אני מת להפסיק לעשון. אך לא מצליח.

keanu reeves

New member
אני מת להפסיק לעשון. אך לא מצליח.

יש עיצות? המסטיק היה מגעיל מאוד. ומדבקות אין סיכוי שאני אשים. יש משהו אחר? תודה.

שני דברים חשובים

1. בו נעשה סדר, בגלל שאתה חושב שזה חסר לך עם הקולה הקפה והבירה, אתה נהיה עצבני הגיוני לך מה שאני אומרת ? 2. חשוב שתזכור שתסמיני הגמילה הפיזיים מניקוטין הם מאוד קלים ובלתי נתפסים אפילו, הם מתחילים מהראש, ומהמחשבות, כך שאם תזכור כל הזמן שנתת לעצמך מתנה נהדרת והפסקת להרעיל את עצמך, תהיה בסדר גמור. וכשאתה שותה את מה שאתה שותה, תאמר לעצמך שיש לך את המשקה שאתה אוהב, ואתה לא צריך להרעיל את עצמך לידו

סתם מבקרת

Active member
קודם כל אתה צריך באמת לרצות להפסיק. אני הצלחת

להפסיק לעשן אחרי למעלה מ30 שנות עישון ויותר מ 2 קופסאות ליום. כשהחלטתי שזהו, אני רוצה להפסיק ונמאס מהעישון, ביקשתי מהרופא מרשם לכדורי צ'מפיקס - עזר כמו קסם. תוך פחות משבוע הפחתתי עישון מלמעלה מ2 קופסאות לפחות מקופסה בלי לחשוב, בלי להתאמץ. ביום שקבעתי לעצמי להפסיק לגמרי עוד עישנתי 3 סיגריות ויום אח"כ הפסקתי לעשן. מתחילת אוקטובר (כמעט 4 חודשים) לא עישנתי וגם לא כשהבן החייל היה שם בדרום. איזה כיף זה בלי השיעולים התמידיים ובלי האצבעות הצהובות. אגב, לא מפריע לי כשמעשנים לידי ולאחרונה כמעט ולא חושבת על סגריות בכלל. אם אני הצלחתי אין סיבה שאתה לא תצליח. צריך רק רצון אמיתי ואמונה ביכולת שלך. בהצלחה!!!

asafbh

New member
נסה את הסיגריה האלקטרונית...היא מעולה

של חברת טאקו טאקו היא סיגריה הניראת כמו סיגריה, מריחה כמו סיגריה ואפילו מוציאה עשן כמו סיגריה!וכמו כן היא זולה מאוד ולא מזיקה בכלל לפרטים נוספים לחץ כאן

למעלה