אני חוזרת לרכב היום

פגית

New member
אני חוזרת לרכב היום../images/Emo99.gif

טוב אחרי שנתיים וחצי- שלוש הפסקה שכללה סוף תיכון, שירות צבאי, שני מבחני פסיכומטרי- אני חוזרת! איזה שהם טיפים לרוכבת טובה ומקצועית(איני משתחצנת, אני פשוט בתחום מגיל 12 ולא מס' חודשים) שלא עלתה על סוס הרבה מאוד זמן?

הו, מזל טוב!../images/Emo107.gif

שיהיה בהצלחה!
הכי חשוב שתבואי לשיעור בגישה חיובית. ותתכונני נפשית להרבה שרירים תפוסים...
אולי מתיחות וכאלה לפני ואחרי הרכיבה יוכלו לעזור נגד זה. לא מזיק לנסות... ומן הסתם אל תצפי לישיבה טובה כמו שאולי שהייתה לך פעם, למרות שיהיה לך הרבה קל "לחזור לכושר" ממי שאין לו בכלל ניסיון ברכיבה.... ותבקשי בהתחלה שיעור על סוס נוח, או אפילו שיעור לונג' לריענון קל בתור התחלה. מניסיון שלי, רכיבה זה לא משהו ש"שוכחים" אם לא רוכבים הרבה זמן (זאת אומרת - לא תצטרכי "להתחיל מאפס"), אבל הישיבה כן קצת "מחלידה" לפעמים.

פגית

New member
תודה../images/Emo9.gif

כן אני צופה שרירים תפוסים והרבה, לא נורא! זה מאוד הגיוני שהישיבה מחלידה ,יקח לי שיעור-שניים לחזור לכושר... אספר חוויות כשאחזור. תודה על העזרה.

Saint Marco

New member
מנסיון

להנות ותו לא... אל תגיעי למסקנות ותחשבי יותר מידי... אם הולך טוב אז מצוין ואם פחות ממה שציפית אז תזכרי שתמיד טוב להציב מטרות בחיים... סליחה על הנבירה..

פגית

New member
היה פשוט מעולה

כלכך התגעגעתי, אני רחוקה מלהיות מה שהייתי,אבל היה שיעור טוב מאוד...מחר אולי יהיו תמונות..

פגית

New member
יש לי עוד דרך ארוכה

אבל אני חושבת שהשיעור אתמול היה טוב מאוד, הינה כמה תמונות..

עדימ

New member
בקיבוץ להב,ביחד איתי! יש לנו את המאמנת

המדהימה והמוכשרת ביקום כולל צילום!

למעלה