אנשים. אנשים, אנשים ושחקנים...

ayeltush1

New member
נעים להכיר אני ........חח

אני איילת בת 14 וחצי מאילת אני בצופים משבט אילת !!! כיתה ט !! אני מעריצה בטרוףףף את יובל אברמוביץ ויהונתן שנברג אני מאוד מאוד מאוד אוהבת אותם החלום שלי זה לפגוש אחד מהם ובקרוב זה מתגשםםםםםםם (לפחות אחד מהם אני הולכת לפגוש שזה את יובל אברמוביץ המושלם ) אבל זה לא בטוח אז אל תשאלו אותי שאלות איך מתי איפה ? אני אוהבת להיות בקהילה של יובל אברמוביץ שזה www.yuvalyuval.coo.co.il פשוט קהילה מהממת ולהיות בפרום של ראששש גדוללללללללללל עם כל השחקנים המדהימים שיש כאן אני אוהבת לבלות עם חברות,להיות בצופים,לישון,לראות טלויזיה אני אוהבת ליראות השיר שלנו וראש גדוללללללל סדרות מהממותתתת ובקרוב הם חוזרים ובגדולללללללללללללללללל והיות התחילו תצילומים של השיר שלנו איזה כיףף איזה התרגשות יש בקהילה של יובל עכשיו חבל לכם על הזמן אינה תמונה של המושלם הראשון שלי יובל אברמוביץ---->

ayeltush1

New member
והמושלם השני הוא------->

יהונתן בעלי המתוק חולה עליך בטרוף תענה לי בפרטיייייייייייייי מתגעגעתתתתתתתתתתת

שלי!!!!!!!../images/Emo54.gif

שם: גילי יתום גיל: 13 בצפר:עין גדי תחביבים: לשמוע מוסיקה,לראות טלויזיה ,לדבר בפורום ראש גדול.. ברוררררררר,לרקוד... ,לשחק(דרמה).. ועוד.... אוכל אהוב: אוכל של ספתא... דהההההה שחקן אהוב מישראל: אלמה בן זאב השווה!!!!!!!! שחקן אהוב מחו"ל: אורלנדו בלום!!!!!!! פצצת על... וזהו ניראה לי......

גם אני...!

קוראים לי אור ויינשטיין אני מיקנעם (איפשהו באזור הכרמל..) לומדת בבצפר תדהר בת 12 נמצאת בשבט שחר אימפריה!!!!! סגול עולה!!! השבוע קיבלנו עניבות חדשות סופסוף!!!! ואוהבת ראש גדול...אבל הכיהכי את רן דנקר!!!

לאור ויינשטיין....

את גרה ביקנעם??????? גם דודים שלי... את יודעת איפה זה יער הזורע? היה לנו שמה מחנה קיץ (2004 בפצצות!!! מקום1 בפעילות, 2 מחנאות...)

למעלה