אני מגנה גם את השמאלנים וגם את הימניים על מה שהיה אתמול באיילון

איציק5111

Well-known member
נכון השמאלנים נדבקו למשפחות החטופים והכניסו פוליטיקה למקום הכואב הזה

אבל יש המון משפחות חטופים ימניות שמתנערות ממפגיני קפלן.

וגם אם מפגיני קפלן מנצלים מצוקה זאת לא סיבה לפגוע במשפחות חטופים או במאבק שלהם .

Harrington

Well-known member
מנהל
נכון השמאלנים נדבקו למשפחות החטופים והכניסו פוליטיקה למקום הכואב הזה

אבל יש המון משפחות חטופים ימניות שמתנערות ממפגיני קפלן.

וגם אם מפגיני קפלן מנצלים מצוקה זאת לא סיבה לפגוע במשפחות חטופים או במאבק שלהם .
אני לא יודע מה היה אתמול בקפלן, אבל נראה שאתה מבלבל תגובה עם יוזמה. היה צד אחד במשוואה שבחר לרכב על משפחות החטופים, לעשות כאילו מדובר בכלל המשפחות האומללות הללו, ולהכניס פוליטיקה אג'נדאית גרידא לעניין. היו משפחות אחרות שהגיבו על כך בהבעת הסתייגות מהתנהלות הראשונים.

איציק5111

Well-known member
אני לא יודע מה היה אתמול בקפלן, אבל נראה שאתה מבלבל תגובה עם יוזמה. היה צד אחד במשוואה שבחר לרכב על משפחות החטופים, לעשות כאילו מדובר בכלל המשפחות האומללות הללו, ולהכניס פוליטיקה אג'נדאית גרידא לעניין. היו משפחות אחרות שהגיבו על כך בהבעת הסתייגות מהתנהלות הראשונים.
זה היה באיילון אוהדי ביתר רבו איתם.

ונכון אני יודע שמפגיני קפלן נוהגים בצורה מכוערת אבל מצפה מהימין להבין שיש בהפגנות האלה גם טיפה ממשפחות החטופים וצריך להבין ולהתחשב בהם

evglev1

Well-known member
מנהל
זה היה באיילון אוהדי ביתר רבו איתם.

ונכון אני יודע שמפגיני קפלן נוהגים בצורה מכוערת אבל מצפה מהימין להבין שיש בהפגנות האלה גם טיפה ממשפחות החטופים וצריך להבין ולהתחשב בהם
דווקא לסמוטריץ' הייתה האטימות להגיד למשפחות בפרצוף שהשבת החטופים זה לא דבר חשוב.

למעלה