אנשים מדהימים!!!

shiraz2

New member
אנשים מדהימים!!!

היי מתוקים!!! כמה התגעגתי!!!!!
שלא הייתי פה בכלל, עוברת עליי עכשיו תקופה ממש קשה, אני מקווה לטוב אני מרגישה שאני נגררת למחלה שוב, ואני לא יודעת איך לעצור את זה. היום נשקלתי- עליתי קילו וחצי!! אני לא מבינה למה ואיך?!?! אני אוכלת רק דברים בריאים, שום דבר משמין אני עושה ה-מ-ו-ן ספורט ואין לי מושג מה קורה עם הגוף שלי. התזונאית שלי אמרה לי שהגוף שלי לא מאפשר לי יותר לרדת. הוא פגוע מכל מה שעבר עליו ואני יכולה עכשיו רק לעלות. ואני ממש לא צריכה יותר לעלות. אין אני לא יכולה יותר להוריד מהכמות אוכל שאני אוכלת כי אני אוכלת גם ככה מעט, ולמחלה אני לא רוצה לחזור. אני מיואשת.
אני מצטערת, לא התכוונתי להוציא את זה עליכם- כולכם פה בתקופה ממש טובה כמעט כולם יורדים במשקל ומצליחים ואני לא רוצה להרוס לכם את זה!!! מקווה שיצא לי להיכנס יותר, אוהבת אותכם כל כך ואני כל כך גאה!!! שירז

טוניה

New member
מדהימה שלי!!!!!!! ../images/Emo68.gif

כמה שהתגעגעתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
שלחתי לך את ה
שלי במסר!! קיבלת אותו?! חוץ מזה מה שלומך?! איך את מרגישה?! הכל בסדר?! כמה שהתגעגעתי אין לך מושג!!!! זה הכל מרוב אהבה!!!!
אני

על מה ../images/Emo52.gif?!

אין לך על מה להצטער, שירזוש!!! כ"כ לא!!! קודם כל, שתדעי, שממש הרגשתי בחסרונך... אפילו בהודעה אחת למטה, תסתכלי, שאלתי איפה את, כי ממש התגעגעתי וממש היית חסרה כאן!!! אז טוב לראותך כאן שוב, ילדה!!!
דבר שני, בקשר למחלה... שירזוש, נו באמת, את יותר חזקה ממנה! אל תחזרי אליה!!! אל תתני לה להשתלט עליך שוב, את שומעת?! אל, פשוט אל!!! היא לא שווה את זה...
שירז, כ"כ עצוב לי לראות אותך, את ה
שלי, נובל ככה. והכי נורא, זה שאני מרגישה שאני לא יכולה לעשות כלום בנידון!!! אז באמת, לא יודעת כמה זה יעזור, אבל אולי
קטן יעזור בקצת?... קצת, רק קצת... לא הרבה... שירזוש, יש לי כ"כ הרבה מה לומר, אבל פתאום המילים ברחו, ואני לא יודעת מה להגיד, מה לעשות כדי שלא תחזרי אל המחלה, כי תראי, תראי איך היא גורמת לך לעצב ולבלבול, איך היא פשוט גורמת לך, ל
מדהים שכמותך (פרח שלי, שיהיה ברור!)
לנבול ככה... מגיע לך לשמוח, מגיע לך לחייך, מגיע לך לצחוק, מגיע לך להנות, מגיע לך הכל!!! את כל הטוב!!! והמחלה הזאת... אררררר!!!!!!!! המחלה הזאת רק עושה לך רע, גורמת לך לבכות, גורמת לך להרגיש רע עם עצמך ובכלל... למה, שירז, למה??? תגידי לי, למה??? את יותר חזקה!!! שירזוש, תילחמי בה, תאבקי בה!!! אין לי ספק שתנצחי אותה!!!
וכן, אולי מה שאני כותבת עכשיו מתאים יותר ל"הפרעות אכילה", אבל זה פשוט מה שהמילים מקלידות כעת על המקלדת, ואני לא רוצה לעשות escape ולמחוק את זה, כי כל מה שנכתב כאן, נכתב בסערת רגשות, ומהמון המון דאגה, רק כי אני אוהבת אותך כ"כ!!! זה לא מספיק?...
שירז,
שלי, אין לי עוד מה לומר, אבל... אבל תקחי את החיבוק הזה ששלחתי לך (ואת יודעת מה, אני אהיה לארג´ית ואשלח לך עוד אחד
)
ותחשבי עליו, תחשבי על כמה אני דואגת... אולי זה יגרום לך להיות חזקה ולצאת למחלה כנגד המחלה. מקסימונת... אני מתה עליך!!! שלא תעזי לשכוח את זה!!! אל תנבלי לי!!! כי אז גם אני אנבול... אוהבת עד אין סוף, עדי

למעלה