אנשים

אנשים ../images/Emo10.gif ../images/Emo7.gif

היום היה היום הכי רע בחיים שלי, הכי עצוב, הכי כואב.. אני וחברה שלי נפרדנו.. זהו, זה נגמר.. ניסיתי למנוע את הפרידה, אך לא הצליח.. המרחק הפיזי גבר על כל האהבה
.. אני לא יודעת מה יהיה הלאה. לא יודעת מה לעשות. לא יודעת אם אי פעם אני עוד ארצה להיות עם בחורה.. אני אוהבת אותה וקשה לי לחשוב על הימים שיעברו בלי ברכת הבוקר שלה, בלי הלילה טוב שלה, בלי כל המילים שהיינו אומרות אחת לשניה.. יהיה לי קשה לשרוד..אבל אני אנסה... אתם בטח אומרים לעצמכם "נו ו..סה"כ אכזבה".. אבל אתם לא מתארים לעצמכם את המשמעות שלה בחיים שלי. או את המשמעות שהיתה לה בחיים שלי. אולי עברתם את זה - אחרי הכל כל אחד עבר לפחות אכזבה אחת בחיים.. היא הייתה והיא עדיין האהבה הכי גדולה שהייתה לי, שיש לי, ושתהייה לי בחיים. כתבתי לה משהו במייל ואני מקווה שהיא תדע להגיב.. תגיבו גם אתם.. אני לא יודעת איך להתחיל, גם לא איך להמשיך, מהשיחת טלפון שבה אמרת שזהו, זה נגמר אני לא מפסיקה לבכות, עברתי המון פרידות בחיים, ואני שונאת אותן. הפרידה ממך, אהובתי, הייתה הכי קשה. אני מנסה להבין אותך, את השיקולים שלך.. אולי הבכי שלי נובע מאנוכיות מצידי- אולי לא התחשבתי בך מספיק- לא הפגנתי מספיק רגשות, או אולי הפגנתי יותר מידיי.. אני מנסה להפסיק, לעצור את הדמעות, אך הן זולגות... אני רוצה להפסיק לבכות, העיניים שלי נפוחות מדמעות, הגרון יבש, הראש כואב, אני מרגישה כמו סמרטוט, מרגישה שלקחו את הלב שלי ושברו אותו, שברו אותו לרסיסים קטנטנים ששום דבק לא יכול להדביק, יצאת לי מהחיים במהירות בה נכנסת, אמרת שאת אוהבת אותי אבל הכאבת, נכון שההגיון אמר לסיים את הכל, אבל כשאוהבים מקשיבים לקול של הלב. אותו הגיון שבר אותי, אותו הגיון רמס אותי.. אני רק מחכה שתגידי מילה אחת ובודדה, מילה אחת ואני שלך בחזרה...
זהו אנשים... סליחה על שפיכת ה
הזו. הייתי חייבת לפרוק. -אני-

NaughtyBoy

New member
אני ממש מרגיש את אותו המצב...

ניפרדתי מחברה שלי לפני שבוע ואני כל הזמן בוכה אני לא יכול לחשוב על מישהי אחרת וממש מרגיש על סף יאוש... אני כל כך מתגעגע ורוצה להרגיש אותה ללטף אותה לנשק אותה ולנשוך את השפתיים החושניות שלה. אני כל כך אוהב אותה אבל כניראה שהיאכבר לא אוהבת אותי היא היתה עבורי כמו חלום שהפך למציאות, אני אוהב אותה כל כך שאני ממש בוכה כל פעם שהמחשבה עליה חולפת לי בראש. הלוואי שהייתי יכול להמחיש לה את מה שאני מרגיש כלפיה... אני כבר לא מכיר את עצמי ולא יודע מה לעשות בילעדיך. בכל מקרה מקווה שתסתדי ותמצאי אהבה אחרת ושתרגיש הרבה יותר טוב כי חיים רק פעם אחת... בהצלחה. בר אביב.

מכירה טוב מאוד את המצבים המסריחים

האלה.... אבל תאמינו לי זה כואב רצח... ואתה לא יכול להפביק לחשוב על זה..... אבל בסופו של דבר כמה זמן שזה לוקח- אתה מרגיש חדש ומתחיל דף חדש.... כואב אבל עוברים את זה אז מתוקונת יהיה טוף ממי...... מבטיחה..... אוהבת דנה.

מדליקונת...

אני עדיין לא הרגשתי את הכאב הזה שמישהע או מישהו שאני אוהבת עזב אותי.. אני זאת שהייתי בצד השני..היו לי פעם חששות שיעזבו אותי וזו הרגשה ממש רעה..מקווה שיהיה לך טוב..להתגבר?? לא יודעת לפעמים לא רוצים כי אוהבים.. ואגב...גם בצד העוזב ממש לא קל...

לכולם..... ../images/Emo24.gif

תודה על הנסיונות לעודד... אני מקווה שהיא תתקשר ותגיד שהיא רוצה שנחזור.. -*אני-*

הרגשתי בדיוק אותו דבר

לפני שבועיים. אין מילים שיכולות לתאר את ההרגשה. חוץ, אולי משיר שכתבתי בתוך סערת הרגשות: שוּכִי נטוע היה שוכי בארץ טרשיתךָ ומי הבעל פיכּוהוּ ויהי לאילן נושא פרי. ותנשב לה רוח קדים ויִתַּקוּ שורשי אילני מאדמתךָ ועתה, מתייסר שוכי על הקרקע ומפירותיו ניגר עסיס ארגמנם. הזלף-נא ממעיינךָ למען יִטַּב לשוכי הדואב. -נובמבר 2001

למעלה