אספקת ג'ל כביסה ל-3 שנים ב-
|תפוז|

אספקת ג'ל כביסה ל-3 שנים ב-
|תפוז|

|אוכל|
המומחית לתזונה נכונה לשירותכם יש לכם שאלה לגבי התזונה שלכם, בעיות במערכת העיכול, הפרעות אכילה, תזונת ספורט
|?|
נילי איזנברג היא דיאטנית קלינית בעלת ניסיון במגוון תחומים. שרשרו לה שאלות בנושא תזונה נכונה ובריאה ונילי תענה על הכל היום בשעה 15:00
|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=132&messageid=162749623
|פטיש|
זכויות נכים: מחלקת ניידות בעקבות הקושי בהחלפת רכב של בעלי מגבלה והתשלומים הגבוהים על אבזור, כמו גם נושאים רבים נוספים - נארח את הגב' טליה ליאור, ממחלקת ניידות, המוסד לביטוח לאומי. טליה תענה על שאלות בנושא ניידות ביום ראשון הקרוב בשעה 12:00. http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=286&messageid=162816451
|שי|
שתפי בהמצאה חדשנית וקבלי אספקה שנתית
|!|
יש לך רעיון להמצאה הבאה שתחסוך לך זמן וכסף יקרים
|?|
ברז ביתי שייסגר לבד כשלא בשימוש ויחסוך מים או עציצים שישקו את עצמם? ספרי לנו על הרעיון שלך ואולי תזכי באספקת ג'ל כביסה של עד שלוש שנים
|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=2087&messageid=162823646
|בית|
הגיע הזמן לשדרג את הבית
|!|
מתכננים עיצוב חדש או שיפוץ לבית שלכם
|?|
גולשי תפוז מקבלים הזמנות זוגיות לכנס עיצב ושיפוץ הבית
|!|
בכנס תוכלו להכיר את כל הטרנדים והטכנולוגיות החדשות וגם לקבל ייעוץ בחינם ממומחים בתחום. http://www.tapuz.co.il/miniSites/building

אף אחד לא כותב על הפרק?

סוף סוף נפטרנו מפינקס הקטן והוד מעלתה! לראשונה לא ממש שמתי לב למגמתיות (דרך מרוככת לומר "התערבות הפקה") בשאלות של הסוף, וגם נפטרנו מהעריכה הטיפוסית שבה השטן יוצא מהיפה המודחת. כנראה זה בגלל שמרגע שנטלי ושמעון עזבו, נגמרו הניצבים.

אפילו את מוריה, מהרגע שנפטרה מהקרניים שהיו לה עד עכשיו והגיעה לעשות את העבודה - להשתנות, אני מתחיל לחבב. דדי וג'ולי מקבלים עכשיו עריכה חזקה, ואדי ומשי עדיין הזוג האהוב עליי. אה, והרומן בין שירלי וראובן (שהיה צפוי בטירוף) זה הדבר הכי טוב בעונה

נהורית1

New member
שוב עולה הטימטום כמה מדרגות.

בלונדינית וטיפשה כבר אמרנו?
אני לא מבינה איך ההפקה עדיין מחזיקה
את הסופר טיפשה הזו שחוץ מאההה
ומאאאא לא יוצא לה מהפה שום דבר מובן
והגיוני. מה שמה בכלל?

matanbil

New member
זה דווקא מוסיף - לרייטינג

צריך לעשות לה תרומת מוח

לגבי ההעפה של ויקטור והשליטה שלו - הגיע הזמן. נמאס ממנה לגמרי
סוליד סנייק, מה הכוונה בכך שדדי וג'ולי מקבלים עריכה?

מתמקדים ביחסים ביניהם

דרך אגב, חובה להשאיר את שירלי לא רק בגלל ה"רומן" עם ראובן - אני רוצה לראות אותה במייקאובר.

N o R i K o

New member
הפרק הזה עשה לי את היום

אחרי דיכאון הפסיכומטרי ששקעתי בו

מתה על ג'ולי ודדי, דדי בפרט, הוא כזה נסיך.
שירלי הרגה אותי מצחוק, וגם ראובן... דווקא תמכתי בשירלי\ויקטור

משי צריכה כאפה לפנים. האמת שהיא נראתה די מזעזע במשימת החדשות עם הלא יודעת מה עבר לה על השיער... שתצא כבר מהסרט שהיא הדבר הכי טוב בעולם @_@
שמחה שסיון עפה, קצת עצובה על ויקטור אבל אין ברירה... העיקר שג'ולי ודדי באיתנם

אני קוראת סמויה בפורום

אבל בעקבות העזיבה של ויקטור וסיוון לא יכולתי שלא להגיב...
אני דווקא מאוד שמחה בשביל ויקטור שהוא וסיון הפסידו , לדעתי ההתנהגות של סיוון כלפיו הייתה ממש אכזרית ופוגעת. במקום להעלות לו את הביטחון ולעודד אותו, היא פשוט רמסה והשפילה אותו בכל דרך אפשרית... ממש כאב לי לראות מה היא עשתה לו. בסה"כ ויקטור נראה לי בחור דיי נחמד שנפל על מישהי שניצלה את חוסר הביטחון וטוב הלב שלו...

an addict

New member
גם אני קראתי בלי להירשם עד עכשיו...

מה זה "נפל על"? הוא בחר בה. ההפקה עתה טעות כשהם נתנו לו לבחור, לפחות אם רוצים לראות את טובתו (מה שסביר להניח פחות מעניין אותם). מסכן... קשה לראות אותו בלופ הזה. הייתי מתה לראות אותו שם אותה במקום. היה צריך לבחור בדניאל. לסיוון גם היה פוטנציאל להשתנות. כשויקטור כן ניסה לבוא ולהגיד לה משהו היא דווקא היתה פתוחה לשמוע יותר משציפיתי. היתה צריכה לקבל מישהו כמו אלון משנה שעברה שהיה מעמיד אותה במקום, לאט ובטוח... שניהם הפסידו מהזיווג הזה.

ziv86

New member
כמה דברים על הפרק

כל הדברים הם דעתי האישית

- הפרק הזה היה הכי טוב מכל העונות (מלבד הפרק הראשון שבכל עונה שם יש את המבחני אישיות והצגת החנונים ליפות, שלזה אין תחרות)

- אני עוד לא הבנתי, וכבר כתבתי את זה, ואף אחד לא הגיב לי על זה, ואני אחזור על זה - למה לעזאזל מוריה התנפלה על משי בפרק הקודם, הרי פרק קודם לכן מוריה ונמרוד העמידו את אדי ומשי!?

-שגיליתי שהמועמדים הם דדי וג'ולי וסיון וויקטור ישר נזכרתי שבפתיח רואים את סיון וויקטור על אופניים קטנות כאלה ואז התבאסתי שהזוג האהוב עליי הולך לעוף.. כנראה שזה חלק מהמשימת גלגל הצלה שתהיה בהמשך העונה (או שחלילה פספסתי את הסצינה הזאת והיא כבר קרתה?)

- דרך אגב שמתם לב שדדי וג'ולי וסיון וויקטור זכו ביחד במשימות באותו פרק שלא היתה הדחה, והיום הם שניהם מועמדים!

- לנמרוד ומוריה אין מזל עם השליחה להדחה, כל מה שהם שלחו חזר עד עכשיו (לעומת סיגל ויבגני שכל מי ששלחו להדחה עף הביתה

- הייתי כותב עוד דברים על הפרק אבל זה דברים רעים (לא על הפרק אלא על הנפשות הפועלות) אז אני אוותר

- ולמה לא הראו את ראובן מתחיל עם בנות?

ziv86

New member
אה בעצם

כן היה לראובן חצי דקה שהתחיל עם מישהי

ודעתי על הפרק

היה פרק הורס! הכי קרע אותי ששניה אחרי שאדי קיבל מספר טלפון מבחורה, הוא עבר להתחיל עם הזאת שלידה

את משי בת הזוג שלו אני לא סובלת. היא הבחורה שהכי עפה על עצמה, למרות שבתאכלס, היא נראית הכי פחות טוב משאר הבנות (אם לא מחשיבים את שירלי, כן?).
אני מרוצה מההדחה.. ויקטור עשה טעות שבחר בסיוון ושילם את המחיר. התוכנית לא ממש העלתה לו את הביטחון, כי אם להיפך. סיוון זלזלה בו לאורך כל העונה (והוא לא ממש הבחין בזה) ואני שמחה בשביל ויקטור שההדחה הזאת קרתה.
שירלי וראובן כאלה חמודים, כמה רציתי שיהיה ביניהם משהו.. חבל שהרס.
והזוג הפייבוריט שלי? ג'ולי ודדי, כמובן. דדי עושה לי את העונה

אין מצב

יש שתי מסכנות מתבקשות ממשימת החדשות :

1. זה מבוים מאלף ועד תף
2.הן סובלות מליקויים קוגנטיבים ממש חמורים (לא לדעת מי זה מובראק, לא מבינות רצפים לוגים הכי פשוטים שיש שילד בן 8 אמור להבין בלי בעיה)
3.ההורים שלהן נעלו אותם במרתף ולרגל התכנית הם שוחררו לראשונה .

התשובה הנכונה היא כנראה תשובה א,.
אין מצב שלא !!

דדי הכי הפתיע אותי חחח

StriX Starlight

New member
אני מתחילה להשמע כמו תקליט שבור.

אבל הניפויים הללו מושלמים מכדי להיות אמיתיים.
אני נהנית מהם יותר ויותר בכל פרק.
בפרק הנוכחי זה הגיע לכדי ניתורים באוויר מרוב אושר.
מה שכן, לצערי זה לא יימשך לנצח.

מתישהו יתחילו להעיף לי את הפייבוריטים ואז אני אהיה עצובה וממורמרת..
אבל בינתיים - חלום ליל קיץ.

לא נתפס לי שהכלבה המרושעת הזאת איננו.

חשבתי שוויקטור דווקא קלף חזק של ההפקה.
כנראה שמשבצת המותק שמורה לאדי ולו בלבד.

המעמד של דדי וג'ולי רק הולך ומתחזק.
והיא מגלה עוד ועוד אנושיות וחמידות שלא חשבתי למצוא בה.
אני עוד עשויה להסכים עם דדי שמעיד עליה שהיא אדם טוב שקל לחבב...

מעניין שבאולג אף אחד לא נוגע.
לא בנצחונות, אבל גם לא בניפויים.
אני דווקא לומדת לחבב אותו. זה לוקח זמן, אבל היחס שלי כלפיו מפשיר ללא ספק.

וראובן אהבת נפשי
. ההבעות, ההלצות והמתיקות הזאת. אני לחלוטין יכולה להבין את שירלי עם הקראש שפיתחה עליו. אי אפשר להאשים אותה.
מזל שיש את שיר בסביבה. ההפקה לא יכולה להרשות לעצמה לוותר עליה, כך שהם יהיו בסביבה עוד הרבה הרבה זמן.

העונה הזאת מסתדרת לי הרבה יותר ממה שהעזתי לקוות.
כל הסחלה מתנקז החוצה מאוד מהר ואנחנו נשארים עם מתמודדים שמעלים חיוך על פניי כל פרק מחדש.
אפילו למוריה הערסית הזאת יש את רגעי הזוהר שלה.

אני מרוצה, בכל מקרה.
(רגע של סיגל) ןמה יותר חשוב מזה? (רגע של סיגל/)

memee2

New member
זה ממש מוזר שהוא חושב שהיא אדם טוב

הרי הוא פעיל אנונימוס, והיא חובבת פרוות. איך זה מסתדר?!

קרקלה

New member
פעילי זכויות בע"ח רגילים לחיות בקרב אוכלוס

שפוגעת בחיות. לא רק (ולא בעיקר) בענינים כמו צריכת פרוות. אכן, פרוות הפכו לסמל של ניצול בע"ח, והאכזריות בתעשייה זו אכן מזעזעת. אבל הסמל נוצר, בין השאר, כי פרוות הן מטרה נוחה: קל ביותר לוותר על פרוות- כמה אנשים את מכירה שמשתמשים בהן? לעומת זאת, כמה אנשים את מכירה שאוכלים את בעלי החיים ואת תוצרתם, שהופקה בסבל רב? לא צריכים ללכת רחוק ולמצוא דווקא את המעטים שמשתמשים בפרוות; תעשיות הבשר, החלב והביצים פוגעות בקנה מידה גדול הרבה יותר מתעשיית הפרוות, ומביאות לסבל עצום של מיליארדי חיות משק בכל רגע נתון.

האם המסקנה צריכה להיות שכל אלה הפוגעים בבע"ח הם אנשים רעים? לכל צמחוני יש חברים וקרובי משפחה אוכלי בשר. הוא עובד איתם, לומד איתם, חולק איתם חדר ב"יפה והחנון". האם הם בהכרח "רעים"? את יודעת מה, מעטים הצמחונים שנולדו כאלה. מה עם האדם שהיו לפני שהפכו לצמחונים? האם אז היו אנשים "רעים"? המציאות היא, שאפשר לעשות מעשים טובים, ועדיין להיות אדיש לגורל בעלי החיים. למעשה, בני אדם עושים זאת כל הזמן.

למרות שהדבר מפתה, אסור לאוהבי בע"ח לחשוב שאלה שלוקחים חלק בסבל הם רעים. אם יחשבו כך, יהפכו לשונאי אדם מהר מאוד. הם גם לא יטרחו לנסות לשכנע אחרים שיש דרך אחרת, כי מה הטעם לדבר עם אנשים "רעים"? גם כשאנשים שותפים לניצול בע"ח וגורמים להם לעוול איום, עדיף לראותם כ"לא מיודעים". כולנו גדלנו בחברה שדוחפת אותנו לצרוך מוצרים מהחי, מסתירה מאיתנו את העובדות המדממות, ומרגילה אותנו לראות בבעלי חיים כלי לשימושינו. דווקא האמונה ביכולתו של האדם לבחור בטוב, היא זאת שצריכה להניע פעילים לזכויות בע"ח.

למעלה