אני צריך עזרה במשו...

אבי 175

New member
אני צריך עזרה במשו...

עשיתי פטור והפחידו אותי לגבי הרישיון מי שעשה פטור או שמבין בזה ויכול לעזור לי לדעת מה לגבי הרישיון אני אשמח מאד טנקס!לילה טוב

שםאנילא

New member
אם הפטור הוא נפשי קריטי נראה

שיעשו לך בעיות בהוצאת הרשיון אתה לא מצפה להיות נהג פסיכי עם הגה בידים נכון? זה תלוי על מה הוצאת פטור ואיזה סעיף בפרופיל קיבלת...

לבנדוד שלי לקחו הרשיון אחרי

שיצא על נפשי, אבל הוא נסע תל אביבה לרחוב הארבעה, עשה שם מבחן עם המון שאלות.. ואחרי כמה בירורים וענינים החזירו לו את הרשיון

אבי 175

New member
כן זה מה שאני מפחד!

יש לי רישיון כבר רק אני מפחד שיקחו לי אותו מתישהו, תמבין... הוצאתי על סעיף בריאותי רשום שם! פרופיל לא רשום! שמעתי אפשר לבדוק אתזה בטלפון,למרות שכבר היה לי פרופיל לפני הפטור! היה לי פרופיל מצוין!

שםאנילא

New member
רגע...בריאותי או נפשי?

בכל מקרה שאל את הרופא שלך שמתמחה בתחום הבריאותי שעליו קיבלת פטור ואני לא מתכוין לרופא משפחה גם אם זה נפשי ישנם כל מיני דרגות וסעיפים כך שתוכל לשאול את הפסיכיאטר בנושא

אבי 175

New member
כתוב בפטור בריאותי אולי יש בזה

דרגות וכו... ומאיפה הרופא ידע מזה? הוא בסך הכל רשם על דף דברים שהצגתי לו! הוא לא יודע שעשיתי עמזה פטור!..

ישראל490

New member
אל תירא עבדי יעקב!!!

אני מכיר הרבה אנשים שעשו פטור ויש להם היום רישיון זה הבעיה במדינה שכל משרד לא קשור למשרד אחר ורישיון זה עוד מילא כי זה באמת לא קשור שיכול להיות שלעניין הצבא אתה נקרא משוגע ויש פטור אבל לנהוג אתה יכול אבל אפ' לעבוד בלבן שזה רשום במדינה יש הרבה שלא נתפסים שנתפסים רק אם הצבא עושה ביקורת אבל זה לא נרשם מיד וה"ה לטיסה

אבי 175

New member
כן תצודק אבל בעניין הרישיון שמעתי ש

שזה ממש מתעדכן להם! אני לא מבין בזה לכן אני נילחץ! למרות שלא שיחקתי משחק של משוגע! סתם שאני לא מסתדר בחיים בעבודות ובחברה! בכל זאת תודה!

למעלה