אני עצובה לבסדר בצער רב ש...

דבי בסרגליק

שחקנית מאוד גדולה ומוערכת, נפטרה לא מזמן ממחלה. באמת רוב בדור שלנו מכירים אותה מהקול בדיבובים בסדרות שונות, בעיקר ארתור שרובכם רואים. אנ זוכר כשאני הייתי ביסודי זאת הייתה הסדרה האהובה עליי ביותר. משהו בדרך הגשה של דבי, בקול של הדמות, גרם להרבה להזדהות עם ארתור ולמצוא את ארתור גם בתוכם. מאוד עצוב לי באופן אישי שהיא כבר לא איתנו. לנעליים הגדולות של דבי בסרגליק ז"ל בסדרה ארתור נכנסה השחקנית הצעירה שירי גדני, רק נותר לאחל לה בהצלחה, ולהשתתף בצער משפחתה של דבי, יהי זכרה ברוך.

MoRu§h

New member
דבי בסרגליק יהי זכרה ברוך../images/Emo16.gif

lilo the sexit

New member
אתה איציקלופדיה!!גור רצינית איתך!!

ואל תעלב זאת מחמאה אתה כזה חכם!! כתבתי אפילו שהיתי רוצה להחליף איתך את צבע הגוף ואת השכל! ויש דבר כזה של ברכה לאתר שכל אחד מכין ברכה אישית לאתר שלו אז אפשר לתכנן את הראש אז לקחתי תמונה שלך ושמו כאילו את הראש שלך ואז שמו כזה פה ואז עשו שאתה תזוז עם הראש והפה... זה מזה מגניב! ואז אני מתקשרת לאיזשהו טלפון ונותנת קוד שנתנו לי באתר ואז מקליטים אותי ונותנים לי לדבר וזה כאילו אתה מדבר אבל זה עולה לדקה 3.40 שקל ולפי דעתי זה הרבה!!אבל זה יצא מגניב... בקיצור- יהי זיכרה ברוך! לא נשכח את תפקידה ולא נשכח את הקול של ארתור! ביי ביי LOVE, ליאת.-לילו.

למעלה