אנשים אני צריך עזרה דחוף!

PsYcHo-BoY

New member
אנשים אני צריך עזרה דחוף!

אנשים אתם יודעים אולי מאיפה אני יכול למצוא את חוזרי מנכ"ל של משרד החינוך , חוץ מהאתר של משרד החינוך כי חלק זה של האתר לא עולה מסיבה כולשהי ... זה דחוף ביותר בתודה רבה יואב

k4school

New member
קודם כל הרשה לי לאחל לך ברוך הבא

צוות פורום "המפתח לבית ספר" מאחל לך ברוך הבא לפורום ולאתר "המפתח לבית הספר" ====================================================================== אנא נצל את הפורום לשאלות ותשובות בכל נושאי הלימוד (מותר גם לסטות מעט לנושאים חברתיים בין חברי הפורום
) אין צורך להדגיש כי כל פעילות האתר והפורום כמובן בחינם
נצל את העזרה שניתנת לכם בהתנדבות ====================================================================== נשמח לראותך בפורום או כפי שקובע משפט עתיק: "עשה לך מנהג קבוע..... בפורום בקר 7 פעמים בשבוע"
====================================================================== בפורום זה אנו נוהגים מייד לאחר הברכות לחלק לכל חבר מספר תעודת חבר נאמן ב"מפתח לבית הספר" .... אנא הירשם לפורום ולאתר באמצעות שליחת מסר אישי למנהל הפורום רונן או לחבר צוות הניהול יריב. ניתן להירשם גם דרך האתר ישירות באמצעות טופס תגובות. אנא שמור מספר זה בארנק ליד תעודת הזהות כי אם תעודת זהות חשובה... אז תעודת גולש נאמן חשובה כפליים
ברצינות אני רוצה לאחל לך שוב ברוך הבא, ונשמח אם תיקח חלק פעיל בכל פעילויות הפורום הכוללות : * חידון מדעי קטן בו אפשר לקחת חלק ללא צורך בידע מקדים. * לוח להוספת קישורים לאתרים לימודיים. * לוח לקבוצות למידה שם אפשר לארגן או להצטרף לקבוצות למידה. * אפשרות לקבלת רשימת מורים פרטיים הרשומים באתר. ועוד הרבה פעילויות כף שונות אה... כן כמובן גם עזרה בלימודים
ח ד ש ! ! ! מתנות... מתנות... מתנות... כנס לקישור המצורף רונן מנהל "המפתח לבית הספר" ================================================ הגיע גם זמן לתשובה. לא ???
בעיקרון חוזר מנכ"ל של משרד החינוך שמור בזכויות יוצרים וזאת ע"פ טענתם בשביל שלא יפרסמו בשמם והאחריות תיפול עליהם. בכל מרה אם תוכל לפרט מעט מה הנושא שאתה מחפה אולי נוכל לתת לך את הנתונים או למצוא לך את המקום להוריד אותם, אבל כל חוזרי מנכ"ל ??? בכל יום כמעט יוצא "חוזר מנכ"ל בעיניין זה או אחר.... כרכז מיקצוע בתיכון הייתי מקבל כמעט בכל שבוע חוזר מנכ"ל או הודעה אחרת. נסה מעט להיות יותר ספציפי וצרף את הקישורים שלא עבדו לך כדי שלא ניתן לך את אותו קישור. רונן מנהל האתר והפורום "המפתח לבית הספר"

PsYcHo-BoY

New member
תודה רבה רבה רבה על העזרה!

אוקיי אז תקשיב זה הולך ככה: אמא שלי (מורה לשעבר) טוענת שבחוזר מנכ"ל אסור להעיף תלמידים באמצע השיעור, ועקב זה שהמורות שלנו בבצפר (כל מורה) מעיפות כל שניה ילדים החוצה ככה סתם מהשיעור .. אז אני פשוט רוצה לדעת אם לפי חוזר מנכ"ל של משרד החינוך מותר להם באמת לעשות זאת... תודה רבה יואב :)

PsYcHo-BoY

New member
דרך אגב

הנה הכתובת: http://www.education.gov.il/mankal/ וזה לא עובד.... אממ... אתה יודע אם מותר למורים להעיף ככה סתם מהשיעורים או שאסור להם לפי חוזר מנכ"ל?

zakalaka

New member
מצאת את מי לשאול

אני תלמיד של רונן ויכול להגיד לך שקודם כל הוא מורה הכי טוב שאני מכיר אבל לשאול אותו אם מותר להעניש ??? אין משהו שאני מכיר שמעניש יותר ממנו אפילו שבסוף הוא מצליח ורק בזכותו עברתי את המבחנים אבל יש לו תמיד עונשים מאוד מיוחדים שרק הוא יכול להמציא והוא לא יעיף תלמיד מהכיתה אלא יעשה את ההפך ויעניש אותו בעוד כמה שעות של לימודים למשל אני יכול להגיד לך מה שהוא תמיד אומר אבל זה נכון רק בבית ספר פרטי וזה שאם אתה רוצה אתה יכול לעזוב אבל אם אתה נשאר אז אתה צריך לעבוד לפי החוקים של המקום אני בטוח שמותר למורים להעיף מהכתה גם בבית ספר רגיל אבל כמה שאני יודע ואני עפתי הרבה אסור להם להעיף אותך מחוץ לשטח בית הספר ללא אישור מההורים ואני בטוח שבבית ספר רגיל יש מורים שסתם מעצבנים ומעיפים אבל בגלל זה אני משלם הרבה כסף למורים טובים בוא תלמד איתנו אני מזמין אותך דרך אגב קוראים לי צקי ומהיכן אתה

k4school

New member
טוב..אז הנה כמה תגובות בנושא../images/Emo24.gif

א. אכן לא הצלחתי להיכנס לאתר ולדעתי מדובר בתקלה מכוונת של גורם חיצוני (כן יש כאלה שטיפשותם פוגעת בסוף בעצמם כי מדובר באתרים לטובת הלומדים ולרוב הפוגעים הם פלג קטן מהלומדים) אבל זה כמובן לא בדוק ופשוט אני מכיר את התופה שבה אתה מנסה להיכנס והעמוד מבצע reload ברגע שסיים לבצע load וחוזר חלילה... בכל מקרה שלחתי מכתב על הבעיה לגורם שניראה לי מתאים יותר לטפל בה. ב. טענה : "אמא שלי (מורה לשעבר) טוענת שבחוזר מנכ"ל אסור להעיף תלמידים באמצע השיעור" תגובה: לא מצאתי כל דבר בחומר העומד לרשותי לגבי איסור לסלק מהכיתה תלמיד מפריע ויתרה מזאת ע"פ ידיעתי הדבר מותר !!! אסור לסלק תלמיד מחוץ לשטח בית הספר מטעמים בטיחותיים ואסור למורה מיקצועי להשעות תלמיד על דעת עצמו, אבל להוציא משיעור תלמיד ??? אתה ברצינות רוצה שבגלל תלמיד אחד כולם לא ילמדו ??? אני מודע לכך כי בבתי ספר עירוניים כאשר ישנם כ 40 תלמידים בכיתה מתוכם 10 לא מבינים את החומר ולכן משתעממים ומפריעים ו10 נוספים מבינים נהדר ולכן משתעממים ומפריעים נשארים למורה רק 20 תלמידים ללמד ויש לזכור שמתוך אלו חצי בכלל לא רוצים ללמוד ולא מבינים עדיין את החשיבות של התוצאות בעתיד. או כפי שאני תמיד אומר : " העולם הוא כמו צומת דרכים... מה שבוחרים היום, עושה את ההבדל מחר " בעיית ההפרעות תופסת תאוצה ופוגעת כולם. עם כל האמור כאן ברור לי שישנם מורים שפועלים בדרך הכי קלה על כל בעיה והיא להוציא את התלמיד מהכיתה. איני יכול לשפוט מי צודק מפני שלכל מטבע יש כמה צדדים ואני שומע רק את הצד שלך (דרך אגב... כמה צדדים יש לכל מטבע ????) לעניות דעתי מערכת החינוך פגומה במישורים רבים ובמקומות רבים המורה נילחם בתלמידים והפוך במקום שיבינו כי יש להם מטרה אחת. הצלחת התלמידים (כן דווקא הצלחת התלמידים היא מטרת המורה). קרה לי כבר בעבר כי רבתי ללמד כתה כתה בה פשוט לא היה לי כיף להיכנס !!! אבל זה היתרונות של מי שמלמד מכיף ולא מהכרח ועובד בחוזים מיוחדים בהתאם ליכולתו
קשה לי לראות איך בבית ספר רגיל מגיע מורה וקובע למנהל כי אינו רוצה ללמד כתה מסויימת או תלמיד מסויים. אני יכול להגיד לך כי ללמד זה כיף והנה כהוכחה ראה את קיומו של אתר זה שכולו בהיתנדבות של מורים שמוכנים ללמד ולעזור למי שרוצה בדרך נכונה של כיף וללא מילחמות. בכל מקרה עונשים אינם דבר רע ורק סוג העונש צריך להיות נכון.... אם אני רואה תלמיד מעשן (אצלנו מותר אבל במקומות מסויימים) במקום אסור אז מה עלי לעשות ??? לסלק אותו ??? מה הוא ילמד מזה ומה הקשר למה שביצע ??? אני חושב שהייתי מעדיף להזמין אותו בשעה 05:00 לבית הספר לנקות את כל בדלי הסיגריות למשל
לא יותר חינוכי ??? (ואפילו יעיל לניקיון) אני מקווה שמעט עזרתי ושוב ע"פ ידיעתי מותר להוציא מהכתה תלמיד ואני מחכה לתגובת משרד החינוך למכתב ששלחתי בשאלה זו בשבילך. רונן מנהל "המפתח לבית הספר" ===================================================================== אני רואה שעדיין לא נרשמת לאתר ולפורום. אנא הירשמו כולם (גם מי שנרשם לפני ההודעה על המתנות) דרך האתר.

למעלה