אני שומע את נאומו של סגול השער - ובא לי להקיא.

אם היה הולך לבחירות מוקדמות כנדרש לא היה מחוסל פיזית, אלא רק פוליטית
לא יודעים מה היה קורה.

ובעיקר אני מסכים לא בוחרים כמו ברפובליקת רומא לשנה דיקטטור עם סמכויות בלתי מוגבלות וכאן ל-4 שנים.
אין סמכויות לא מוגבלות הוא תלוי בקואליציה.

הבעיה שהוא רוצה לעשות(ובעצם עושה) דברים קיצוניים מידי.

The Real Big Joe

Well-known member
לא יודע אם סיפרו לך
אבל אנחנו חיים בדמוקראטיה
כל 4 שנים פחות או יותר הציבור בוחר את מנהיגיו
ואחר כך כל העם אמור לקבל את דין הבוחר .

העובדה שחלק מהעם בחר לבצע התנתקות חלקית מהנהגתו, איננה מקובלת לחלוטין.
זאת לא פוליטיקה. זה אישי. גם אם יש מיליונים שתומכים בו, בעיני הוא אדם נקלה ומתועב.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא סיפרתי לך שום בדיחה כזאת. נודניק.
קרא את השרשור בו אתה מגיב. כשתסיים לעשות זאת (במידת הצורך בקש מנכד השכנים להקריא לך), ככל שתוכל בלי כינויי גנאי ושחרור כאבי בטן עצמית להגיב ולהתייחס עניינית, אשמח לקרוא את דבריך. ככל שלא תצליח לקרוא ו/או לא תצליח להגיב כאמור לעיל, אין לי אלא לאחל לך המשך יום שקט ונעים ולציין שמיצינו.

The Real Big Joe

Well-known member
קרא את השרשור בו אתה מגיב. כשתסיים לעשות זאת (במידת הצורך בקש מנכד השכנים להקריא לך), ככל שתוכל בלי כינויי גנאי ושחרור כאבי בטן עצמית להגיב ולהתייחס עניינית, אשמח לקרוא את דבריך. ככל שלא תצליח לקרוא ו/או לא תצליח להגיב כאמור לעיל, אין לי אלא לאחל לך המשך יום שקט ונעים ולציין שמיצינו.
למה אתה מבלבל במוח. אני לא טענתי לרוב. אז לך תצחק אצל מי שטען זאת. הרעיון של הפורום הזה הוא תגובה ממוקדת למי שלדבריו אתה מתיחס.

Harrington

Well-known member
מנהל
למה אתה מבלבל במוח.
כי אני מנסה להתאים את עצמי למתדיין שמולי (ושמחתי לשמוע וללמוד שיש לך מוח).
אני לא טענתי לרוב.
מצוין. כי אני לא טענתי בשום מקום שאתה טענת לרוב.
אז לך תצחק אצל מי שטען זאת.
אשקול זאת. תודה על הצעתך האדיבה.
הרעיון של הפורום הזה הוא תגובה ממוקדת למי שלדבריו אתה מתיחס.
ואללה? מוזר. אני מכיר את תקנון הפורום לא רע ובשום מקום אני לא זוכר צורך להנפיק דווקא "תגובה ממוקדת". כך או אחרת, רצה הגורל ובחרתי להנפיק תגובה פחות ממוקדת. מכאן וכרגיל, לשיקולך. ככל שתצליח, תגיב עניינית. אם אין בכוחך לעשות כן, לא קרה כלום (מלבד הצפוי). לגיטימי לחלוטין. אבל אז כאמור וכמובן, מה לעשות, מיצינו את תת השרשור הזה.

The Real Big Joe

Well-known member
כי אני מנסה להתאים את עצמי למתדיין שמולי (ושמחתי לשמוע וללמוד שיש לך מוח).

מצוין. כי אני לא טענתי בשום מקום שאתה טענת לרוב.

אשקול זאת. תודה על הצעתך האדיבה.

ואללה? מוזר. אני מכיר את תקנון הפורום לא רע ובשום מקום אני לא זוכר צורך להנפיק דווקא "תגובה ממוקדת". כך או אחרת, רצה הגורל ובחרתי להנפיק תגובה פחות ממוקדת. מכאן וכרגיל, לשיקולך. ככל שתצליח, תגיב עניינית. אם אין בכוחך לעשות כן, לא קרה כלום (מלבד הצפוי). לגיטימי לחלוטין. אבל אז כאמור וכמובן, מה לעשות, מיצינו את תת השרשור הזה.
מטומטם. לא דיברתי על "תקנון". דיברתי על שכל ישר. מה שמסביר למה זה נשגב מבינתך.

Harrington

Well-known member
מנהל
מטומטם. לא דיברתי על "תקנון". דיברתי על שכל ישר. מה שמסביר למה זה נשגב מבינתך.
נו טוף חמוד. מתעקש להמשיך להתחמק? היה כל כך קשה פשוט לקרוא את השרשור ולהבין שתגובתך הראשונה פשוט הייתה מפגרת וחסרת כל רלוונטיות? באמת זקוק לעוד ועוד תגובות השמצה רק כדי לעמעם את אי-מסוגלותך להגיב עניינית?

בן אדם, אמרתי לך בעבר אבל במלוא הרצינות, אתה מעייף. תפתח משהו יצירתי, תמציא משהו חדש, תנפיק איזו השמצה שלא נשמעה בעבר, או אז אולי אוכל להתמודד איתך בלי שהעיניים ייסגרו לי על אוטומט. כרגע זה פשוט לא עובד.

מיצינו. גם אם תבחר להמשיך לסבב השמצה נוסף.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא יודע אם סיפרו לך
אבל אנחנו חיים בדמוקראטיה
כל 4 שנים פחות או יותר הציבור בוחר את מנהיגיו
ואחר כך כל העם אמור לקבל את דין הבוחר .

העובדה שחלק מהעם בחר לבצע התנתקות חלקית מהנהגתו, איננה מקובלת לחלוטין.
העניין הוא שכמו ממשלת רבין ז"ל לאחר הפיגועים וכמו ממשלת ברק לאחר פרוץ מלחמת אוסלו, הממשלה כל כך מנותקת שזה מה שנקרא "כשר אבל מסריח", או בתרגום חופשי, חוקי אבל ממש מכוער להיצמד לחוק הקובע את מועדי הבחירות ולא לבקש את אמון הציבור אחרי כישלון מהדהד כזה, עד המתקפה באיראן, כנראה זה השתנה מאז שלשום, אבל עדיין בשפל פופולאריות כמו שהייתה הממשלה לפני חצי שנה, ממשלה שמכבדת את עצמה ולא נצמדת לשלטון כקרנות מזבח הולכת לבחירות.

certified.woke

Well-known member
לא צָפיתי.
אני נוטש מיידית ערוץ ברגע שמופיעה בו דמות קואליציונית כלשהי, או מצוטטות דבריה.
אני מתיחס בביטול לכל דמות קואליציונית, מבטל אותה, Cancel culture...

למעלה