אני מחפש יוצרי מוזיקה

ocean22

New member
אני מחפש יוצרי מוזיקה

שלום לכל חובבי המוזיקה, אני מחפש אנשים שיצרו להם מוזיקה משלהם וחושבים להפיץ אותה אבל לא בטוחים בעצמם, יש לי איזה רעיון להפיץ מוזיקה ולשנות את עולם המוזיקה בגישת המחירות שלו שיכול לפתוח דלתות להרבה שחוששים להתחיל ולא בטוחים בהצלחה, בדרך שלי כל אחד יכול לנסות ולהתנסות ולקבל פידבק ישר אז כל מי שמועניין שישאיר לי הודעה ואני אצור איתו קשר

baduist

New member
אני מציע שתפרט יותר

על השיטה שלך, זה נשמע מאוד יומרני, לומר את האמת, ואנא סלח לי אם אני שופט מהר מידי. במיוחד לאור שגאית הכתיב. בכל מקרה, אני מאחל בהצלחה

ocean22

New member
לגבי השיטה

נחמד לדעת שיש אנשים שבגלל טעות כתיב יורים לך ברגל, אבל לא נעמיק בזה, לגבי השאלה הראשונה שלך הרעיון הוא להציק באתר את השירים של אותם יותרים חדשים, ונתן להם לזדמנות לחשוף את היצירות שלהם אני מאמין שקיימים אנשים מאוד מוכשרים וחוששים מהאי ידיעה אם יצליחו או לא לכן אפשר לצור אתר של יוצאים חדשים ושם יוכלו להתפרסם. baduist אם יש לך משהו כזה אתה מוזמן להשאיר לי הודעה אבל אל תשים רגל לרעיון של אנשים אחרים.

ocean22

New member
אתה צודק

אני אדאג לפרסם באתר כל הקשור לגבי שמירת זכויות יוצרין כל שיר ירשם על שם אותו בחור שהקליט והלחין אותו ובוא נגיד שמי שיעתיק יסתבך עם החוק

Human Nature

New member
כל הכבוד, אבל...

הקונספט הוא של "במה חדשה" ועוד אתרים דומים. בכל זאת, כל הכבוד!

ניראה לי שאתה לא מבין

החוק לא אומר שעם כתוב שכל הזכויות שמורות אז זה שמור ועם אתה אומר זה לא אתה שומר.. דבר עם אקו"ם תראה מה הדרישות של שירים שהיוצרים שלהם נותנים לבד הורדה מהאניטרנט כי זה לא כמו זכויות רגילות.. וגם הזכויות הם לא שלך. זה מי שיוצר לצריך להגן אתה יכו להלחליט שאתה מעלה רק שיר מוגן. אבל לא אתה שם את זה בזכויות יוצרים זה לא נגמר שאתה כותב שזה שמור ומי מעשה מה .. דרך גב עם זה יהיה כמו שאתה רצית אותו עבריין ליגנוב לא יסתבך עם החוק כי אין לשיר זכויות הוא יכול לשים אותם על שמו .. החוק יגן עליו הוא יכול לטעון שזה הוא כתב עם כביכול אין להם הוכחה..אקו"ם ממליץת על לשוח לעצמך את זה בדואר רשום את הלחן ואת המילים ואל לשמור את כל הפיתקיות של הדואר הרשום ולא לפתוח ולקבל חתימה מהדואר על הדואר הרשום ואז אתה לא פותח ואז יש לך הוכחה שזה שלך מהתאריך ששלחת וכל מה שיבוא אחרי עם כביכול הוכחה לא יהיה אמרתי.. כי זה מראה שלך יש את זה מתאריך מוקדם יותררץץ פשוט תדבר איתם..

baduist

New member
אוי גוט, פיזוכען קומפוט...לכולם!

קודם כל לאושן22 - תרגע, בנאדם, התנצלתי מראש למקרה שאני שופט. פשוט כבר ראיתי הרבה מקרים שילד בן 11 רוצה להקים חברת תקליטים וכאלה, אתה בטוח מבין למה אני מתכוון, לא:) לא יורה באף אחד, ולהיפך, מברך על יוזמות. המוסיקה הישראלית צריכה את זה. בכל מקרה, אפנה אותך לאמברוזיה שכנראה לקחו כבר את הרעיון שלך,ו גם אם זה לא בדיוק אותו דבר, קשה יהיה להתחרות בהם אלא אם כן יש לך הרבה כסף להשקיע. לגביי זכויות יוצרים - תתפלאו, אבל זה כן מסתכם בזה. ע"פ החוק אם מישהו כתב\הלחין\יצר יצירה כלשהי, גם אם הוא לא אמר לאף אחד "הזכויות שלי" הזכויות עדיין שלו ע"פ החוק. אקו"ם נועדו כדי לטפל יותר בכל העניין של זכויות - העברת תמלוגים וכדומה. מעבר לזה יש שיטות (שאני לא אפרט כרגע) שנועדו להגן על זכויות מכיוון ומקרה של משפט יש צורך להוכיח מי היוצר המקורי וכו´. אבל זה כבר כל אמן צריך לדאוג לעצמו.

ocean22

New member
סורי על ההתנפלות

בהתחלה התגובה שלך נראת לי קוטלת אז זאת היתה התגובה שלי, ואולי לא במקום אז נשכח מזה, דבר שני אני לא מתכונן להתמודד עם האמברוזיה למרות שיש דמיון ברעיון, אני כרגע מנסה לארגן כמה להקות שיתחילו לרוץ איתי עם הרעיון שלי בתור התחלה, ולגבי זכויות יוצרין אם אני מפרסם שיר באתר שלי ואני רושם שם מבצע ושם עליו תאריך החוק יגן על זכויות היוצרין לא צריך שם אקו"ם ושום כלום האתר משמש כהוכחה וחוץ מזה אותו אדם יהיה בעל עותק של השיר שהוא רשם אז יש לנו על מה לתבוע אם משהו ירצה לנסות אותנו שורה תחתונה מי שיעתיק לא ירוויח מזה. הבאסה איתכם שאתם לא עוזרים לי, יש לכם משהו לעזר? אתם מכירים משהו שרוצה להתפרסם? יהיה לנו אתר ישראלי ללהקות חדשות

אני חושב שאתה עושה טעות.

ובמהרה אתה תסתבך עם החוק. אתה מתעסק בדברים שאתה לא מבין בהם . ובמהרה יתבעו גם אותך. יום טוב חן

baduist

New member
שמע, היוזמה מבורכת, אם יש

מקום ספציפי שבו אני אוכל לעזור, אני אשמח - אם תגרום לי להאמין בזה. בכל מקרה, בעיה רצינית שתאלץ להתמודד איתה - להקה צעירה בד"כ זקוקה לכסף - כדי להקליט. תתפלא, אבל הקלטה ברמה גבוהה עולה הרבה כסף. זאת הסיבה העיקרית שלהקות צריכות לייבלים. האם יש לך כסף להשקיע בלהקות? מה אתה בעצם מציע כאן? כי כל להקה יכולה להקים לעצמה אתר לבד ובחינם.

ocean22

New member
אתה צודק לגבי הכסף

אבל הרעיון שלי הוא לשמש אתר שמפרסם להקות צעירות מקום שמרכז את המוצר שלהם לא לממן אותם הרי אם כל להקה תפתח אתר בגלל שיר אחד מי יבוא? אבל אם ללהקה יהיה שיר אחד והם ירצו לפרסם אותו לראות עם זה הולך ויש מה להשקיע ואוהבים את הסגנון שלהם ואנשים יקנו ויחפשו אותם אז הם יוכלו לצאת לדרך אני רוצה להיות זה שנותן הזדמנות לצאת לדרך לא בתור משקיע אלא מאגר של שירים של להקות שרוצות לנסות את מזלם בעולם המוזיקה אני יודע שאפשר לבצע הקלטה באולפן ששוכרים לשעה ואם מקליטים שיר אחד בשביל הניסיון זה לא יהיה כל קח יקר בעיקר ללהקה חדשה שרוצה לנסות את מזלה, אני מקווה ששכנעתי אותך ואם לא אז משהו אחר שכן רוצה לנסות את מזלו ועוד דבר הרעיון הזה הוא בסיסי לגמרה ויש מאחוריו תוכנית שלמה לגבי בנית כל המושגים הנוכחיים שלנו לגבי מוזיקה התפיסה הטיפשית אבל בשביל לא להנחית פצצה אני מתחיל בעדינות אם זה יתפוס ואני מקווה שכן אז אני חושב שכולם יהנו ממוזיקה הרבה יותר אכותית, זאת דעתי.

תמיד אני שמח לחשיפה.

אבל אף פעם לא לטרחה. בקיצור אם אתה זקוק לאומנים תרגיש חופשי להכנס לדף של בmp3.com ולהוריד משם מה שתרצה http://artists.mp3s.com/artists/249/adi_silberberg2.html

ocean22

New member
תודה על שיתוף הפעולה

אני אשמח אם תבחר שיר אחד שלך שאתה הכי גאה בו ותשים אותו פה או אם אי אפשר אני אתן לך מייל שתשלח לי עליו ואני אכניס אותו לאתר ואם תרצה פרוט נוסף לגבי הרעיון שלי אז תשאיר לי הודעה

למעלה