אני רוצה סיכום שבועי!(15-16/6/07)

אני רוצה סיכום שבועי!(15-16/6/07)

*מעתיקה מהסיכום השבועי שקיים* הדבר הכי טוב שקרה השבוע: הדבר הכי רע שקרה השבוע: סרט השבוע: דרקון השבוע: התאכזבות השבוע: בילוי השבוע: תמונת השבוע: שיר השבוע: מצפים למשהו שבוע הבא? אם כן ל-מה? איך עבר עליכם השבוע? ותוספת לסיום: אתם אוהבים אותי?

בלופ.

הדבר הכי טוב שקרה השבוע:המחשבה שביום שני זה נגמר. הדבר הכי רע שקרה השבוע:53 במתכונת בהיסטוריה =\ סרט השבוע:לא יודעת. שנים שלא ראיתי סרט. דרקון השבוע:נו,ירוק. כמו תמיד. התאכזבות השבוע:53 בהיסטוריה. בילוי השבוע:כל דבר שחברים שלי מעורבים בו. תמונת השבוע:בצד שיר השבוע:נפלת חזק של איפה הילד מצפים למשהו שבוע הבא? אם כן ל-מה?ליום שני,יום שלישי,ויום חמישי. (בגרות בהיסטוריה,ים,מסיבת בריכה בבי"ס) איך עבר עליכם השבוע?נהדר!

majsbi

New member
עונה

הדבר הכי טוב שקרה השבוע:שום דבר,באמת שלא הדבר הכי רע שקרה השבוע:סתם היתי בדיכאון סרט השבוע:אין דרקון השבוע:ירוק כסוף התאכזבות השבוע: בילוי השבוע:קניוןם,מקום נורא תמונת השבוע:מיאו? שיר השבוע:עולה ויורד, של נועם רותם(אני לא בטוחה שככה קוראים לו) מצפים למשהו שבוע הבא? אם כן ל-מה?סיום הךלימודים! ואני יודעת בודאות על מסיבה אחת שתהיה , ואולי גם שתים איך עבר עליכם השבוע?חרא אני מניחה שכן

ShadowDweller

New member
חח בדיוק באתי לבדוק אם מישו שם במקומי ../images/Emo9.gif

הדבר הכי טוב שקרה השבוע: הממ.. כלום? לא משו רציני לפחות..
הדבר הכי רע שקרה השבוע: ג'ייק.. חבר של אדם [הבחור שלי ממיאמי]
סרט השבוע: Requiem for a Dream
דרקון השבוע: סגול
התאכזבות השבוע: אתמול [אבל צפיתי את זה]
בילוי השבוע: אתמול עם חברים.. נראה לי.
תמונת השבוע:
שיר השבוע: Mae- The Ocean
מצפים למשהו שבוע הבא? אם כן ל-מה? חופש!
איך עבר עליכם השבוע? נחמד כזה.. ככה. וכן אני אוהבת אותך

../images/Emo10.gif

אני יכולה לענות למרות שמאוחר? ושאין לכם מושג מי אני? יופי
אענה על שבוע שעבר...:S הדבר הכי טוב שקרה השבוע: בית ריק בשבת. והצעת עבודה ממש טובה. הדבר הכי רע שקרה השבוע: אממ. לא יודעת. נראה לי גם הבית הריק. סרט השבוע: Inside Man דרקון השבוע: האחד שמרב ציירה לחניך שלה
(נראה לי התאהבתי בו.) התאכזבות השבוע: שהשבת הייתה מעפנה, למרות שהיה לה המון פוטנציאל. אה כן, ובאר ממש גרוע. בילוי השבוע: אמ. שבת? חרוש, הא? תמונת השבוע: אני אעלה
(אוף, אני לא מוצאת את זו שרציתי להביא. היא ממש ממש מצחיקה.) שיר השבוע: הומ. נראה לי Between The End And Where We Lie של Thrice. השיר הזה ממש מרגיע. מצפים למשהו שבוע הבא? אם כן ל-מה? לחופש הגדול. איך עבר עליכם השבוע? הוא היה טוב. הוא נגמר ממש ממש חרא.

../images/Emo207.gif

(או גאד, יש לי בעיות. הסתכלתי על האייקונים והיה כתוב "באג" והייתי בטוחה שכתוב "באנג".:-\ זה לא טוב:S) בכלמקרה: Do you like to argue? Would you like to do it in the smartest way possible? Debating is for you! Learn the Art of Debating at Siah vaSig Summer English Workshops! The workshop is intended for high-school students who are competent (but not necessarily fluent) in English. Debating skills and techniques, rhetoric, public speaking, logical argumentation, etc., are taught by experienced debating instructors from Great Britain and Israel. Workshop participants will be eligible to take part in our national English debating competition, and can compete for a place on one of Israel's teams in tournaments worldwide. The workshops will take place as follows: Tel Aviv Workshop: 1-6 July 2007 Lod Workshop: 8-13 July 2007 Be’er Sheva Workshop: 15-20 July 2007 Jerusalem Workshop: 15-20 July 2007 For leaflet and details: Email: [email protected] Phone: 054-7701007 (Yoni Cohen) Web: summerdebate.org אם לא יבואו חניכים, לא ממש יהיה לי איך לעבוד.. אז תשקלו אתזה? ובבקשה תפיצו!!!

למעלה