אנשים, שימו לב-

Outlast

New member
אנשים, שימו לב-

הרגע נאלצתי למחוק שרשור שלם (טוב, 5 הודעות בערך, אבל זה לא משנה...) בגלל ספוילר שהיה הורס את כל העונה להרבה מכם. אני מבינה שיש אנשים שלא מכירים את חוקי הפורום הזה או חוקי פורומים בכלל, אבל באמת, לפני שאתם מתחילים לכתוב, תסתכלו קצת מסביב! הודעת המנהלת- כללי הפורום. טאג ליין- כללי הפורום. אנשים שכותבים ספוילרים- עושים את זה עם אזהרה. Watch and learn!!! אני אשכתב את הכללים שבטאג- ליין, אבל בינתיים- תחשבו קצת על אחרים ואל תהרסו להם... תודה, יום נעים, וקצת תגובות על הפרק של אתמול! אגב, רק בעיניי ברנדון נורא חמוד? טוב, אולי, אני מיוחדת...

guyt7

New member
אני מצטער שהרסתי!

כ"כ לא התכוונתי! על כל מקרה, זה לא יקרה שוב, מבטיח!

מאוחר מדי בשבילי ../images/Emo46.gif

באמת תהיתי אם להסתכן ולהיכנס לפורום הזה כי בדיוק מזה פחדתי
למזלך אחד מהעיתונים כבר הרס לי חלקית לפני כן, בזה שנתן פרטים מזהים בקשר למנצח/ת.

guyt7

New member
אבל אל תשכחי...

עדיין יש את העניין של הדרך שבה הושג הניצחון! אפילו שכבר יודעים מי ניצח. אולי יודעים מי מנצח אבל לא כותבים את דרך הניצחון, שזה המשחק עצמו!

נכון, ב"הישרדות" הראשון ידעתי מי

ניצח ועדיין סיקרן אותי לדעת איך. למען האמת, לפני שקראתי מי ניצח נשבעתי שאני לא אראה את התוכנית הזאת, אבל ברגע שכתבו מי ניצח וזה שהוא ממש לא היה נחמד ופופולרי, הייתי חייבת לראות איך הוא הצליח. בכל אופן, אני מקווה שאחרים יזהרו בעתיד.

Outlast

New member
../images/Emo58.gif בהודעה מעליי...

אני לא מוחקת, אלא רק שמה אזהרה, אבל את מבינה שגם רמזים כאלה יכולים להרוס? אני מבקשת- שימו
מעל כל הודעה עם איזה שהם פרטים על המשך התכנית.

mishmesh

New member
לא, אבל ../images/Emo58.gif

את כתבת שמי שמנצח הוא לא נחמד ופופולרי, וזה אומנם לא ספוילר מלא אבל זה רומז. ואת גם אמרת שזה בן אז זה גם די הורס...

אבל דיברתי על הישרדות 1. זו השאלה

שלי. האם כאן שמים ספוילרים על כל ההשרדות או רק על השלישי והרביעי?

mishmesh

New member
אהההה, זה נראה כאילו דיברת

על העונה השלישית... בכל אופן, צריך רק ספוילרים על העונה הרביעית ופרקים שעוד לא שודרו של העונה השלישית...

דיברתי על ריצ´רד.

ואיך לא התכוונתי אי פעם לראות את התוכנית "הישרדות" ואז היתה כתבה עליו במוסף סוף השבוע והסתקרנתי לראות איך הוא ניצח.

alanis guy

New member
בהישרדות השני

זה היה צפוי. מהשנייה שהעיפו את אליזבת´ אמרתי לעצמי, שטינה תיקח, כי ראו את זה עליה. ואגב, אם מישהו יודע פה מי המנצח, הוא יכול אולי לשלוח לי מסר, אני מעוניין לדעת כי זה טוב לאיזה עבודת חקר שאני עושה. תודה. AG

KoKolita

New member
אוף...

אני די מאוכזבת... כי גם בהישרדות 1 וגם ב2 ידעתי מי המנצח, וזה די קלקל.... אז סופסוף אמרתי בהישרדות 3, אני לא רוצה לדעת! ואז.. ארר... טוב, לא נורא, אני סולחת... :)
אבל מי שיעז לגלות לי על השרדות 4...!!!!!
סיוון

shirakl

New member
אני ממש מצטערת

ממש סליחה. בשביל זה שמתי את הסימן של הספוילר, חבל שהסתכלת, אם לא רצית לדעת... (בהודעה שעליה עניתי ביקשו במפורש לדעת מי המנצח ואם היית קוראת אותה היית יודעת שזו כנראה תשובה לשאלה). בכל אופן, ממש סליחה...

למעלה