אני חברה חרא.

Y A Y U S H

New member
../images/Emo24.gif

לדעתי את מחמירה עם עצמך טיפה יותר מדי קצת קשה לי להתנסח עכשיו ולכן רק שולחת
גדול גדול ולהגיד שלך שא הכי בסדר וחברה שיש (וזה מהיכרותינו הוירטואלית בלבד).

Indie62

New member
את כל הדברים החכמים כבר אמרו

אני רק אוסיף דבר אחד. אם תגידי לחברות במפורש "אני עוברת תקופה קשה שה אני לא יכולה לדבר עם אף אחד. אני בטוחה שכשזה יעבור אני אהיה אדם הרבה יותר חברותי" יהיה לך ולהם הרבה יותר קל. היה לי ידיד אחד שעשה את זה ואני חושבת שזה עזר לו מאוד לשמור על הקשרים שלו. ברגע שכולם ווידאו עם כולם שזה באמת לא היה אישי... אז עברנו למוד של כאילו האיש בחו"ל. אפשר להתקשר אליו אבל רק שיחות קצרות.. או שיחות ביוזמתו. ואחרי כמה חודשים הוא "חזר". אני מניחה שאם הוא היה עושה את זה כל שנה לכמה חודשים היינו מקבלים את זה פחות טוב, אבל פעם בשנים רבות או פעם בשנה לכמה שבועות זה נראה לי לגיטימי לגמרי. ובינתיים... את יכולה להקדיש סופ"ש אחד לפגישה עם כמה חברות, כל אחת לבד.. אולי תראי שהן לא חוות את זה כאילו נעלמת להמון זמן. הן רק ישמחו שחזרת.

ממש לא!!!!

בס"ד את ממש לא חרה אני התחתנתי ומאז אני ממש לא שומרת על קשרים מצטערת!! אני לא יכולה גם הבית גם בעלי ...זה קשה

s h i r i 1

New member
../images/Emo24.gifממש לא חברה חרא!

יש תקופות שאנחנו צריכים זמן לעצמינו וקשה לנו לתת לאחרים. זה טבעי ונורמלי לחלוטין.

s h i r i 1

New member
שאלה שכל אחד צריך לשאול את עצמו

אם עוברים תקופה קשה ולא מתחשק להיפגש או להשקיע בקשר - אני בעד להגיד, כמו שזה. אבל באופן כללי, הייתי משתדלת כן להרים מדיי פעם טלפון. בכל אופן, תקופות קשות הן בדיוק הזמן בו הייתי מצפה שהחברים והמשפחה שלי שפנויים נפשית ישמרו איתי על קשר ופחות ידרשו ממני. אני באופן עקרוני נגד לנתק קשרים, אלא אם כן מדובר באנשים שעושים לי רע (כן, גם משפחה. אני לא מדברת עם אבא שלי כבר למעלה מחמש שנים) אבל שוב, זאת אני.

שירי,

אני לא מדברת עם אמא שלי כפול מחמש שנים זה מאוד מאוד קשה. אבל כרגע אני לא מוצאת זמן ויכולת לתחזק את הקשרים שלי בעיה.

s h i r i 1

New member
לא מכירה אותך ואת מערכת היחסים שלך עם

אמא שלך. אבל מבחינתי, זמן, או חוסר זמן, זו לא סיבה לנתק קשר עם מישהו שחשוב לך.

את צודקת אבל

אל תשכחי שיש אנשים מסוימים ששיחת טלפון שבועית לא נקראת אצלהם קשר תקין במיוחד משפחה שמצפה שתבואי לפחות 2 בשבוע ואם לא הם נעלבים....

ניצנץ l

New member
לא יודעת מה לכתוב לך, אבל שולחת ../images/Emo24.gif

ועוד אחד
ועוד אחד יותר גדול
אם זו סתם תקופה שלא בא לך על אף אחד ... מילא קורה ונסלח בין חברות טובות. אבל כשאת מגלה שמישהי היתה צריכה אותך ולא היית שם אוףףףףףף - מכירה את ההרגשה ושונאת אותה וכמוך, מתקשה לסלוח לעצמי. אבל עזבי, חלב שנשפך ... תחשבי מה את יכולה לעשות כדי להיות שם בשבילה עכשיו

למעלה