, ובדרך הביתה לבריטניה, הורידו אותם באופן זמני עד אחרי המלחמה בבירות,
בהמשך זמן קצר אחר כך, היו 2 ארועי טבח שבו חיילים יהודים טבחו בכפרים פלסטינאים,
וכשהמידע, על בריחת הפלסטינאים וארועי הטבח, הגיע לשאר הכפרים הערבים ובעיקר לירושלים
זה גרם לפלסטינאים להבין שהיהודים מטורפים והולכים להרוג את כולם,
בן גוריון וראשי ההגנה אימצו את הרעיון והשיטה, והחליטו להפעיל אותו על כל ישוב שהיה אמור להיות בחלק של תוכנית החלוקה באזור היהודי, וכך הם הגיעו לכל הישובים הערבים בשרון, בגוש דן, בדרך לירושלים,
הקיפו אותו, הודיעו לתושבים שיש להם 24 שעות לעזוב או למות,
וככה 700 אלף פלסטינאים ב400 ישובים עזבו במהירות את הבתים שלהם מזרחה לכיוון ירדן, צפונה ללבנון או דרומה לעזה.
אחרי המלחמה בריטניה, האום והעולם ניסו להחזיר אותם לבתים שלהם בישראל,
וישראל לא נתנה להם,
אחרי המלחמה ישראל לא נתנה לאף אחד לחזור, את ה400 הישובים הפלסטינאים ישראל דאגה למחוק מהמפה, על כל ישוב כזה בנו מושב, קיבוץ או עיר.
והנה יש לך סכסוך ישראלי פלסטינאי.
זה לא נותן ליהודים שום לגיטימיציה או מוסריות, הפוך.
הרצחת וגם ירשת או גנבת במקרה הזה זה אחד החטאים הידועים בתנך
וככה ישראל הוקמה.
ישראל הוקמה בחטא

evglev1

Well-known member
מנהל
חיפה אגב, היתה המקום הראשון של בריחת הפלסטינאים מישראל שהוביל את כל הפעולות אחר כך של היהודים, של גירוש הערבים, לבעית הפליטים הפלסטינית ולאיסמיזציה של לבנון.
כל הבעיה או הפתרון לפלסטינאים בישראל התחיל בחיפה,
חיפה היתה עיר ערבית גדולה, והיהודים חיו רק למעלה על הכרמל,
תחילת מלחמת העצמאות, אחרי ארוע נקודתי, היהודים התחילו לירות מלמעלה למטה על חיפה עם מרגמות,
לערבים לא היה סיכוי להשיב אש,
חלק גדול מתושבי חיפה הערבים ברח לנמל, שם היו כל האוניות הבריטיות שהתכוננו לעזוב את ארץ ישראל חזרה לבריטניה, והם רצו שהבריטים ישמרו עליהם,
הבריטים העלו את כל הערבים על אוניות, ובדרך הביתה לבריטניה, הורידו אותם באופן זמני עד אחרי המלחמה בבירות,
בהמשך זמן קצר אחר כך, היו 2 ארועי טבח שבו חיילים יהודים טבחו בכפרים פלסטינאים,
וכשהמידע, על בריחת הפלסטינאים וארועי הטבח, הגיע לשאר הכפרים הערבים ובעיקר לירושלים
זה גרם לפלסטינאים להבין שהיהודים מטורפים והולכים להרוג את כולם,
בן גוריון וראשי ההגנה אימצו את הרעיון והשיטה, והחליטו להפעיל אותו על כל ישוב שהיה אמור להיות בחלק של תוכנית החלוקה באזור היהודי, וכך הם הגיעו לכל הישובים הערבים בשרון, בגוש דן, בדרך לירושלים,
הקיפו אותו, הודיעו לתושבים שיש להם 24 שעות לעזוב או למות,
וככה 700 אלף פלסטינאים ב400 ישובים עזבו במהירות את הבתים שלהם מזרחה לכיוון ירדן, צפונה ללבנון או דרומה לעזה.
אחרי המלחמה בריטניה, האום והעולם ניסו להחזיר אותם לבתים שלהם בישראל,
וישראל לא נתנה להם,
אחרי המלחמה ישראל לא נתנה לאף אחד לחזור, את ה400 הישובים הפלסטינאים ישראל דאגה למחוק מהמפה, על כל ישוב כזה בנו מושב, קיבוץ או עיר.
והנה יש לך סכסוך ישראלי פלסטינאי.
זה לא נותן ליהודים שום לגיטימיציה או מוסריות, הפוך.
הרצחת וגם ירשת או גנבת במקרה הזה זה אחד החטאים הידועים בתנך
וככה ישראל הוקמה.
ישראל הוקמה בחטא
כמו גם הדמוגרפיה שנוצרה בהודו, בפקיסטן, בטורקיה ויוון שאמנם הגבולות נקבעו על ידי האו"ם אבל הצדדים הלוחמים דאגו ליצור מציאות של חילופי אוכלוסין. אם לא לגמרי כי גם מעבר לקשמיר יש בהודו מוסלמים אבל בפקיסטן ובנגלדש דאגו שלא יישאר אף אינדי אחד. ממש כמו שאפילו עבדאללה הראשון הירדני דאג לא להשאיר אפילו יהודי אחד באיו"ש שהוא כבש והמצרים דאגו לפנות את כפר דרום, אבל בישראל לרוב בשטחים שישראל כבר מעבר לתוכנית החלוקה, אבל גם בחיפה ויפו עצמה נשארו ערבים, בניגוד לגוש עציון, כפר דרום ואפילו הר הצופים ששום דאגו לגרש את היהודי האחרון. וכמו שגם אצל לא מוסלמים בהאייטי רצחו או גירשו את כל הלבנים ורפובליקה הדומניקנית נשארו גם שחורים.

lemner40

Well-known member
כמו גם הדמוגרפיה שנוצרה בהודו, בפקיסטן, בטורקיה ויוון שאמנם הגבולות נקבעו על ידי האו"ם אבל הצדדים הלוחמים דאגו ליצור מציאות של חילופי אוכלוסין. אם לא לגמרי כי גם מעבר לקשמיר יש בהודו מוסלמים אבל בפקיסטן ובנגלדש דאגו שלא יישאר אף אינדי אחד. ממש כמו שאפילו עבדאללה הראשון הירדני דאג לא להשאיר אפילו יהודי אחד באיו"ש שהוא כבש והמצרים דאגו לפנות את כפר דרום, אבל בישראל לרוב בשטחים שישראל כבר מעבר לתוכנית החלוקה, אבל גם בחיפה ויפו עצמה נשארו ערבים, בניגוד לגוש עציון, כפר דרום ואפילו הר הצופים ששום דאגו לגרש את היהודי האחרון. וכמו שגם אצל לא מוסלמים בהאייטי רצחו או גירשו את כל הלבנים ורפובליקה הדומניקנית נשארו גם שחורים.
הבעיה זה לא קו הגבול של 67 או 48.
הבעיה היא שישראל שולטת צבאית על יהודה , שומרון, הבקעה ועזה.
לא רוצה לספח את השטח, לא רוצה לוותר על השטח ולא מוכנה שהשטח יהיה שייך לאף מדינה, זאת הבעיה.
הבעיה היא ישראל.
ישראל צריכה להחליט למי השטחים שייכים, ואם היא רוצה אותם שתספח אותם.
אבל כרגע הם לא שייכים אליה ולכן המתנחלים עבריינים.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא רוצה לספח את השטח, לא רוצה לוותר על השטח ולא מוכנה שהשטח יהיה שייך לאף מדינה, זאת הבעיה.
הבעיה היא ישראל.
אתה מגנה את ישראל גם על מה שעשתה ב-1948 למרות שנתנה אזרחות לתושבים.

lemner40

Well-known member
הבעיה היא ישראל.
אתה מגנה את ישראל גם על מה שעשתה ב-1948 למרות שנתנה אזרחות לתושבים.
לא מוסרי לגרש אנשים מהבתים שלהם,זה לא מוסרי נקודה.
ואם כבר עשית את זה תפצה אותם.
אם ישראל היתה משלמת את השווי של הנכסים שהיא גנבה , מילא.
כשישראל לקחה אדמות של נוצרים אירופאים כמו בכל הכפרים הטמפלרים כמו בשרונה, ישראל שילמה על האדמה בדיעבד

אין צורך בתשובה לשאלה רטורית. דעותיה של הגברת הבלתי מוכרת לא מענינות .
היא לא ידוענית אבל גם לא אנונימית,

ז"א יש משקל לזה שהיא שינתה דעתה יותר מאדם לא מוכר אבל הרבה פחות מאנשים ממש מוכרים;

כמייצגת של "הדיעה הרווחת".

למעלה