אני מתחיל ללמוד בלונדון..

assafdt

New member
אני מתחיל ללמוד בלונדון..

ב-1 לאפריל, לימודי סאונד, הפקה, מוסיקה וכו'.. האם קיימים עוד שכמותי?

assafdt

New member
צודקת!

מה יהיה איתי היום?! סורי על כל ההודעות המבוזבזות האלו..

WC

New member
זה בסדר

נותן לאסלונת להתאמן על יכולות המחיקה שלה (זה עדיין לא עובד, אבל ברגע שבו תצליח...) SAE? הסבר פרט והבא דוגמאות מהכתוב. בכלל, הבא ונרחיב אופקים, מה אתה עושה עד אפריל? WC שימחוק לי כבר

assafdt

New member
ובכן..

SAE הוא מוסד להשכלה גבוהה בלונדון (איסלינגטון). יש בו שני תחומי לימוד, האחד הוא סאונד והשני מולטימידה וצילום דיגיטלי. ישנן שלוחות רבות של המוסד הזה בכל רחבי העולם (הראשון היה באוסטרליה אם אינני טועה) והוא נחשב לאחד המוסדות הטובים ביותר בעולם (ניסוח שאני לא אוהב במיוחד אבל עוסקים בדבר אומרים כך) ללימודים שבהם הוא עוסק, כאשר לונדון נחשב למקצועי ולמקיף ביותר. ישנן מס' מסלולי לימוד לכל תחום, כולל תארים ראשונים (BA) אשר מוכרים בכל העולם (מלבד ישראל כמובן). הלימודים שם אמורים להיות מדהימים, בעיקר בגלל איכות כמות הציוד שיש שם והזמינות אליו. כמו כן נושא הלימודים עצמם, אבל זה כל אחד לעצמו ודעתו.. ישנו אתר למקום, אתה מוזמנים לבדוק אותו.. SAE . אני טס ללונדון עוד כמה ימים (תחילת שבוע הבא), אני נוסע ללמוד יחד עם השותף שלי (מפיקים ויוצרים ביחד, אולפן משותף). עד תחילת הלימודים, נתחיל לעבוד, נסתובב בין כל חברות התקליטים\לייבלים עם כל החומר שלנו ונתחיל לבנות את האולפן בדירה בלונדון.. וזהו בינתיים.. (איזו הרצאה..). תראות! :)

למעלה