אני רק שאלה...

מה שהחוליגן אמר....

וגם אם יש לו ספיישלטי פאוורפול והיה יום גשם או שהוא טכני והיה יום שמש.

tango23

New member
שאלה בקשר לקוד אבטחה

שכחתי מה הקוד שלי. אני לא יכול להפעיל תוכנות עזר. איך אני יכול לאפס אותו או משהו כזה?

zukim

New member
פציעות של צערים

יש לי מבוגר בן 34 הוא נפצע לי לשבועים. עד מתי??? יש לי 5 רופאים בסגל. לשכור עוד?

zukim

New member
צעירים ../images/Emo13.gif ....

איזה פדיחות מבוגרים לא צעירים זו השעה ...

השעה? עכשיו 9 בערב... ../images/Emo12.gif

לגבי הפציעה יקח לבן 34 המון זמן להחלים מפציעה כזאת... תחפש פה בפורום על מחשבון פציעות... הימור שלי גם עם 10 רופאים יקח לו 4-5 שבועות להחלים... אז עם 5 אפילו יותר זמן...

zukim

New member
טוב לפחות הוא ליצן

אז התפקיד המקורי שלו לא נפגע

ben

New member
אימון ...../images/Emo22.gif

אני רוצה להחליף אימון מאימון שוערים לחלוצים... עכשיו די ברור לי ששני המתאמנים שלי לא יעלו רמה יחד . אחד יעלה למעולה (פורמיד) והשני ליוצא מן הכלל השאלה היא האם לחכות למעולה שיעלה גם הוא או למכור איך שהגבוה יעלה ליוצא מן הכלל ולהחליף אימון?

ben

New member
דרך אגב ...אתה הולך לנצח בשבת ?

אני מרכיב וינר ...

zukim

New member
תרשה לי להוסיף ../images/Emo13.gif

אני ממליץ כמו קודמי בתפקיד
תן להם לעלות. השאלה האם לא מוקדם מידי לעבור אימון. אני רוצה שתקרא את הקישור הזה. כמו שאמרתי שם ... הכסף יאפשר לך להתחיל ברמה גבוהה של חלוצים. וכך תעשה סיפתח נחמד מהר מאוד. קנה חלוץ אחד או שתים ברמה גבוהה. למשל 2 של "מעולה" משהו כמו 6 מליון השקעה. אחרי חצי עונה הם עולים רמה פחות או יותר. תוך 7-8 שבועות תוכל לעשות הכנסה של 6 מליון ומהר. ועדין יש לך עוד 4 מתאמנים ברמות שונות תחשוב איך אתה מתכנן את זה . טיפ נוסף תחזק את הקישור שלך וכך תוכל לנצל את החלוצים שלך בצורה טובה יותר.

yoka333

New member
יש מצב לנבחרת?

Alan Galili מדד כישורים = 8,910 , בן 18, בכושר משחק טוב בעל נסיון איום וכושר מנהיגות טוב [בלתי צפוי] כושר גופני: טוב שוער: איום קישור: יוצא מן הכלל מסירה: סביר משחק אגפים: סביר הגנה: חלש הבקעה: גרוע מצבים נייחים: חלש יקבל אימוני סטמינה+מסירה(שלהערכתי גבוהה מאוד). יוצא מן הכלל=OUTSTANDING נא לחשוב עליו בתחילת העונה הבאה כבן 19 עם מבריק קישור,אקסלנט סטמינה,וסוליד מסירה. מה דעתכם?

TheOrion

New member
לדעתי,

אין הרבה סיכויים שהוא יגיע לנבחרת. כבר ראיתי שחקנים מוכשרים יותר שלא נכנסו לנבחרת, אבל אם תתמיד ותראה נכונות להשקיע בשחקן, אז מאמן הנבחרת בהחלט ישקול לצרפו במועד כזה או אחר לנבחרת, בייחוד בזכות המומחיות שלו.

yoka333

New member
תודה.אגב-בהעברות דומות

ראיתי שחקן עם אותם כישורים שנמצא היום בנבחרת איטליה.

tomash11

New member
מהי תרומתו של בלם לכיוון הכנף?

אם משחקים עם שלושה בלמים כששניים מהם לכיוון הכנף, מה תהיה תרומתם לכנף? איך מרכז ההגנה יושפע מכך?

למעלה