אני רוצה להרגיש טוב....

נטלי ב

New member
אני רוצה להרגיש טוב....

אבל קשה לי, אבל כמו שאמרו פה כבר, יש אנשים עם בעיות הרבה אבל הרבה יותר קשות....ואם חושבים על זה יש לי כל כך הרבה מזל....... כל פעם שכואב לי אני פשוט חושבת על זה שהזמן עובר, יגיע הרגע שהכאב ייגמר, הרי הזמן לא נעצר הוא ממשיך וממשיך ויגיע הרגע שנהיה שמחים.... למשל עכשיו אני ממש מרגישה רע בגלל מתכונת שתהיה לי ביום רביעי בהיסטוריה נשאר לי נושא גדול אחד ללמוד ועוד נושא קטן, עברתי על רוב החומר כבר...... אבל העניין שאני יודעת שיגיע הרגע שאני אגמור ללמוד כי תמיד אני אומרת לעצמי ``הנה גמרתי עוד נושא ללמוד``....... ויגיע הרגע שאני אצא מהכיתה אחרי שגמרתי את המבחן וזה מה שמחזיק אותי כרגע כי עכשיו אני פשוט תשושה לגמרי ונמאס לי!!!! ככה גם השנה תעבור מהר..... אני מציעה לכולם פשוט לחשוב על זה שניה, כל רגע עובר בחיים, מהר או לא מהר אבל הוא עובר ואם הרגע הזה רע אז יש תמיד לצפות לטוב..... יאללה ביי נטלי:)

גיל.

New member
אמר את זה יפה שלום חנוך

המשפט שלו היה: ``תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר``. זה כל כך נכון! הרי כשאנחנו בלחץ, לקראת משהו שיקרה, תמיד בסופו של דבר ירידת המתח שאחריו היא כל כך נפלאה! כמובן שזה לא פתרון. הרעיון הוא ללמוד להרגע תוך כדי ביצוע המשימה הלא נעימה... לא אחריה. אני מקווה שנוכל ללמוד את זה פה!

למעלה