אני עצובה לבסדר בצער רב ש...

lilo the sexit

New member
אני עצובה לבסדר בצער רב ש...

בקיצור! תיכף אני גייד לכם מה אבל קודם כל-דברי פתיחה! זה לא קשור לפורום אבל..!בכל זאת... ארתור: ~~~~~~(זה הנושא!) מי שראה את נבחרי הילדים וראה שארתור נבחר כי סדרת האנימציה הכי הכי נכון האישה שידבבה אותו היתה נראת מוזרה עם העינים וכל זה..?והיתה נראת אישה חולה קצת..?! אז זהו שכנירא שהיא באמת היתה כזאת! נכון עכשיו כשיש ת'עונה ה-10 זה כבר לא אותו קול כמו העונות הקודמות...? תנסו לנחש למה... ותגידו לי...מה אתם חושבים שזה..למה זה ככה עכשיו...

lilo the sexit

New member
אני יודעת מה קרה לה...אני רוצה

לדעת אם אתם יודעים..?! טוב אני יגיד מה קרה! היא ניפטרה! ובגלל זה יש קול אחר!!

איך את יודעת ../images/Emo35.gif

מי היא הייתה, למה היא נפטרה ומתי

מסכנה..חבל הקול הנוכחי סתם מכוער

הקול של ההיא ז"ל יותר יפה...אוךךך זה באמתעצוב...שתנום על משכבה בשלום{ככה אומרים?1טחח}... מסכנה...את בטוחה?

lilo the sexit

New member
אממממ...

1.באתר הרשמי(לא בערוץ הילדים ב-tipo זה כמו מן אתר רשמי!) אז כתוב שהיא ניפטרה. 2.בגלל זה עכשיו הקול הזה יהיה לתמיד...ובגלל זה לא שמעו אותה ויכול להיות שיהיה פרק שישמעו אותה ושזה יהיה פרק חוזר...

lilo the sexit

New member
מזאתאומרת..?!את מכירה אותה איכשהו?

קוראים לה משהו כמו-דבי סרגלי... והיא ניפטרה כנירא מאיזשהי מחלה או כל דבר אחר.. אבל כשהיא היתה בנבחרי הילדים היא היתה נראת מוזר כי העינים שלה היו קצת משונות..

אם את לא יודעת תשם משפחה שלה

עדיף שתגידי רק תשם הפרטי קוראים לה דבי בסרגליק ז"ל והיית יכולה לנצלש כי זה לא ממש קשור לפורום

ארתור?

ליאת לא אמרת שפותחים פה רק שירשורים שקשורים לראש גדול? לא שאני שם על זה אבל את לא שמה על זה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

יוני אהבתי... ב-ע-ד-ך!!!! מואההההההההההההההה
מסכנה... ז''ל... ארתור (מדובבת) אוהבים אותך

חחחחחחחחחחחח מיכלושששש

אהובתיייייייייייייייייייייייייייי מה קורהה יפיופההה??? יוניייי?? פחחחחחחח אהבתי... איזה גושש תקעת לה!!!!!!!!!! נ.ב. מחר יש לי אודישנים... תאחלו לי בהצלחה.. חחחחחחחחחח א!ה2ת המ![*-> 0פ*7!ש!!!

ספירוששששששששיתתתתתתתתתתת

מלכה שלי..אוהבת אותך-יפיופיתתתתתתת הכל טוב נשמה ואיתך?.. בהצלחה כפרה.. איזה אודישנים?למה?איפה?מתי?כמה?איך?מדוע?למה? אוהבת אותך הכי הכי....
ב-ה-צ-ל-ח-ה אוהבת מיכלוששששש

חחח הייתי היום באודישנים למחזמר

זה היה בכפר בן שמן.. ו.... נקווה שהתקבלתי! חחחחחחחחחחחח אוהבת המונייייייי-> 0פ*7!ש!

MoRu§h

New member
מחזיקים לך אצבעות!!1

איזה מחזמר זה??איך קוראים לו??

למעלה