אנשימים =]

אנשימים =]

הכותרת נראית כמו אנטישמים בהתחלה =\ בכל מקרה... בקשר למפגש קוספליי הזה ב26[?] מי בא? יהיה נורא נחמד כזה לפגוש את כולם וזה, צריך לעשות איזה משהו שנזהה אחד את השני כי יהיו הרבה אנשים לפי מה שהבנתי... ואם למישהו יש את הקישור עם הפרטים זה יעזור נורא כי אני לא מוצא =\ *נוב* ); וזהו D:

Reyoga

New member
גם אני לא - אבל יש לי את הפרטים

פה:http://c.1asphost.com/DBZgirl/APCC/apcc.html

juggernaut

New member
עומר אני אתה ואופיר מתחפשים

לחתולים הסמוראים בסוף <_<?

נגטיב =\

יש לי כבר תכנון X: ויש לי כבר מכנסיים מוכנות! D: איפה אפשר לעשות כזה הד פרוטקטור?
יעני למי אפשר ללכת שיחרוט את זה וכמה זה בערך עולה?

יש לך מכנסיים מוכנות? *.*

אני רוצה לראות! :} תצלם ותשלח לי =] והד פרוטקור?.. אמ.. אתה יכול לקנות את החומר הזה, נו.. מה שמו >_>' חומר כזה שאפשר פשוט לכתוב עליו ואז לתפור את זה או משו.

Ashaman

New member
הד פרוטקטור...

קח נייר אלומיניום ותקפל אותו עד שיהיה עבה מספיק לדעתך, ובצורה המלבנית של ההד פרוטקטור, אח"כ קח עט או משהו ותסמן עד שיצא יפה כמו שאתה רוצה, אח"כ קח סכין יפנית ותחרוט בעדינות לאורך הקווים כמה פעמים עד שיהיה שקע דק, אח"כ קח עיפרון ותכניס אותו לתוך החריצים כדי לעבות אותם ושיהיה אפשר לראות את זה בלי להתאמץ, ולבסוף אם מתחשק לך תעטוף את זה סביב חתיכת קרטון מלבנית. GOODLUCK =)

"קח נייר אלומיניום ותקפל אותו עד

שיהיה עבה מספיק לדעתך" צריך לפחות גליל שלם =\ מניסיון הנייר אלומיניום ממש ממש דקיק

אני אולי באה =]

במיוחד כדי לראות את התחפושת שלך ;] חחח.. אם אני באה אז אני אהיה עם אחותי, ונהיה מחופשות למין נסיכות כאלו P:

shadow XD

New member
אותנו אפשר לזהות בקלות עם הג'קט

שלי והסמל שהיה לך על החולצה.... אלא אם כן לא יראו אותי כי אני קטנטונת וכולם יסתירו אותי... ^^" הבעיה היא איך נזהה את האחרים??

למעלה