אני ובתי חולות בסרטן

ווינר46

New member
אני ובתי חולות בסרטן

מה ולמה ,אני חולת לימפומה ומטופלת במבטרה ,ניתוח בלוטת התריס בשל פאפילרי ,וכעט לבת שלי סרטן שד ועוברת כימוטרפיה ,לכל הרוחות והשדים מה קורה ,

EB10000

New member
מצטער לשמוע

בכללי ישנן 3 סיבות לסרטן:

1) גנטיקה
2) גורמים סבבתיים ואורך חיים כמו תזונה ועישון
3) הסיבה העיקרית היא למרבה הצער : חוסר מזל אם אפשר להגדיר כך את ההיבט הסטטיסטי של הסרטן...

יש אנשים רעים שמעשנים, אוכלים בשר ומתעללים בבעלי חיים, שלעולם לא יחלו בסרטן, וטבעונים שמעולם לא עישנו והקדישו את רוב זמנם בלעזור לאחרים, ובסוף מתו מסרטן ריאות בין 30...

הכי חשוב זה לא לאבד תקווה. לדעת לנצל את סיטיאציה לצד הטוב או הפחות רע. לפחות יש לך את האפשרות לתמוך בבת שלך בגלל הנסיון שלך...

רק בריאות וחדשות טובות

סליחה אבל לא יכולתי להתעלם מתחושת חוסר האונים

כן יש מה לעשות!
האם אתם יודעים שהגוף שלכם כל כך חכם שהוא יודע איך לרפא את עצמו והוא גם יכול. רק שאתם פשוט איבדתם בו אמון.
האם אתם יודעים שהמערכת של הגוף שלכם כה חכמה כדי ליצור אתכם מתא אחד שנוצר והתפתח למערכת גוף שלמה פועלת ורגשית
האם אתם יודעים שבקלות ובפשטות שהמערכת החיסונית שלכם יכולה לטפל בכל אתגר פיזי באשר הוא, כן גם בסרטן.
כל מקרי הסרטן שהגיעו לפתחי כמטפלת, מקורם היה בהיסטוריה רגשית כלשהי, חוויות קשות שאנשים עברו, או לחלופין מצבים שבהם חשו חוסר אונים.
בטיפולים אנרגטים הוליסטים ניתן לשחרר את הזיכרונות האלה מהגוף שגרמו כבר אז להחלשות של המערכת החיסונית.וזה בשילוב טיפול קונבנציונלי + תזונה מתאימה לחיזוק הגוף והמערכת החיסונית + דימיון מודרך לריפוי >> יכולים להביא לריפוי.
* אני מזמינה אתכם לשמוע את סיפורה של ויאנה סטייבל שהביאה לעולם את שיטת התטא הילינג, שריפאה עצמה מסרטן
* סיפורה של ברנדון בייס שכתבה את המסע, שריפאה עצמה מסרטן
* סיפורה של אניטה מורג'ני Anita moorjani שנרפאה מסרטן בסוג של התנקות אנרגטית
* וגם לקרוא את ספרו של דר. סימונטון, לשוב להיות בריא.
יש תיקווה, והיא בידינו. הכל אפשרי. החזירו אמונה בעצמכם ובגוף שלכם והחזירו לכם את הידיעה שאתם כבר בריאים. בקלות ובפשטות.

למעלה