אני כמעט בטוח שאני גאה.

noam654

New member
אני כמעט בטוח שאני גאה.

שלום אני כמעט בטוח שאני גאה. למרות גילי המבוגר יחסית (31) אני החלטתי להשלים עם מה שאני ולא לנסות להדחיק זו כמו שנהגתי עד היום ,להתמודד עם כך ולא לנסות להתחיל עם בנות כי זה לא ילך. אך אני זקוק לעזרה מקצועית של פסיכולוג או כל בעל מקצועה אחר שעוסק בזה כדי להיות בטוח שאני הומו. שמעתי על פרויקט הבית הפתוח אך לא הצלחתי להבין מה הוא קשור לגאים וגאות ובמה הוא יכול לעזור. היכן אפשר ובמי להיעזר בנושא זה. היכן ניתן להכיר גברים. ו היכן יש מקומות בילוי לגאים כמו דיסקו או פאבים וכל מקום שהוא .באזור תל אביב. תודה מראש.

אהלן,

קודם כל אל חשש, גיל 31 הוא לא גיל מבוגר יחסית ובפרט כשמדובר בלהשלים עם עצמנו. הבית הפתוח הוא מרכז קהילתי של ועבור הומואים לסביות בי וטרנס שמשרת (מבחינת מידע, קבוצות חברתיות, שירותים פסיכוסוציאלים וכד') את אזור ירושלים ובנוסף פעיל במאבקי זכויות של הקהילה. אני מצרפת קישור לאתר, ואל תהסס לחזור ולשאול אם אתה לא מוצא את מה שאתה מעונין בו. במידה ואינך מאזור ירושלים, עמותות וארגונים פזורים ברחבי הארץ, אני מצרפת קישור לרשימה. אם אינך מאתר את מה שאתה מעונין בו, אל תהסס לחזור ולשאול. בנוגע להיכן ניתן להכיר גברים - אפשר להכיר דרך הרשת (אתרי הכרויות ופורומים), יש מקומות בילוי, יש קבוצות חברתיות של הקהילה, יש חוגים לקהילה, יש פעילות אקטיביסטית (הפגנות, מצעדים), תאי סטודנטים באוניברסיטאות, יש מקומות מפגש למין שיכול להיות גם אנונימי (גנים, סאונות) שמתוך ההכרות יכולים לצאת כל מיני דברים (כל מקום מפגש הוא פלטפורמה, מה שקורה אח"כ תלוי במעורבים). כמובן שרבים לא מגיעים למקומות האלה ואפשר לפעמים להכיר גם במעגלים בהם אתה מסתובב באופן טבעי (מתאמן אחר בחדר כושר? עמית לעבודה? השכן? בן דוד של ידידה?). ככל שתפרט יותר על מה אתה מעונין לדעת יותר, אפשר יהיה לתת פרטים מדויקים יותר. בנוגע למקומות בילוי באזור תל אביב- חלקם מתפרסמים בעכבר העיר, וכמובן גם באתר אטרף שמפרסם גם מקומות בילוי וגם משמש כאתר הכרויות (מצרפת קישור). בנוגע לעזרה מקצועית - אתה מוזמן לפרט במה אתה מעונין (אזור בארץ, מעדיף גבר או אשה וכך הלאה) כדי שיתאפשר להמליץ לך (המלצות נא במסר).

למעלה