אני חייב להגיד שההנהלה של המשחק דפוקה ותישאר

אני חייב להגיד שההנהלה של המשחק דפוקה ותישאר

דפוקה תמיד אני פרשתי ואני לא היחיד רק חזרתי לשחק רק ויקטור תחשוב אתה בעצמך שיחקת פעם ואתה יודע איך היה פעם הבעיה פה שתאם רק חושבים איך להביא תכסף ובימקום זה שחקנים פורשים עזבו נתתי הזדמנות אחרוןנה למשחק עכשיו כבר לא פעם לכל ברית היו איזה 50 אנשים היום 2 - 4 אם יש לך 15 אתה מנצח תמשחק תחזקו אותי אם אני צודק לדעתכם המדינות שלי נסגרו ואני פורש ...

עוד משו עוד לא הבנתם כמה המשחק שלכם נהיה דפוק

תסתכלו על התקופה של פעם ועל הפרישה הגדולה שהייתה במשחק ודא אל תמחקו ניראה מה כולם חושבים על זה

זה לא משנה הכפולות אחי תסתכלו על התקופה

שהייתה פעם ועל היום הקהילה הישראלית היא אולי איזה 15 אנשים בלחץ ... והרבה כפולות מהסיבה האחת אי אפשר להקים ברית ללא שחקנים מה חשבת שיהיו לי 2 מדינות? אנחנו 2 ד"א אין שחקנים = כפולות

ירחאפל

New member
אבל זה כן משנה

ככל שנגע הכפולות התפשט במשחק, ככה התמעטו השחקנים שיכלו/רצו להחזיק רק מדינה אחת. וזאת בדיוק הסיבה שאתה לא רואה את אלפי השחקנים היום. אם ישארו כפולות, אתה גם לא תראה הרבה שחקנים בעתיד.

הכפולת זאת לא הסיבה שאנשים פרשו

זה החוקים החדשים והקשים של המשחק תגיד לא שיחקת בתקופה של פעם?

וגם אם ככה המצב ישאר בטח שלא תראה אנשים במשחק

אפילו פחות ממה שיש עכשיו ההנהלה סתם הולכת עם הראש בקיר אבל שיהיה להם בכיף

עוד משהו

אם אתה אומר שכפולות זה לא טוב כרגע אין אנשים ולא נריאלי שיהיו בכלל מה ניראלך שאני ישמיד מדינה עם 2 מדינות? ניראלך הגיוני? אי אפשר בכלל וברית של 2 מדינות?

ibs123

New member
אבל לא רק לך נועלים כפולות אחי

לי יש רק מדינה אחת ואני משמיד מדינה אחת בכיף ב 300 תורים עם הזמן לכולם ינעלו כפולות והם יצטרכו לחשוב אם שווה להם לפתוח עוד כפולות או לא, אל תשכח שגם לערבים לא תיהיה ברירה וימחקו להם כפולות לכן היחס מדינות אמורות להישמר.. בנוגע לזה שאתם 2 אנשים בשביל זה יש כח של ברית, תצטרף לברית וככה תגייסו עוד אנשים, אם אתם שניים ואתם בברית לבד אתה לא יכול לבכות על זה...

Yogev1982

New member
קראתי הכל

ובאמת שלא הבנתי לעומק מה הטענות שלך סתם מסקרנות.... ממליץ לך בחום לנסח הודעה מחדש בדיוק מה עשו לך למה עשו לך ולמה אתה חושב שזה לא בסדר זה אם אתה רוצה יחס רציני בכל מקרה....

fireforge

New member
בקיצור הוא נתפס עם כפולות וסגרו לו

חחח פחות ברית אחת באיחוד הישראלי החדש שלהם חחחחחחחחחחחחחח וכן ההנהלה מושחטת !! זה אני מסכים איתך היו צריכים לנעול גם מדינות ששילמו כסף ונתפסו עם כפולות רמז רמז אבל אתה יודע בטח של מי חבל אם היה לך כסף והיית קונה משהו למדינות שלך לא היו ננעלות לך

תכלס לירן אתה צודק הם רודפים אחרי כסף

ומה שאני מנסה להסביר זה תזכרו בימים הטובים של המשחק ותראו איך הוא היום כמה כבר הקהילה הישראלית פה כמה 15 איש?

עוד משהו

איך אני אמור להקים ברית אם אין אנשים במשחק? אין מספיק בגלל זה הרבה כפולות

Yogev1982

New member
יש מספיק נובים במשחק

בבריתות קטנות וכאלה תגייס אותם תלמד אותם זה מה שהאיחוד הזה בתקופה היפה שלו וכבר אמרתי לא פעם בעניין הכסף, אם אתם לא יודעים אל תדברו, ויקטור מפסיק הרבה כסף על המשחק מדי חודש, והוא משאיר אותו רק כי הוא אוהב אותו ואת הקהילה אז רדיפה אחרי כסף זה בערך הדבר האחרון שיש פה

רונס

New member
../images/Emo45.gif

נודה לך אם תגיד מה הבעיה, אני בטוח שערן יוכל לפתור אותה.....

fireforge

New member
חוץ מאת נדין כי שילמת עליה כסף זו שחיטות

בהנהלה רון חמוד לתת ההעדפה לשחקן שמשלם כסף לעומת שחקן שלא משלם ממש לא יתרום לעניין של להביא שחקנים חדשים ברגע שזה יתפשט ואנשים יבינו שחקן עם כסף הוא שחקן סוג א' ושחקן בלי הא סוג ב' זה גם תודיע לרוני שלא הבין את זה עדיין ולויקטור

רונס

New member
למען האמת לא הייתי מעודכן בנושא.

וזה לא יפה לבוא ולהתלונן על ההנהלה ככה... אתה יותר מכולם יודע שאין העדפה לשחקן זה או אחר.

fireforge

New member
עובדה ! שיש שאל את רוני תחכים להביא לך לוגים?

זה ישנה משהו? לא אז עזוב תהנו מהמשחק אני לא משחק במשחק מכור

למעלה