אני רוצה לדעת איך מוסיפים דברים לאת

or!!!!!!!!!!

New member
אני רוצה לדעת איך מוסיפים דברים לאת

שלום !! אני מעוניית לדעת איך מוסיפים למשל צ´אט לאתר שלי או מנוע חיפוש או כל דבר אחר. שאלתי פעם מישהו והוא אמר לי שצריך להעתיק את הקוד ולהדביק אותו לאתר שלי , איך אני מוסיפה את הקוד?? אני מאוד זקוקה למידע הזה אני מקוה שזה יסיח את צומת ליבכם לענות לי תודה ולהתראות!!

הי אור

אני משוכנעת שנועם ידע לענות לך ואולי הוא אף יעשה זאת מאוחר יותר (לי אין מושג..). רק רציתי לומר באופן כללי שיש לתפוז פורום בוני אתרים, ואם את בתהליכי בניה או שיפור, אני בטוחה שהם ישמחו לעזור לך. לילה טוב, קישה

ואכן....

נועם הגיע.. אז ככה, תוכלי להוסיף צ´אט חינם לאתר בעברית מתפוז וסוסיתא, צריך למלא את הפרטים ללחוץ על צור קוד ולהוסיף את הקוד שנוצר לדף שלך. בקשר למנוע חיפוש, לא אמרת איזה מנוע חיפוש - זה שמחפש אצלך באתר או זה שמחפש ברחבי האינטרנט. אם את מעוניינת להוסיף מנוע חיפוש שמחפש באינטרנט תוכלי להכנס למנועי חיפוש ולחפש שם - חלק ממנועי החיפוש הגדולים נותנים את השירות הזה, גם כאן צריך להעתיק את הקוד לדף שלך, צירפתי את הקישור ליצירת מנוע החיפוש גוגל. בוקר טוב נועם

or!!!!!!!!!!

New member
איך אני מוסיפה את הקוד?? ../images/Emo53.gif

שלום נועם ןקישה!! אני רוצה לדעת איך מצרפים את הקוד של הצאט לאתר שלי ??? אני מקווה שתענו על תשובתי תודה ולהתראות אור!!

הוספת קוד

אור שלום, נראה לי שחסר לך ידע בסיסי ב HTML, מצורפים 2 אתרים מהם תוכלי ללמוד HTML (זה לא קשה) ולינק לפורום בוני אתרים בהם תוכלי להעזר נועם

or!!!!!!!!!!

New member
תודה רבה

לנועם וקישה אני מודה לכם על עזרתכם אם ה לא יענה לי על תשובתי אני יכולה להעזר בכם שוב?? תודה ולהתראת אור

למעלה