אף פעם לא מאוחר להתחיל?

ROCTY

New member
אף פעם לא מאוחר להתחיל?

אהלן, בגיל 14-13 קניתי לי סקייט יחסית פשוט למדתי בעקרון את הבסיס. וזה ספורט שאני מאוד אוהב חשבתי לחזור לנסות שוב, כיום אני בן 20 ורציתי לדעת אם בגיל כזה זה לא יהיה יותר קשה להתחיל מאשר גיל צעיר? תודה וחג שמח :)

b0redavid

New member
אני אהיה החודש בן 31

אני מחליק כל שבוע ועדיין קולט טריק חדש מידי פעם. דוגרי, זה לא הגיל.. זאת האהבה לספורט והרבה התמדה! בעיקר התמדה! בהצלחה!

Chenchookm

New member
ממש לא מאוחר

גם אני כבר בן 30, אחרי עשר שנים בערך של הפסקה, במילה אחת - אדיר!. הרבה אדרנלין, הרבה קלוריות שנשרפות ובעיקר הרבה כיף והרגשה של שליטה בגוף. מה שכן, צריך לשים את הספורט במינון הנכון, פעם פעמיים בשבוע עם חימום טוב זה יותר ממספיק להתחלה בטוחה. בנוסף, בגיל מבוגר לא כדאי לקפוץ 10 מדרגות ב-hardflip כל שני וחמישי כי הסחוס כבר לא מתחדש במפרקים. לטפס בהדרגה בתרגילים ובזמן של השסן כל פעם זה חשוב כדי לא לפרק לעצמך את הגוף באופן בלתי הפיך. היום כבר לא מפדח להסתובב עם סקייט בגיל כזה, לפחות לא במקומות שיש עוד מחליקים, אנשים יותר מכירים ומעריכים ת'ספורט...

ROCTY

New member
הנקודה שהתכוונתי

שאני בן 20 וקצת חושש להתחיל לא קשור למפדח וכאלה. כי בגיל 13 לא חושבים לפני שאתה קופץ 10 מדרגות שאתה מגיע לגיל 20 אתה חושב גם על ההשלכות שאם תפול :p חח .. בכל מקרה כנראה שאני רוכש לי אחד מקצועי השבוע וזהו :)

Chenchookm

New member
צ'מע

אתה לא חייב לקפוץ 10 מדרגות (אפילו שוואלה לנחות מ-10 זה כיף לא נורמלי). אתה יכול לנסוע יותר רמפות או פלאט\לדג'ים ולשים לך גבול עם קפיצות רציניות. זה מה שאני עושה וזה עדיין סבבה לגמרי, pros כבר לא נהיה...

למעלה