אני חושב שראיתי הרגע עב"מ לראשונה בחיי

bigwave1

New member
אני חושב שראיתי הרגע עב"מ לראשונה בחיי

תמיד האמנתי בעב"מים אבל הרגע אני חושב שראיתי אחד
נסעתי מכיוון חדרה לגבעת אולגה ולפני אחת הכיכרות פתאום משהו משך את תשומת ליבי
הכל קרה מהר מאוד
הסתכלתי למעלה בשמיים וראיתי מעין עיגולים (כמו של כוכבים) בצבע זוהר צהוב מסודרים בשורה אבל אם אני זוכר נכון השורה לא הייתה ישרה לגמרי אולי הייתה שבורה באמצע בצורת V (רק עם זווית רחבה יותר , משמע מתקרב לקו ישר)
ברגע שראיתי את זה לא האמנתי למה שאני רואה ומייד אחרי הכיכר עצרתי את האוטו כדי להביט ואז השורה פתאום הופרדה וחלק מהאורות נעו ביחד לכיוון אחד בעוד שהחלק השני נע לכיוון נוסף ואז הם נעלמו!

אמנם ראיתי בעבר פצצות תאורה אבל מעולם לא ראיתי משהו כזה כך שקשה לי להאמין שזה היה משהו אחר מלבד עב"מ
אם מישהו ראה, שמע , מכיר סרטון וידאו של עבמ בצורה שתיארתי אני אשמח לדעת

Grand1Puba

New member
ראיתי את זה גם!

באותו זמן פחות או יותר אבל ראיתי את זה אבל מכיוון דרום (צפון ת"א)!!!!!
זה הופיע שלוש פעמים. כמו נורים זהובים קטנים אבל הם נכבו תוך שתי שניות. פעם אחת זה נראה בצורה של שורה, פעם ב V ופעם מפוזר לכל הכיוונים. ראיתי בשרות הצבאי נורים נגד טילים ונורי תאורה שנורו ע"י מטוסים וזה לא נראה ככה!! הייתי מופתע מאוד ממה שראיתי. לא היה סאונד של מטוסים ולא כלום. אין לי הסבר טוב למה שראיתי, בגלל זה חיפשתי באינטרנט אם עוד מישהו ראה!

88noam88

New member
מה שהיה בסוף הימם אותי...

מה שראיתי בסוף (בהנחה שזה הסתיים כי כבר חצי שעה אין כלום) פשוט לא משתמע לשתי פנים.
שתי נקודות אור שפשוט זזות בשמים כאילו הן לא באוויר... מתרחקות אחת מהשנייה ומתקרבות מאיטות מאיצות ומשנות כיוונים ועוצרות.

*ומה שנראה כמו פצצות תאורה נראה שוב ספרטני 9 מהבהבים ביחד.
*והיתה גם קבוצת אורות כמו כוכבים רגילים בשמים שניצנצו בצורה לא טבעית לחלוטין בסירוגין ובהתאמה....

bigwave2000

New member
וואוו גדוללל

איזה כיף לדעת שאני לא היחידי שראיתי.
מעניין אם עוד אנשים ראו
כבר יצא לי בעבר לראות דברים שחשבתי שהם עבמים אבל בסוף התגלו כפצצות תאורה כאלה ואחרות אבל היום איך שראיתי את האורות פשוט נדהמתי והבנתי שמדובר בדבר האמיתי...
הכל קרה בשניות אבל הצורה שהאורות נעו בשמיים לא משתמעת ל2 פנים האורות פשוט טסו וריחפו ולא שום דבר אחר

למעלה