אני חייבת לקשר לכן דיון שהכעיס אותי

Fragile rose

New member
זה די ברור שהכותבת היא לא גאון הדור

וזה באנדרסטייטמנט.

אני כן חושבת שאם יש תופעות מחשידות לפני החתונה אז לחשוב פעמיים - שלוש לפני

The Blue Fairy

New member
עם זה אני כמובן מסכימה

svety

New member
אני אממממ כן,

קצת [הרבה] קשה לי עם ההתבטאויות עצמן, אבל מאחורי הדברים עצמם ישנה נקודה חשובה והגיונית -
הרבה פעמים אנחנו עוצמות עיניים או ממעיטות ערך מול כל מיני נקודות אזהרה, לא מייחסות את החשיבות המתאימה לאמירות ספציפיות של בני הזוג שלנו וכו'
ובכל קשר, לא משנה אם הוא מוביל לחתונה או לא, אסור לנו לעשות את זה כי בסופו של דבר מי שייפגע זה אנחנו.

The Blue Fairy

New member
האמת שהתכוונתי לכל האמרות בדרך

לשורה התחתונה (שגם אני כמובן מסכימה איתה)-
הייתן יוצאות עם בחור שנאנס בילדותו (לטענת הכותבת הוא גם יאנוס כשיהיו לו ילדים)? עם עיוור\נכה וכו'?

Fragile rose

New member
תלוי בסוג הנכות

אני אהיה כנה, לא הייתי יוצאת עם כל סוגי הנכויות, אבל היי. זו אני

ומבחינת ההתעללות המינית, הסטטיסטיקה אומרת שמי שעבר התעללות בילדות יש לו סיכוי גדול להיות מתעלל בבגרות, אז זה משהו שכן צריך לקחת בחשבון

אבל את לא יוצאת עם סטטיסטיקות,

אלא עם בני אדם.
וזה דבר נורא לחשוב שבגלל שמישהו עבר כזה אסון, ועוד בילדותו, הוא פסול מלהיות הורה. כנ"ל לגבי ילד שהוריו היכו אותו, או כל סוג ל חסך/התעללות. זו הנצחה לא הוגנת של מעגל, וזו הצדקה לכל אלו שמתביישים לספר כדי שלא יהיו עליהם אחר כך סטטיסטיקות שכאלו.

Fragile rose

New member
לא פסלתי שום אדם

סה"כ אמרתי שזה כן משהו שצריך לקחת בחשבון, כי גם צריך הרבה כוחות מנטליים כדי לעזור לבן זוג להתמודד עם ההשלכות של זה

svety

New member
כן ולא.

כלומר, בתאוריה, הלוואי והייתי יכולה להגיד כן אוטומטי, שהאהבה מנצחת את הכל והנכות הפיזית ממש לא תהווה מכשול ושאר ירקות שכאלו.
אבל ממש לא 'כן' אוטומטי. כי לחיות עם בן זוג שונה, בכל מובן שהוא, לאו דווקא עם נכויות פיזיות, זה ממש לא קל. לא קל ולפעמים אף מתסכל וראש-בקיר וכל מיני כאלו.
אבל מצד שני, אם חו"ח יקרה משהו לבן זוגי הנוכחי, אני ממש לא רואה את עצמי קמה והולכת אלא נשארת.

זה מאוד מורכב ועד שלא נתקלי בזה בפועל אי אפשר באמת לדעת.

למעלה