אני מאמין שבבחירות הבאות צריך להצביע לביבי כדי להרתיע את האירנים.

Harrington

Well-known member
מנהל
רק הוא יכול לעשות את זה.
אין כל סיבה לסבור כך.
אמנם הוא אובססיבי בנושא. אך מירב הסיכויים שכך גם רוב אם לא כל קברניטי הבטחון של המדינה וכמובן גם הפוליטיקאים שלה (אלו שיש להם סיכוי להתמנות לתפקיד בכל אופן. אני כמובן לא מדבר על נבלות כמו כסיף ודומיו).
בניגוד למה שמדווח מעת לעת בתקשורת הרדודה שלנו, אני גם לא חושב שיש מחלוקות גדולות בנושא מבחינת דרך הטיפול. עובדתית ישראל 'מטפלת' כבר למעלה מעשור בתוכנית הגרעין האירנית ולפחות נכון להיום (בלי קשר ישיר לאירועי הימים האחרונים), היא עושה עבודה מצוינת שעל פניו בהחלט מרחיקה ומעכבת את התוכנית.

AnarchistPhilosopher

Well-known member
אין כל סיבה לסבור כך.
אמנם הוא אובססיבי בנושא. אך מירב הסיכויים שכך גם רוב אם לא כל קברניטי הבטחון של המדינה וכמובן גם הפוליטיקאים שלה (אלו שיש להם סיכוי להתמנות לתפקיד בכל אופן. אני כמובן לא מדבר על נבלות כמו כסיף ודומיו).
בניגוד למה שמדווח מעת לעת בתקשורת הרדודה שלנו, אני גם לא חושב שיש מחלוקות גדולות בנושא מבחינת דרך הטיפול. עובדתית ישראל 'מטפלת' כבר למעלה מעשור בתוכנית הגרעין האירנית ולפחות נכון להיום (בלי קשר ישיר לאירועי הימים האחרונים), היא עושה עבודה מצוינת שעל פניו בהחלט מרחיקה ומעכבת את התוכנית.
אני לא פוליטיקאי, רחוק מזה ואני גם לא אתקרב לתחום אף פעם.
אני פשוט ניזון כמו אחרים מהתקשורת או איך שאתם קוראים לזה תשקורת... :-D

AnarchistPhilosopher

Well-known member
עכשיו השאלה היחידה היא מה התאריך לבחירות החמישיות או שזה השישיות אני כבר לא עוקב... :-D

AnarchistPhilosopher

Well-known member
אני חושב שצריך לתת ותק של עוד 10 שנים, גם ככה המחירים יעלו איתו או בלעדיו אז זה לא משנה מי יהיה בראש מבחינת הכלכלה.
זה הכל אודות לאינפלציה הארורה שאנשים משריצים ילדים כאילו אין מחר...

Harrington

Well-known member
מנהל
אני פשוט ניזון כמו אחרים מהתקשורת או איך שאתם קוראים לזה תשקורת... :-D
שם נעוצה הבעיה :).
נסה להיות מוזן פחות על ידה ואם בכל זאת אין לך ברירה, פשוט להפעיל את המוח בביקורתיות על כל מילה (ללא יוצא מן הכלל) שאתה שומע ממנה. במחצית מהמקרים יהיה די במוחך לעשות 1+1 ולהגיע למסקנה שמה ששמעת זה בולשיט אחד גדול. כל זאת, גם אם אין לך מרגל אישי עמוק במשרד ראש הממשלה :).

אם תרצה דוגמאות, רק תגיד :).

AnarchistPhilosopher

Well-known member
זה בסדר ביבי, אם אתה מקשיב אתה יכול להמשיך לעוד 10 שנים, האנרכיסט תומך בך!

ימין עולה עולה!

Harrington

Well-known member
מנהל
זה בסדר ביבי, אם אתה מקשיב אתה יכול להמשיך לעוד 10 שנים, האנרכיסט תומך בך!

ימין עולה עולה!
חחח, אני גם תומך בו :). אבל אודה שתמיכתי איננה עניינית. היא נובעת נטו מכך שאני סבור שההתקפות עליו ועל משפחתו עברו את גבולות הטעם הטוב, לא נעשות ממניעים טהורים (לרבות התיק המשפטי), וכו'. מאחר וכל הנ"ל מהווה בעיני, מעבר לכך שפשוט לא לגיטימי, הבעת כפיות טובה מחרידה, שכן גם אם אני סבור שאינו מושלם ויש בהחלט דברים שהייתי מעדיף שיעשה אחרת, אי-אפשר לקחת מהאיש את הישגיו המדהימים למען ישראל ואת העובדה ששינה את פני המדינה לרמת מעצמה כמעט, אני תומך בו ובהישארתו בתפקיד לפי שעה.

למעלה