אני לא מצליח להרשם

Lord VoIdemort

New member
אני לא מצליח להרשם

הם רוצים ממני את המספר כרטיס אשראי, ואני לא הולך לבקש מאמא שלי אותו :\

אושRתי

New member
ננסה שוב....

יש 2 דרכים להירשם. אחד רגיל ואחד מסלול ל18-. https://secondlife.com למעלה בגדול בכתום איפה שכתוב ג'וין נאו [join now] זה הרגיל. וקצת יותר למטה כתוב אנדר 18 [under 18?] בוחרים את המסלול שאתם רוצים.. וזה אמור להירשם חינם-יכול להיות שזה נכנס לכם לעמוד הישן תנסו לנקות קבצי קוקיז ותנסו מחדש..

miss_t

New member
יש שם אופציה לדלג על זה

פשוט לסמן שם עיגול שאתה לא מעונין כרגע וזהו ואז המשך זה מה שאני זוכרת.... תבדוק את זה

Lord VoIdemort

New member
אוקיי, נרשמתי

המשחק לא נראה אבל כזה יפה כשלוקחים משתמש בחינם, כל הזמן אני בחלק של ההתחלה והכל וזה איכסי, אין שם שום דבר לעשות

אושRתי

New member
העיקר שהצלחת להרשם.

בהתחלה נכנסים למקום של אי שהוא רק לחדשים אחרכך אפשר להשתחרר ממנו דרך המפה... ושם למצוא מקומות..ובטח שאפשר לעשות שם דברים... צריך רק להתמצא במשחק ..

bendelac

New member
לך בכיוון החצים

שיש על האדמה. בדרך יש כל מיני דברים לעשות (5 עמדות) זה משהו ירוק מסתובב על עמוד. לחיצה על זה יגיד לך מה לעשות זה מומלץ לכל החדשים זה נותן כמה דברים פשר לעשות (למשל לעצב את הבגדים, לעוף, להרים חפצים ועוד.) בסוף אתה מגיע למקדש ושם אתה יכול לעבור למקומות האחרים.

felixr

New member
אבל צריך כרטיס אשראי... נרשמת בלי?

איך בדיוק? אתה יכול לפרט? גם אני רוצה להירשם בלי כ.א.

אושRתי

New member
קצת סדר בבקשה.

גולשים שהם לא מעל 18+ יכסו לכפתור של המבוגרים! הגולשים מתחת לגיל 18+ יכנסו לכפתור של הצעירים.

Lord VoIdemort

New member
דה ><

אבל אני לא מצליח בזה של הצעירים, הצלחתי רק בזה של המבוגרים :\ אז אמרתי שנולדתי ב1979 ואז הצלחתי בלי אשראי

למעלה