אני שוקל להחליף את "נקודה. סוף סיפור" ב"אני מאור פז". מה דעתכם?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מי שלא עובד קשה בחיים לא יצליח בגדול.

ומה לעשות שעבודה זה מה שאנשים אחרים מגדירים כמועיל להם,ולכן עליו יתנו כסף.
ד.א.,
כרגע יש לי קצת יותר ממיליון ש"ח פנויים.
האם כדאי יהיה לי לתת אותם למאור פז הגאון, שישקיע לי אותם במשהו שהכי ישתלם עבור שנינו?

ד.א.,
האם כדאי יהיה לי לתת אותם למאור פז הגאון, שישקיע לי אותם במשהו שהכי ישתלם עבור שנינו?
מבחיחה לוגית טהורה לא.

אפילו נניח שהוא משקיע מוצלח כמו שהוא אומר אין לו הוכחות.

צריך דף קניות ומכירות מהעבר של פעולות שעשה בשביל הוכחה.

אז אם תעשה את זה כרגע בלי ההוכחות,לכל הפחות תרגיש חרדה.

תקנה דירה בירוחם ותשכיר לחרדים - יהיה לך לפחות מעניין האינטראקציה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מבחיחה לוגית טהורה לא.

טוב. במקום לרכוש דירה בירוחם... (ולהסתכן באיזה טיל טועה מעזה), יש את ה-S&P 500...

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
1. לך לפייס. שם תמצא קהל קוראים גדול יותר ולא תצטרך לעבור מפורום לפורום כדי לשחרר את תהיותיך הממוחזרות שוב ושוב.
בקרוב (y);)
2. מן הראוי שתשקיע את הזמנים שאתה משקיע בכתיבת המגילות הגנוזות שלך בעבודות הלימודיות שלך. כך תגדיל את סיכוייך להצליח טוב יותר בזכות הישגיך.
גם את זה אני עושה :)
3. לגבי תהיותיך, האם תוכל לנהל משרד כשאתה ישוב ליד שולחן בחדר ממוזג כפרופסור מצליח? דע שזה לא ממש עובד ככה.
פרופסור חייב להעלות רעיונות וליישמם כניסויים. לאחר שניתן יהיה לסכם את הצלחת או כישלון הניסויים בהתאם להנחותיו הבסיסיות, יוכל להתקדם הלאה בתיאור המחקר ותוצאותיו. סטודנט למדעים, שבגיל 26 מניח שכך יוכל להתנהל כמדען, מעיד על עצמו שהוא נכשל מראש בדרכו ועליו לבצע שינוי מסלול בהקדם.
:(
4. ובמקום שתעלה תהיות, האם סכום X יכול להספיק לך כדמי כיס או שאתה זקוק להעלאה? כדאי שתעבוד באיזו עבודה פיזית לפחות 3 חודשים ממש עכשיו, בחודשי הקיץ הלוהטים, ואז אולי תבין איך מרגיש אדם שהשתכר את סכום הכסף הנחוץ לו ואז אולי גם תלמד לבזבז פחות או שתבזבז בצורה מדודה יותר את מה שיהיה לך ביד.
איפה נראה לך שאני נמצא? בבית-ספר? יש סמסטר קיץ ואני לומד קורס אחד (אחד האחרונים שאצטרך לקחת) שזה מה שאני עושה בכל סמסטר קיץ, רק שהפעם ובגלל שאני בסמסטרים האחרונים, הפעם מתווסף לזה לימודים שאני לומד לקראת מבחן המתא"ם בסוף ספטמבר שאני צריך לעשות אם אני מקווה להמשיך לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, בנוסף לזה שאני עומד להתחיל לכתוב את עבודת הסמינריון הראשונה שלי מתוך שתיים, ככה שאם כבר, אני לא רק עסוק בסמסטר הקיץ הזה, אלא עוד יותר מאשר בכל סמסטרי הקיץ הקודמים.
ד.א.,
אם אתה יודע מה טוב בשבילך, אז כן :)

אבל אם אתה רציני, אז תזדרז להודיע לי על כך בפרטי.

המומחה גם הביע עניין בעבר, ובכל מקרה, לאחר כמה שנים טובות של הצקות, הטרדות, חפירות במוח וזיוני שכל כמו מה שרק אני יודע ויכול ;), אני מרגיש שההורים קרובים לכדי שבירה ;)

ההצקות והשכנועים שלי נעשים עבור ההורים שלי, ונהפכים לאחר כל הזמן הזה, אט-אט, לקשים יותר ומכבידים יותר מאשר הפוסט טראומה שלהם של ההפסדים הקשים של סבא בזמנו, טראומה שמצד אחד לא אמורה להיות שלהם אלא שלו, אבל מצד שני, זה סכום של שמונה ספרות מהירושה שלהם שהם ראו אותו מפסיד, אז בסוף-בסוף, בכל זאת אני מבין.

בכל מקרה, הסכומים שאני מבקש וביקשתי לא באמת מסכנים את מצב המשפחה, וסבא הרי לא הפסיד בזמנו את הכול, אז זה לא שאין לתת, ובסכומים שאני מבקש, ממילא הסיכון למצב המשפחה הוא אפס, אבל נו, אתה יודע, טראומות, פחדים, זה לא משהו רציונאלי. הם לא חושבים בהגיון. זה למה הם התנגדו לי עד כה, אבל אני באמת מרגיש שאני מתחיל להצליח לשבור אותם.

העקשנות והחפירות של מאור יותר קשות מהטראומה של מה שקרה לסבא 😂

האמת שסה"כ הגיוני :confused:

לא, באמת, תחשוב על זה ברצינות. מה יותר קשה? טראומות ופחדים או החפירות של מאור? :ROFLMAO:

בכל מקרה, כן, לגמרי, יהיה טוב :)

ואני?

אני אהיה עשיר באותה המידה כמו סבא, ועוד הרבה-הרבה יותר מכך, לאחר שכישרונו הפיננסי פסח על אמא, וזאת בדיוק הסיבה למה אני קיבלתי מנה כפולה.

אני בעוד שנה:

MV5BMTA4NjI0NzE2NjNeQTJeQWpwZ15BbWU4MDU0NzMwNjQx._V1_.jpg
Geld_10-1376x948.jpeg

חדר הכספות באחוזה שתהיה לי אחרי עוד כמה שנים נוספות:

13.jpg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מי שלא עובד קשה בחיים לא יצליח בגדול.
אני עובד קשה. פשוט לא בעבודה עם שכר בסוף החודש, אבל גם מה שאני עושה, אני אראה מזה הרבה כסף בסוף.
ומה לעשות שעבודה זה מה שאנשים אחרים מגדירים כמועיל להם,ולכן עליו יתנו כסף.
גם הכתיבה שלי יום אחד מאוד תועיל לעולם.
אמרתי יצליח בגדול,זה שיש לך הרבה כסף לא אומר שאתה מצליח.
השם שלי הוא מאור פז ואני יותר אצליח בחיים מכל בן-אדם אחר כלשהו שאי-פעם חי.
מבחיחה לוגית טהורה לא.

חצוף 🧐
במה אתה מבין טוב יותר בדירה בירוחם או בסנופי?
נדל"ן זה בכלל לא מקום טוב להשקיע בו. זאת השקעה עם סיכון נמוך ותשואה נמוכה מאוד. זה לאנשים שלא מבינים בהשקעות.
ברמה מסוימת אתה צודק,לדעתי לכל אדם יש חוכמה מסוימת בה ההבנה שלו טובה מהשאר.
אם זה מה שהוא התכוון אז כן, למרבה הצער, לא נראה לי שזה מה שהוא התכוון 🧐

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בגלל זה הצעת לזרוק פצצת אטום על לבנון? אתה סתם חמום מוח, לא חכם, גם ישראל תצא ניזוקה ומאותה הפצצה בדיוק, עוד לפני שיבואו ההשלכות.
גם אתה ודלמנגל העליתם בשרשור ההוא נקודות טובות וראויות, אבל לא חשבתי או התכוונתי לשום דבר ספציפי בנוגע ללמה לא כדאי. פשוט לא.

נשק גרעיני לא צריך להתקיים בכלל ועל כל המדינות המחזיקות בו להתפרק ממנו באופן מיידי. אנחנו לא צריכים אותו לא נגד החייזרים ובטח ובטח שלא כנגדנו עצמנו. הנשק הזה יכול להמיט עלינו הרס וחורבן מוחלטים. בנוגע לחייזרים, הם ידידותיים, זה דבר ראשון, ודבר שני, גם אם הם לא, לא נשק גרעיני היה הדבר שהיה עוזר לנו נגדם.

עד שבני האדם יתפרקו מהנשק הגרעיני, אין שום סיבה סבירה להשתמש בו בשום מקרה או מצב למעט אם אולי עומד לקרות משהו יותר גרוע משימוש בנשק גרעיני וששימוש בנשק גרעיני היא הדרך היחידה לעצור אותו או אם כל דבר אחר נכשל. שום דבר חשוב מספיק לא עולה לראש למעט איך שמדינות דרום אמריקה מתכוונות לכרות את יער האמזונס ואיך שחייבים לעצור אותן בכל מחיר או לסבול השלכות גרועות בהרבה מאשר שימוש בנשק גרעיני.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אני יותר חכם ממאור פז.
בעתיד, כשאני אתעשר נורא ואתפרסם בכל העולם בעקבות מגוון הישגיי וגאונותי המופלגת, העולה אף על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י בכבודו ובעצמו, הפפראצי וההיסטוריונים יעוטו על האתר הזה כמו אלפי נשרים ועורבים על אלפי גופות בשדה קרב של ימי הביניים.

זה יהיה כמו קסם. זה יהיה כמו הפריצה של טסלה או גיימסטופ, כמו ההשמדה האפוקליפטית הירושימה או נגסאקי, כמו עלייתם של טראמפ והיטלר.

רגע אחד, לא יהיה כלום, וברגע שאחריו, מהומת אלוהים.

ברגע אחד, לא יהיה כלום, וברגע שאחריו, יהיו באתר הזה יותר פפראצי והיסטוריונים מאשר גולשים.

וביום ההוא, ובמשך השבועות, החודשים והשנים שלאחר מכן, עם השקעה של אלפי שעות ומיליוני דולרים, הפפראצי וההיסטוריונים יקראו כל דבר שאי-פעם כתבתי, כל דבר שאי-פעם כתבו לי וכל דבר שאי-פעם כתבו עליי, והם יקראו, יתעדו, ידפיסו ויקטלגו.

וכשהם יקראו את השטות המוחלטת שאתה כתבת עכשיו, רק רציתי להגיד לך וליידע אותך, שהם יפרצו בצחוק גדול ומתגלגל.

הנה, כזה:

lolol-lmao.gif
giphy (2).gif

אתה יותר חכם מפאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז, שחוכמתו האדירה איננה נגמרת לעולם?

אתה?

אתה יותר חכם ממני, שאני מאור פז, שבשעה שבמאה ה-20 היה ויכוח מי האדם החכם ביותר עלי-אדמות, אלברט איינשטיין או ניקולא טסלה, אני חכם יותר משניהם ביחד?

אתה יותר חכם ממני?

אתה?

אתה יותר חכם ממני, שאני מאור פז, אחד משני האנשים היחידים בהיסטוריה שידוע עליהם בוודאות של מאה אחוז שהם חכמים יותר מלאונרדו דה וינצ'י?

אתה יותר חכם ממני?

אתה?

אתה יותר חכם ממני, שאני מאור פז, בן-אדם שלידו ארכימדס, גליליאו גליליי, קרל גאוס ואילון מאסק, כל אחד מהאנשים האלו נראה לידו מעוכב התפתחותית?

אתה יותר חכם ממני?

אתה?

אתה יותר חכם ממני, שאני מאור פז, האדם החשוב ביותר בהיסטוריה של כמות דו-ספרתית של מדעים, כאשר מעולם לא היה לפניי אפילו לא בן-אדם אחד שהיה האדם החשוב ביותר בהיסטוריה של אפילו רק שני מדעים באותו הזמן?

אתה יותר חכם ממני?

אתה?

אתה יותר חכם ממני, שאני האדם החכם ביותר בהיסטוריה כולה? (וזאת לא דעה. זאת עובדה מוכחת. מספיק אפילו רק שם המשתמש שלי בשביל להוכיח את זה).

אתה יותר חכם ממני, שאני מאור פז?

הצחקת אותי, את הפפראצי ואת ההיסטוריונים כאחד.

שבי בשקט, נמלה קטנה.

דעי את מקומך בין הענקים.

או במקרה שלי, האסטרונומיים, שגודלם כגודלם של גרמי השמיים.

139789f3ed4c221fe272b38a463384be.jpg

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא מספיק מפורט. נסה - אני מאור פז ואני חפרן. נקודה.
אני חופר כי יש לי הרבה מה להגיד, ויש לי הרבה מה להגיד כי אני חכם מספיק בשביל שיהיה לי הרבה מה להגיד. אני פשוט חכם מספיק בשביל שיהיו לי הרבה נקודות מבט והרבה הבחנות והרבה הארות. זהו מקור חפרנותי, וכאשר זאת הסיבה, אין לי במה להתבייש. אני כותב הרבה פשוט כי אני הבן-אדם הכי חכם באתר :)

למעלה