אנשים יקרים.....

השמנה

New member
אנשים יקרים.....

קודם כל ברכות על הפורום החדש.... הפנה אותי לכאן גבר אחד שיצא מהארון ומודה בפה מלא שהוא חובב שמנות... קבלו ח"ח אני מודה שאני מעל מידה 48 ואולי אפילו הרבה יותר... ותתפלאו קשה למצוא בגדים נורמליים במידות שלי גם בחנויות למידות גדולות כי אלה המידות שנחטפות ראשונות... אני קוראת מכאן לכל מי שידו משפיעה... יותר מידות גדולות... כלומר 5 ו6 של מתאים לי למשל.. או עונות וכו´ נמאס מהאוהלים עם הפרחים!!!! ואני גם קוראת קריאה נרגשת לגברברים חובבי השמנות.. צאו מהארון.. תתחילו לצעוק בגאון שאתם אוהבים אותנו עבות!!!!

maymay

New member
you go girl!!!

וברוכה הבאה

אילן די

New member
אוהבים אתכן עבות !!!!

היי , שלום ! איזה תגלית נפלאה הפורום הזה. כגבר שאוהב (מאד מאד) נשים שמנות, גדולות, רכות וחושניות שאוהבות להתלבש יפה ולא מהססות לומר מה הן רוצות, נורא נחמד למצוא את המקום הזה. אני אקרא כאן הודעות באופן קבוע, ואולי גם אכתוב / אגיב מדי פעם. אני בן 28, מהנדס תוכנה וגר בארה"ב, בעצם אפשר למצוא הכל בכרטיס האישי. אני גם מנהל את פורום קפה השכן. אילן מאושר למצוא אתכן

עופר 123

New member
אין כמו Plus Size Women

"השמנה", את מבקשת שנתחיל לצעוק בגאון? אם כן, *וכאן זו צעקה* אין כמו נשים גדולות! *סיום צעקה* נשים שמנות הן הרבה יותר חושניות, סקסיות, נשיות, מרגשות, "עושות לנו את זה", מגרות ומושכות מנשים רזות (ובאופן מפתיע, גם יש להן חוש הומור הרבה יותר טוב...). תמשיכו להיות כמו שאתן. אנחנו אוהבים אתכן עבות !
בהצלחה במציאת הבגדים, עופר

pomelit

New member
כן כן תמשיכו...

פומלית - במערכת זוגית, ועדין מתפלאת על כך שבן זוגה משתף פעולה כיאות...

shellyland

New member
וואלה יופי...../images/Emo14.gif

חוכמה מאוד קטנה להצהיר הצהרות כאלה בפורום תחת ניק וירטואלי, אבל איפה אתם בעולם האמיתי? איפה אתם כשצריך לצאת עם מישהי שמנה, ולהביא אותה לחבר´ה? איפה אתם כשצריך להציג אותה להורים? איפה אתם כשיוצאים לרקוד? לים? כשהיא עוברת ברחוב ואתם יושבים עם חברים ומתבאסים להסתכל, שלא יבחינו ב"סטייה" שלכם? בקיצור - לא קונה את הסיפורים האלה. מכירה יותר מדי גברים שאוהבים משהו אחד שיחבק אותם במיטה בחדר
ומשהו אחר שיתלה להם על הזרוע ברחוב
!

pomelit

New member
ובכל זאת ...

אני יוצאת עם מישהו בראש חוצות ובואי נגיד שהשם שלי הולם אותי היטב - עגולה וצהובה

עופר 123

New member
שוב משמיצים אותנו..............

שלי.. צר לי כל כך ש"את לא קונה את הסיפורים האלה". מעולם לא התביישתי ללכת עם בנות הזוג השמנות/גדולות/מלאות שהיו לי - תמיד הצגתי אותן בגאווה מול החברים, תמיד חגגנו בערבי סלסה ובמועדונים אחרים, השמש
ומי הים שטפו את גופינו בחופים הומי אדם, וההורים תמיד מאושרים לראות חברה חדשה, כי אולי הפעם "הילד יביא כלה". אני אוהב שהאישה שאיתי היא גם גדולה בחדר המיטות וגם גדולה כאשר אנו צועדים להנאתנו על הטיילת בצהרי שבת רגועים. כאשר אני עם מישהי, יהיה משקלה אשר יהיה, אני כולי שלה, תמיד איתה, ולא רק בלילות, בסתר, אלא בכל מקום, בכל זמן. בנוסף, כאשר אני עם חברים, אני מביט בעניין רב לכיוון הנשים העגלגלות, ובעת הצורך, חברי מסבים את תשומת ליבי למישהי נשית מאוד שעוברת בסביבה וטרם הבחנתי בה. אני וגברים רבים אחרים אינם מתביישים בהעדפתם השונה, ולראייה, "הניק הוירטואלי" הוא אכן שמי, והדוא"ל שלי אינו מוסתר מעיני אף אחד. אולי הדבר יפתיע אותך, אבל אני מכיר עוד כמה וכמה אנשים כמותי, שאינם מתביישים בבת הזוג הגדולה, וה"סוטים" בעיניהם הם אוהבי הנשים השדופות. אני אוהב נשים שמנות, אני אוהב נשים אמיתיות, ואין טעם, צורך או סיבה להסתיר אותן מאחורי פרגוד הבושה. נשים גדולות הן נשים ככל הנשים, ולעניות דעתי, גבר שמחביא את זוגתו המלאה, הגבריות היא ממנו והלאה. חבל לי שנתקלת בגברים הלא-נכונים, אלו שמסתירים, מתחמקים ונכנעים לנורמות חברתיות מעוותות. דעי לך שלצד הבורחים יש גם את אלו שאוהבים אתכן שמנות ומלאות וגאים בכך. בתקווה שלא תשמיצי את כל הגברים חובבי השמנות, אנחנו בסך הכל די נחמדים...
שלך, עופר

השמנה

New member
אח...אח..אח

עופר.. אני חייבת לציין שרגשת אותי!!! וכמי שעדיין מנסה לעכל את זה שמסתובבים איתה בגאון בראש חוצות, למרות גודלה העצום הרך והיפיפה.... אני עדיין מתרגשת כי אני לפעמים צריכה לצבוט את עצמי ולהזכיר לעצמי שאני לא חולמת... וזה תמיד כיף לשמוע, וכיף לדעת שגם עליי מסתכלים... אז תודה אחת שמקווה להיות בקיץ הקרוב בים, רק עם בגד ים....

maymay

New member
מניסיון, את יכולה ללכת עם בגד ים

גם במידות הנוכחיות (וזה מבלי להכיר אותך), רק צריך לדעת ללבוש את הסגנון המחמיא והנכון, ולא להלחץ לתוך מיני מיקרו בגד ים של בנות 12. עד לא מזמן הייתי הולכת לים עם בגד ים שלך תחת האילוזיה שזה מסתיר את הבטן. אמהמה? יום אחד, במדידות סתר שביצעתי בחנות בגדי ים גיליתי שדווקא בגד ים של שני חלקים יותר מחמיא, ותתפלאי לשמוע כמה גברברים משתגעים על הבטנונת המתוקה שמציצה מעל לחלק התחתון של בגד הים

למעלה