"אני נולדתי לשלום שרק יגיע , אני נולדתי לשלום שרק יבוא..." הרי לכם שיר אשר המבטא תבוסתנות בעיני האויב...

מצב
הנושא נעול.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כל אותן תנועות השלום הפתטיות חשבו שיש להם פרטנר בצד השני ואוטוטו כולנו נחיה יחד בדו קיום נפלא ונשיר יחד "קומבאייה". יללות השלום שלכם חיזקו את נחישותו וכח עמידתו של האויב.

כפיתם על כולנו את "המוסר העילאי" שלכם , את יפות הנפש הפתטית , את סרגל הערכים "הנאור והמתקדם" אשר כלל לא מתאים למזרח התיכון האוחז בסט ערכים הפוך לחלוטין , הבאתם תרבות של אכילת סושי במקום בו מנגבים חומוס.

תמיד אמרנו לכם שלנצח נחיה על חרבנו , שצריך להקשיב היטב ולהאמין לחמאס ודומיו כשהם אומרים שהם מבקשים להכחיד אותנו, אמרנו לכם ללמוד מהיסטוריית הסכסוך היהודי פלשתיני , ללמוד על המאורעות , על אמין אל חוסייני , על מלחמת העצמאות והסיבות לפריצתה , על הפיגועים הרבים אבל אתם לא רציתם ללמוד כלום מלקחי העבר. זילזלתם בכולנו והבאתם עלינו את הסכם אוסלו ואת "הסבא הטוב יאסר ערפאת" אשר עשה צחוק מכולנו והכל תוך שאתם מתנשאים ומתייחסים לכולנו כאל מטומטמים חסרי בינה.

הפעלתם את האימפריה התקשורתית שמאלנית שלכם בכדי להנדס את תודעת הציבור עד שאף אחד לא הצליח להתנגד לכם , תקעתם מקלות בגלגלים של מי שניסה לחולל שינוי וכך אפילו נתניהו נכנע לתפיסת העולם המעוותת שלכם , הוא פשוט לא הצליח להתמודד מול מכונת התעמולה האימתנית שלכם ולבסוף אימץ חלק מהרטוריקה התבוסתנית שלכם וכעת בשיא חוצפתכם אתם מתעלמים ממה שעוללתם ומנסים להלביש הכל על נתניהו - אתם מנסים לנצל את הטרגדיה בכדי להחליף ראש ממשלה מכהן באמצע מלחמה בעוד שאתם עצמכם הגיתם את הקונספצייה בה הוא נקט - אתם כפיתם עליו את הקונספציה התבוסתנית הזאת והוא ככל הנראה יצטרך להתפטר מפני שהוא נכנע לכם אך הצביעות המחליאה שלכם בה אתם מאשימים אותו ביישום תפיסת עולמכם המעוותת היא זו המדהימה אותי כל פעם מחדש.

בדיוק כמו הצביעות המחליאה שהפגנתם כשתמכתם לכל אורך הדרך בשחרור עצום של מחבלים תמורת גלעד שליט ולאחר שנתניהו נכנע לכם הפכתם עורכם והאשמתם אותו בפגיעה בבטחון ישראל - אין לכם גבולות , בא לי להקיא מהצביעות שלכם.

מסתבר שכהנא , בן גביר וסמוטריץ צדקו לכל אורך הדרך רק שאתם לא מסוגלים להכות על חטא , אינכם מסוגלים לחשבון נפש , אינכם מתחילים אפילו להבין איזה נזקים אתם מעוללים.

בשם אלוהים , מי יכול להיות כל כך מטומטם בכדי לפגוע בכח ההרתעה של צבא ההגנה לישראל באמצעות איומי סרבנות והמרדת צה"ל ?

התקשורת ואתם ניסיתם לסחוט את ממשלתה הדמוקרטית הנבחרת של מדינת ישראל באמצעות איומי סרבנות. הצגתם את צה"ל במזרח התיכון כצבא המצוי בשלבי התפוררות ופגעתם אנושות בהרתעתה של מדינת ישראל מה שבוודאי תרם לעיתוי המתקפה הנוכחית.

יאמר לזכותכם שלא עשיתם זאת בכוונה. אתם פשוט טיפשים שאלוהים לא ברא , אינכם מסוגלים להבין איזה נזק אתם מעוללים ורק בדיעבד אתם מתחילים להבין איזה צרות אתם גורמים.

הטבח האחרון הוכיח פעם נוספת לכל היהודים בעל כורחם שהם יכולים לשכוח את יהדותם אולם אף אחד אחר לעולם לא ישכח להם אותה.

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
כל אותן תנועות השלום הפתטיות חשבו שיש להם פרטנר בצד השני ואוטוטו כולנו נחיה יחד בדו קיום נפלא ונשיר יחד "קומבאייה". יללות השלום שלכם חיזקו את נחישותו וכח עמידתו של האויב.

כפיתם על כולנו את "המוסר העילאי" שלכם , את יפות הנפש הפתטית , את סרגל הערכים "הנאור והמתקדם" אשר כלל לא מתאים למזרח התיכון האוחז בסט ערכים הפוך לחלוטין , הבאתם תרבות של אכילת סושי במקום בו מנגבים חומוס.

תמיד אמרנו לכם שלנצח נחיה על חרבנו , שצריך להקשיב היטב ולהאמין לחמאס ודומיו כשהם אומרים שהם מבקשים להכחיד אותנו, אמרנו לכם ללמוד מהיסטוריית הסכסוך היהודי פלשתיני , ללמוד על המאורעות , על אמין אל חוסייני , על מלחמת העצמאות והסיבות לפריצתה , על הפיגועים הרבים אבל אתם לא רציתם ללמוד כלום מלקחי העבר. התנשאתם על כולנו והבאתם עלינו את הסכם אוסלו ואת "הסבא הטוב יאסר ערפאת" אשר עשה צחוק מכולנו והכל תוך שאתם מתנשאים ומתייחסים לכולנו כאל מטומטמים חסרי בינה.

הפעלתם את האימפריה התקשורתית שמאלנית שלכם בכדי להנדס את תודעת הציבור עד שאף אחד לא הצליח להתנגד לכם , תקעתם מקלות בגלגלים של מי שניסה לחולל שינוי וכך אפילו נתניהו נכנע לתפיסת העולם המעוותת שלכם , הוא פשוט לא הצליח להתמודד מול מכונת התעמולה האימתנית שלכם ולבסוף אימץ חלק מהרטוריקה התבוסתנית שלכם וכעת בשיא חוצפתכם אתם מתעלמים ממה שעוללתם ומנסים להלביש הכל על נתניהו - אתם מנסים לנצל את הטרגדיה בכדי להחליף ראש ממשלה מכהן באמצע מלחמה בעוד שאתם עצמכם הגיתם את הקונספצייה בה הוא נקט - אתם כפיתם עליו את הקונספציה התבוסתנית הזאת והוא ככל הנראה יצטרך להתפטר מפני שהוא נכנע לכם אך הצביעות המחליאה שלכם בה אתם מאשימים אותו ביישום תפיסת עולמכם המעוותת היא זו המדהימה אותי כל פעם מחדש.

בדיוק כמו הצביעות המחליאה שהפגנתם כשתמכתם לכל אורך הדרך בשחרור עצום של מחבלים תמורת גלעד שליט ולאחר שנתניהו נכנע לכם הפכתם עורכם והאשמתם אותו בפגיעה בבטחון ישראל - אין לכם גבולות , בא לי להקיא מהצביעות שלכם.

מסתבר שכהנא , בן גביר וסמוטריץ צדקו לכל אורך הדרך רק שאתם לא מסוגלים להכות על חטא , אינכם מסוגלים לחשבון נפש , אינכם מתחילים אפילו להבין איזה נזקים אתם מעוללים.

בשם אלוהים , מי יכול להיות כל כך מטומטם בכדי לפגוע בכח ההרתעה של צבא ההגנה לישראל באמצעות איומי סרבנות והמרדת צה"ל ?

התקשורת ואתם ניסיתם לסחוט את ממשלתה הדמוקרטית הנבחרת של מדינת ישראל באמצעות איומי סרבנות. הצגתם את צה"ל במזרח התיכון כצבא המצוי בשלבי התפוררות ופגעתם אנושות בהרתעתה של מדינת ישראל מה שבוודאי תרם לעיתוי המתקפה הנוכחית.

יאמר לזכותכם שלא עשיתם זאת בכוונה. אתם פשוט טיפשים שאלוהים לא ברא , אינכם מסוגלים להבין איזה נזק אתם מעוללים ורק בדיעבד אתם מתחילים להבין איזה צרות אתם גורמים.

הטבח האחרון הוכיח פעם נוספת לכל היהודים בעל כורחם שהם יכולים לשכוח את יהדותם אולם אף אחד אחר לעולם לא ישכח להם אותה.

נראה לכם שאויבינו מזדהים עם המסר שהשיר הזה מעביר ?

זה מה שקורה כשמנסים להלביש על האויב את הערכים שלך.

SupermanZW

Well-known member
יש מי שמוכנים לחיות כל חייהם על חרבם, יש מי שלא. מבין מי שלא יש מי שמשלים את עצמם שיהיה שלום וממשיכים לקוות אך נמנעים מלפעול ויש מי שמצאו מקום שלו בו אינם צריכים להילחם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
יש מי שמוכנים לחיות כל חייהם על חרבם, יש מי שלא. מבין מי שלא יש מי שמשלים את עצמם שיהיה שלום וממשיכים לקוות אך נמנעים מלפעול ויש מי שמצאו מקום שלו בו אינם צריכים להילחם.
בחרת את הנתיב עליו אתה צועד על כל המשתמע ממנו.

דיברגנט חדש

Well-known member
בחרת את הנתיב עליו אתה צועד על כל המשתמע ממנו.
הוא סוציופט שחושב רק על עצמו ועזוב אותך מההורים שגידלו אותו, השאיר אותם לבד במערכה (n) אני מניח שהם לא צעירים ולא בשיא בריאותם והילד שלהם נטש אותם. אין להם נכדים ממנו ואין להם כלום ממנו, ממש ילד לתפארת מדינת ישראל (n)
איזה מזל שיש היום שיחות וידאו, כך לפחות הם יכולים לראות אותו, כמה עצוב לי בשבילם.

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
הוא סוציופט שחושב רק על עצמו ועזוב אותך מההורים שגידלו אותו, השאיר אותם לבד במערכה (n) אני מניח שהם לא צעירים ולא בשיא בריאותם והילד שלהם נטש אותם. אין להם נכדים ממנו ואין להם כלום ממנו, ממש ילד לתפארת מדינת ישראל (n)
איזה מזל שיש היו שיחות וידאו, כך לפחות הם יכולים לראות אותו, כמה עצוב לי בשבילם.
כפי שכתבתי.

הוא בחר את הנתיב עליו הוא צועד על כל המשתמע ממנו.

SupermanZW

Well-known member
איזה מזל שיש היום שיחות וידאו, כך לפחות הם יכולים לראות אותו, כמה עצוב לי בשבילם.
אין לך מושג על מה אתה מדבר אפילו שחלק ממה שכתבת כבר הפרכתי בהודעות ישנות. אתה נהנה להכפיש אותי וזה מעיד עליך מה אתה. אני לא מוצא טעם לחזור על דברים שכתבתי בעבר, כי תעוות אותם כהרגלך.

SupermanZW

Well-known member
לפחות לשחר הייתה ההגינות להמנע מלכתוב דברים שאינו יודע, לך אין הגינות כזו.

Harrington

Well-known member
מנהל
לפחות לשחר הייתה ההגינות להמנע מלכתוב דברים שאינו יודע, לך אין הגינות כזו.
הערה מנהלית:
@דיברגנט חדש וסופרמן, אנא שמרו על כבודם של גולשים אחרים בכתיבתכם והמנעו מכתיבה מעכירת אווירה בפורום. נא לא ללמוד ממיקום הערתי זו משהו על השאלה 'מי התחיל' או דבריו של מי היו חמורים יותר או מנוגדים יותר לכללי הפורום. המקום נבחר באקראיות והדברים מכוונים אל שניכם וכל גולש/ת אחר שסבור שזאת העת לנסות את צוות ההנהלה.
למען הסר ספק: הערה זו לא מהווה הזמנה לדיון בנושא. קבלו אותה ושפרו את עצמכם, לטובתכם ולטובת כולנו. תודה מראש על שיתוף הפעולה.

SupermanZW

Well-known member
בכל זאת, אתן לך כמה נקודות למחשבה:
1. שאלת את עצמך איפה ההורים שלי רוצים להיות?
2. קראת מה כתבתי בעניין הוריי בפורום אקטואליה בשרשורי ההגירה שפתח "מתמידים"?
3. האם כל מצב בריאותי שאתה מכיר הוא מדבק?
4. אתה לא יודע בן כמה אני ואתה לא יודע בני כמה הוריי.
5. אתה לא יודע מה יש או אין להוריי ממני.
6. אתה לא יודע דבר על העבר שלי או של הוריי, וכמובן אתה גם הזוי מספיק להאמין שכל האנשים בהכרח נמצאים היכן שהם מתוך בחירה.
7. יש דברים שרק מהגרים או לכל הפחות מי שניסו להגר יודעים.
8. לעולם אל תשפוט אדם שאינך יכול לשים עצמך במקומו.

דיברגנט חדש

Well-known member
בכל זאת, אתן לך כמה נקודות למחשבה:
1. שאלת את עצמך איפה ההורים שלי רוצים להיות?
לא, מעניין היכן הם נמצאים ולא היכן היו רוצים להיות.
2. קראת מה כתבתי בעניין הוריי בפורום אקטואליה בשרשורי ההגירה שפתח "מתמידים"?
לא, זה היה אמל"ק ולא עקבתי אחרי ההודעות שלכם למעט אלו שדגמתי.
3. האם כל מצב בריאותי שאתה מכיר הוא מדבק?
לא, מה הקשר?
4. אתה לא יודע בן כמה אני ואתה לא יודע בני כמה הוריי.
אם אני זוכר נכון, אתה בעשור החמישי של חייך וזה מציב את הוריך בין העשור השביעי לשמיני, אולי תשיעי.
5. אתה לא יודע מה יש או אין להוריי ממני.
כל מה שיש, הוא בשלט רחוק וזה לא כמו קירבה פיזית.
6. אתה לא יודע דבר על העבר שלי או של הוריי,
יודע דבר, כמו שהם ניצולי שואה, כמו שיש לך 3 אזרחויות ואת המדינות שגרת בהם.
וכמובן אתה גם הזוי מספיק להאמין שכל האנשים בהכרח נמצאים היכן שהם מתוך בחירה.
התייחסתי לכך בס'1.
7. יש דברים שרק מהגרים או לכל הפחות מי שניסו להגר יודעים.
בתור אחד שחי מס' שנים בחו"ל, מניח שגם לי יש ידע.
8. לעולם אל תשפוט אדם שאינך יכול לשים עצמך במקומו.
שופט עפ"י המובן מאליו, ילד צריך להיות בקרבת הוריו ובמיוחד בזקנתם.

נערך לאחרונה ב:

SupermanZW

Well-known member
לא, מעניין היכן הם נמצאים ולא היכן היו רוצים להיות.

לא, זה היה אמל"ק ולא עקבתי אחרי ההודעות שלכם למעט אלו שדגמתי.

לא, מה הקשר?

אם אני זוכר נכון, אתה בשנתין החמישי של חייך וזה מציב את הוריך בין השנתון השביעי לשמיני, אולי תשיעי.

כל מה שיש, הוא בשלט רחוק וזה לא כמו קירבה פיזית.

יודע דבר, כמו שהם ניצולי שואה, כמו שיש לך 3 אזרחויות ואת המדינות שגרת בהם.

התייחסתי לכך בס'1.

בתור אחד שחי מס' שנים בחו"ל, מניח שגם לי יש ידע.

שופט עפ"י המובן מאליו, ילד צריך להיות בקרבת הוריו ובמיוחד בזקנתם.
מעניין גם איפה הם רוצים להיות, אבל אני מאפשר לך להתחמק הפעם.

לא רק דגמת, אלא התייחסת רק שמה שמאפשר לך לתקוף אותי, התעלמת ממה שלא.

הקשר הוא שכתבתי על מצב בריאותי של אחד מהוריי, אתה הנחת באופן "אוטומטי" שמדובר בשניהם.

מה אני, חתול? אני בן 5 והוריי בני 7 או 8? מה עובר עליך? אגב, מהו ההבדל לשיטתך בין שנתון לשנה?

אתה קוסם? לא. גם אני לא.

קראת לא נכון, הוריי אינם ניצולי שואה, הוריהם היו ניצולי שואה.

חי מספר שנים בחול ומהגר הם שני דברים שונים, אפילו מאוד שונים. גם רילוקיישן והגירה הם שונים לגמרי זה מזה למעט מקרים בהם רילוקיישן הופך להגירה.

ההורים שלי רוצים לעבור לקנדה, הם לא רוצים שאני אחזור לישראל, עכשיו חשוב שוב על מה שכתבת.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
יש מי שמוכנים לחיות כל חייהם על חרבם, יש מי שלא. מבין מי שלא יש מי שמשלים את עצמם שיהיה שלום וממשיכים לקוות אך נמנעים מלפעול ויש מי שמצאו מקום שלו בו אינם צריכים להילחם.​
מה מובס בלחלום על השלום?
מי לא רוצה לחיות בשלום?
לחלום על דו קיום, זה כבר משהו אחר.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מה מובס בלחלום על השלום?
יללות השלום המגוחכות הללו נתפסות בעיני האויב כתבוסתנות והן מחזקות את כח העמידה ונחישות האויב אבל כתבתי זאת גם בפוסט הפותח , לא ?
מי לא רוצה לחיות בשלום?
מי שסט הערכים שלו הפוך משלך.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה שאתה מתאר כאן (לדעתי נכון) זאת בעיה נפשית. כבר מזמן לא עניין של דעה פוליטית. זה בדיוק מה שאני טוען כבר שנים. השמאל (בהכללה פסולה) פשוט לא מסוגל להתמודד עם אובדן התקווה. להכריז בריש גלי שאפסה התקווה לשלום בדורנו (לא בדיוק אפסה שכן מעולם לא הייתה, אבל ניחא). זה באמת ובתמים קשה. אפשר להבין את זה. אבל בתכל'ס זאת בעיה מנטלית (למי שלא נוח להגדיר את זה כבעיה נפשית). זה כבר מזמן לא עניין של עמדה פוליטית וגם השמאל לא באמת עד כדי כך מפגר שהוא לא קולט את המציאות שאנו חיים בה (חלקו כמובן כן, אבל בגדול).

Harrington

Well-known member
מנהל
הערה מנהלית:
מאחר והשרשור הפך להיות במה להתנגחויות והתקפות אישיות על גולשים אחרים ובני משפחתם, אין מנוס מנעילתו. אמנם אפשר גם להרחיק את הגולשים המעורבים, אך באופן חריג נראה לי נכון יותר במקרה הזה לנקוט בצעד המקביל. למען הסר ספק, זה לא פוטר את הגולשים המעורבים מאחריות וחובה להתדיין כאן על-פי כללי הפורום הידועים להם היטב. במידה ויחרגו ואולי אף בהסתמך על שרשור זה, יינקטו צעדים ללא אזהרות נוספות.

השרשור יינעל בדקות הקרובות. אם מישהו רוצה להגיב להודעה זו או בכלל, זה הזמן לעשות זאת.

@דיברגנט חדש @SupermanZW

מצב
הנושא נעול.
למעלה