אספקת ג'ל כביסה ל-3 שנים ב-
|תפוז|

memee2

New member
אני יודעת את כול זה

אבל אני מכירה פעילי זב"ח, ולא חושבת שהם היו לוקחים בקלות מישהו שמתגאה בלבישת פרווה ולא מבין מה הבעיה עם זה. נכון שזה שווה לכול שאר התעשיות, אבל איכשהו נוטים לקחת את זה הכי קשה, כי באמת הכי קל לוותר על זה ולהבין שזה פוגע. לדעתי זה בורות לא להבין את זה.

קרקלה

New member
בורות בפני עצמה אינה פשע

יש אנשים שאין להם ידע, שחוש הביקורת שלהם לא מפותח, ושמעולם לא הקדישו כל מחשבה לנושא זב"ח. במיוחד סביר למצוא כאלה בקרב אלה שחושבים שאין קשר בין שמש לאור, או שפיליפינים צריכים להישאר בארץ כי הם כבר רגילים לגהץ לנו את הבגדים*.

*ולמרות זאת, אני לא חושבת שדין ג'ולי צ'יקו כדין שיר ישר.

שלום!

איזה כיף שיש פורום היפה והחנון, לא חשבתי שמישהו מלבדי צופה בתכנית...
אז ככה, הקטעים הטובים ביותר בעיניי היו כמובן משפטי הפתיחה המטורפים של דדי. כא-הא-מובן שהייתי מביאה לו את המספר שלי, ללא היסוס. לדייט הראשון אף אסכים לשבת בפינה חשוכה. לנצח.
הקטע השני האהוב עליי, הוא הפנים של סיגל כשיבגני נדחה על ידי הבחורה בחדר הכושר. יש לסיגל, בעיניי, את הפוטנציאל הגדול ביותר להשתנות מכל שאר הבנות. מצד אחד היא מספרת על לעג מתמשך לשמנים במשך כל ילדותה, ודואגת להציק ליבגני שיתחיל דיאטה, ומצד שני ניתן היה לראות בבירור את הכאב וההזדהות עם יבגני ברגע הדחייה.
אז נכון שיש לה צחוק בלתי נסבל, אבל אפשר לראות שהיא אדם טוב שצריך קצת הכוונה.

ולסיכום: שיר.מוכרחה.לעוף.
צר לי על ראובן, אך בכל פעם שהיא מדברת, אני מרגישה איך הנוירונים שלי מבצעים התאבדות המונית.

auah vfuxht

New member
דעתי על הפרק...

קודם כל משימת הבנות-באמצע המשימה קמתי והכנתי לי קפה. אין מה לעשות,זה כבר משעמם אותי.
לא מצחיק אותי בחורות שמשחקות אותה טיפשות.באמת שלא.
חיכיתי לקטע שהבנים יתחילו עם הבחורות-האמת הופתעתי לטובה!הייתי בטוחה שאף אחד לא ישיג מספר.
אני לא מחלקת את המספר שלי בחופשיות, והיחיד שהייתי נותנת לו מספר מזוייף הוא דדי (דווקא יצא חמוד).
הבנים ושירלי הפתיעו אותי לטובה.
וגם מייקל.לאט לאט הוא נפתח, תומך בבת זוגתו, מביא עצות טובות (לנסות עוד ועוד עד שמצליחים), והוא ממש יצא חמוד.
חבל שהם לא ניצחו באף משימה.
בקשר ל"רומן" בין שירלי לבין ראובן: מצד אחד היא מתוקה אמיתית, כנה ופתוחה לאהבה. אהבתי מאוד שהיה לה האומץ לספר לו על רגשותיה.
מצד שני, היא פדחנית! היא בת 26 או משהו כזה והוא ילד בן 18! אני בת 26 ולא הייתי יוצאת בגיל הזה עם ילד בן 18-מה זה?
על סיוון וויקטור: סיוון מזכירה לי מישהי שהכרתי, בחורה רעה רעה רעה ומרוכזת בעצמה. בחורה שמזהה אדם חלש,
ומוציאה עליו את כל העצבים שלה בלי להתחשב בו ובמה שזה יעשה לו בכלל.וויקטור-רציתי להגיד לו מבעד למסך: די! מגיע לך הרבה יותר!
אל תחשוב בגלל סיוון שזה היחס המגיע לך! חבל שזה מה שהוא לוקח מהתכנית. באמת צר לי עליו.

StriX Starlight

New member
זה לא פדחני כמו שזה פשוט נידון לכשלון.

בחורה בת 26 ובחור שרק התגייס לצה"ל, לא נמצאים על אותו תדר. חד וחלק.
היא בשלב שבו היא כבר שכחה איפה היא עשתה טירונות והוא רק עכשיו נשאב לתוך כל הסערה הזאת.
כולנו זוכרים שבשנתיים-שלוש הללו לא דיברנו מילה מלבד הצבא (מפקדים/יציאות/נשק/קורסים/קימהבחמש/מסדרים/בלהבלהבלה) וכשכל זה מאחורייך, למי יש כוח לשמוע דיבורי צבא מבן/בת הזוג? ועוד סיפורי צעירות כאלה על כמה קשה לקום בחמש לא.ג בוקר, המפקדת שציחקקה בזמן מסדר והמפקד הקרציה שדוחף את הזרת למסילות של החלונות כדי למצוא אבק במסדר חדרים?

זה פשוט לא זה.

אבל אני כל כך יכולה להבין אותה.
הוא הבחור הכי מתוק בוילה.

וכל הכבוד לה על הצעד הזה.
למרות שעכשיו יהיה להם יופי של Awkwardness.

Bedussey

New member
"אני צריך להעביר חלק גדול יותר מהחיים שלי

לפינה חשוכה"

אחלה משפט לחיים

איזה מקסים דדי! וגם את שיר אני אוהבת בדרך כלל (עד כמה שמתאפשר) אבל הפעם זה היה קצת מוגזם...

פיש דוג

New member
שמח שסיון הגברית וויקטור הנשי עפו מהסדרה

הם גם ככה היו משעממים, וההתנהגות שלהם הזכירה יחסים בין אדם וחיה ולא בין אדם לאדם.

למעלה