אני עף לטקס פרסי המוסיקה....

1danidin11

New member
הייתי שנה שעברה,כיף לא רגיל!!!

היה מדהים בטוחה שגם אתה תהנה!

amir haddad

New member
תהנה:)אני עפה להופעה של עמירוששלי!

נפגש פה בארבע בבוקר חח נעביר חוויות!

../images/Emo214.gif../images/Emo6.gif

תהנו, חובבי לילה שכמותכם...

אין לכם בית ספר?

חחחחחח.. ועע אני לא מרשה לעצמי ללכת לישון בארבע לפנוץת בוקר.. יש לי לימודים אההה היום קיבלתי ציונים...מזה מרשימים חחח.... 95 בתנך 96 מתמטיקה.. חחח איזה ציונים דומים
אני מרוצה קיצר..בערך..

../images/Emo214.gifאם כבר ציונים../images/Emo3.gif

קיבלתי בבגרות בע"פ באנגלית 93 וזה אחד הציונים הכי גבוהים בכיתה
. ומזל"ט לך על הציונים המרשימים ביותר
[תשארי בממוצע הזה, מה יש?
]

כנסי מאמי

במתמטיקה במבחנים תמיד היה לי שלמות!! כאילו..לא שאני מושלמת..יענו..המבחן שלי היה מושלם.. קיבלתי תמיד הכי גבוה בכיתה.. לא היה ציון במתמטיקה פחות מ-100 חוץ מבוחן אחד 95... אז..לקבל במבחן פפתאום 96 זה מאוד מוזר.. כמובן שזה מעולה..ואני עדיין חושבת ככה....מקווה להשאר ככה או לעלות העיקר לא לרדת.. וכל הכבוד על הבגרות באנגלית הלואי עלי.. אני 4 יחידות אנגלית ואני לא שורדת שיעור..זה כזה קשה.. מקווה להצליח...הבגרות באנגלית מפחידה אותי..השאר אפשר להתמודד איתם..אנגלית זה כבר משו אחד..

../images/Emo214.gifזה סתם שטויות

אנגלית... מתמטיקה לעומת זאת? יאקקקקקקקקקקקקקק.

מתמטיקה 3 יחידות זה קל..

אני אמורה לגשת לארבע אבל..זה סיפור כי אני בקבוצה של 3.. עזבי.. קיצרררר.... אנגלית זה קשה!!!!!!!!!!!ואם הוצאת ציון כזה את תותחית!!

daniel1502

New member
תהנההההה !!

תהנה גברברון .! היום כבר אין מצב שתספר איך הייה ,לפחות לא לי כי בטח תחזור באיזה 3..ולי יש מחר בית ספר אתה יודעעע.. =[ חחחח לא נורא אבל נבוא מחר לראות מה אתה מספר..=]

Dark chocolate

New member
שאלה ליפתי...

איך אתה מרגיש בקשר לזכייתה של הטרמפולנינה, אה, סליחה! נינה, בזמרת השנה? אתה חושב שלקרן פלס מגיע יותר?

סינטטית

New member
יפתח!!!!!

ראיתי אותך שם! ישבת 2 שורות מולי.. חחח רציתי להגיד שלום אבל לא יצא... נעלמת מהר
בכל אופן אתה כלכך כלכך יפה

חחחח הוא יודע שהוא כל כך יפה חחח

צוחקת.. כיף לך היית שם.. אני הלואי היתי מגיעה... אבל איכשהו אני גרה במקום ששמו קריית שמונה ומשם זה לא כל כך פשוט להגיע

למעלה