אנשים! מחר הים טוב...

rondadon

New member
אנשים! מחר הים טוב...../images/Emo6.gif

ואני הולך לז´רז´ר....

paluta

New member
הדייג אתמול והיום

אתמול (שבת) היה דייג גרוע בבוס אבל חגיגה למזרזרים - ראיתי כיצד הם תופשים עם פתיון חי ( דגי להקות הבורי) היום היה אחלה המון סרגוסים לדייגי הבוס ואכזבה למזרזרים כל האמור בראש הנקרה

biker_il

New member
על הפנים

הים הגלים והכל היה נראה טוב אבל לא היו דגים אנשים עם רשתות לא תפסו כלום (כמה ארסים) אבל היה לי קטע גדול הוצאתי לברק של 8-9 קילו אבל מת הוא צף במים אז זרקתי את הז´רז´רה עליו ותפסתי אותו איזה דייג אחד עם רשת לקח אותו כי הוא אמר שהזימים עדיין אדומים אז אפשר לאכול אותו לא יודע אם זה נכון או אבל אני לא אוכל נבלות בקיצור דייג לא היה אבל היה קטעים ביי

אוריא

New member
זימים אדומים.

טוב עשית שלא אכלת. מי יודע מה עבר על הדג הזה ולמה הוא מת. ובכלל דגים זה דבר שמתקלקל מהר. בקשר לשיטה. דבר ידוע הוא שככל שהדג טרי יותר הזימים שלו יותר אדומים. אבל צריך להזהר, כשהולכים לשווקים לקנות דגים, הסוחרים כמובן מכירים את השיטה ויש דרכים להפוך את הזימים לאדומים יותר.

rondadon

New member
רוע לב...

גועל נפש!!! הלכתי בשעה 6 בבוקר, ואחרי בערך 10-20 דקות תפסתי משהו... די רחוק, בערך 20-30 מטר מהחוף (ז´יז´ור) וסירת דיג עם רשת עברה במקום בדיוק באותו רגע ואני צעקתי והתחננתי מהחוף שיעצרו לשנייה...אבל לא!!! חס וחלילה שיפסידו כמה ארסים!!! בקיצור איבדת דג שאני מעריך שהיה בין קילו לקילו וחצי (לפי הכוח) וז´רז´רה של 15 שקל... נבלות!!!

למעלה