אני רואה את ההפגנות של אנשים שיש בקרבם חטופים

והלב שלי נקרע, אבל מצד שני חושבת שבכך הן מקשות את לב פרעה(סינוואר)
ביודעו שרק בהעקשתו ישיג את רצונו,,,דילמה רצינית

דיברגנט חדש

Well-known member
זה חזק מהם, כולי הכלה אליהם שלא מבינים שזה כמו שאתה קשור ומנסה להשתחרר, אתה רק מהדק את הקשירה ומזיק לעצמך וזה בדיוק מה שהם עושים ליקיריהם :(

Harrington

Well-known member
מנהל
מהכרותי הקצרה איתך- אם חלילה זה היה בן משפחה שלך, היית לא חוסם את איילון אלא שורף אותו. כל אדם שפוי, אגב.
סתם נזכיר לחובבי ז'אנר הצחוקים שכשדובר על סגירת איילון במשך שעות הלילה בלבד (ולא בשעות אחה"צ-ערב למשל) על-מנת למנוע עבודות בשבת בניגוד לחוק, כל הקבוצה הזאת שכיום חוסמת את איילון כל יומיים באמצע שעות העומס, צווחה שזה בכלל 'פיקוח נפש שדוחה שבת' כי אמבולנסים לא יוכלו לעבור :). לא שאני זוכר, אבל משום מה יש לי הרגשה ש(גם)אז היית בצד שלהם על טענותיהם :).

שמלת תחרה1

Well-known member
אפשר גם אפשר לשפוט אותם לצעוק אנחנו נשרוף את המדינה זה קצת יותר מדי.
את ההפגנות שיעשו ברפיח ויצעקו שם נשרוף את רפיח ויש לסלק את סינוואר, הם הרסו מספיק.
ידוע לך שיש אזרח ממוצא אתיופי בידי החמאס, וישראל אינה מצליחה להחזיר אותו, למרות שמשפחתו יושבת בשקט.

Harrington

Well-known member
מנהל
הן במצוקה מטורפת שאנחנו אפילו לא יכולים להבין אותה עד תום. אמנם אנחנו מבינים ברמת האמפטיה, אבל לא מסוגלים לדמיין את התחושה, הפחד, חוסר העונים וכו' שבהם הן נמצאות 24/7 בתקופה זו. אז את צודקת לחלוטין שהן פוגעות בסיכוי לקבל את יקיריהן בחזרה, אבל כמו שנכתב, זה גדול מהן. הן מרגישות צורך לעשות משהו ובידיעה שלהפגין נגד החמאס לא עוזר מאומה, מה שנותר להן זה להפגין נגד ממשלת ישראל.

אמנם יש בזה גם לא מעט פוליטיקה. זה התחיל ממי שייצג אותם, דמות אנטי-ממשלת נתניהו לכתחילה, וזה ממשיך בכך שבניגוד למה שהתקשורת מציגה, מדובר בחלק ממשפחות החטופים, כאשר משפחות אחרות מתנגדות מכל וכל להתנהלות הזאת. אבל עדיין. גם אם מדובר היה במשפחה בודדת, אנחנו יכולים לנתח ואנחנו יכולים לכאוב, אבל לענ"ד אנחנו ממש לא במקום של לשפוט.

הן במצוקה מטורפת שאנחנו אפילו לא יכולים להבין אותה עד תום. אמנם אנחנו מבינים ברמת האמפטיה, אבל לא מסוגלים לדמיין את התחושה, הפחד, חוסר העונים וכו' שבהם הן נמצאות 24/7 בתקופה זו. אז את צודקת לחלוטין שהן פוגעות בסיכוי לקבל את יקיריהן בחזרה, אבל כמו שנכתב, זה גדול מהן. הן מרגישות צורך לעשות משהו ובידיעה שלהפגין נגד החמאס לא עוזר מאומה, מה שנותר להן זה להפגין נגד ממשלת ישראל.

אמנם יש בזה גם לא מעט פוליטיקה. זה התחיל ממי שייצג אותם, דמות אנטי-ממשלת נתניהו לכתחילה, וזה ממשיך בכך שבניגוד למה שהתקשורת מציגה, מדובר בחלק ממשפחות החטופים, כאשר משפחות אחרות מתנגדות מכל וכל להתנהלות הזאת. אבל עדיין. גם אם מדובר היה במשפחה בודדת, אנחנו יכולים לנתח ואנחנו יכולים לכאוב, אבל לענ"ד אנחנו ממש לא במקום של לשפוט.
אני לא שופטת אני כואבת.,,,,מכון שאני מבינה שזה עושה טוב לסינואר,,,הוא יודע שזאת הנקודה שהוא יכול להתעקש

שמלת תחרה1

Well-known member
המפגינים מחלשים את הממשלה, ואת כוחות הבטיחון, מצד שני יש אזרחים ישראלים בידי החמאס, וישראל לא הצליחה להחזיר אותם.

משתפרת1

Well-known member
הסיסמא של המפגינים היא "מה אם היא היתה ביתך/אשתך/אחותך/חברתך?" אותו כנ"ל לגבי החטופים.
מנסה לדמיין. אם חלילה מישהו שהוא חלק מנשמתי היה שם הייתי הופכת עולמות. כולל הפגנה ליד כל בית של כל שר. כולל ראייונות בארץ ובחו"ל. כולל פניה לכל גוף בינלאומי רלוונטי. כולל דרישה להחלפת השלטון שאומר שרק פעולה צבאית תכניע את החמאס ותחזיר את החטופים, אך לא נותן לצבא יד חופשית מספיק לבצע את זה. כולל הפגנות בכל יום. אני כנראה לא הייתי חוסמת כבישים, כי אינני מאמינה שסבל של המשתמשים בכביש מקדם את המטרה שלי, אך כל פעולה אחרת הייתי עושה.
אם הייתי חטופה במנהרות החמאס כנראה לא הייתי שורדת חצי שנה, אך אם כן- לפעולות האלה הייתי מצפה ממי שמכיר אותי.

נסיך.333

Well-known member
הבעיה שהמיעוט הזה מקבל את כל התשומת לב והזמן מסך,
משפחות שחושבות אחרת לא מגיעות למסך אלא כנראה רק לערוץ 14.
המשפחות שמפגינות ברור שזה מתוך צער וכוונה לשיחרורם,
הנילווים מסביב, החטופים ממש לא מעניינים אותם.. אותם מעניין רק דבר אחד, לחזור לשילטון.

Harrington

Well-known member
מנהל
משפחות שחושבות אחרת לא מגיעות למסך אלא כנראה רק לערוץ 14.
וכשהן כבר מוזמנות (ראיתי אב אחד כזה בערוץ 11 פעם), הן זוכות להתקפות מהסוג הבוטה והחשוך ביותר, של רל"בים ואנשי שמאל קיצוני מצויים שנוכחים באולפן באותה שעה. כך ראיתי את אותו אב, שהעז לומר שצריך לפעול אחרת משאותן משפחות מפגינות פועלות, 'זכה' לטענה שהוא הורג את בנו (לא בניסוח הזה, אבל דומה), דבר שהביא אותו לכדי דמעות של ממש.

למעלה